29
بهمن
1396

خوراکی های خوشمزه استرالیا

ارسال شده توسط: bakrani/ 603 0

پاولولاپاولولا (Pavlova)
یکی از دسر های خوشمزه در استرالیا پاولولا نام دارد. این دسر از جمله دسرهایی است که نه تنها در کشور استرالیا بلکه در کل قاره استرالیا  به ویژه در نیوزلند نیز وجود دارد. این دسر خوشمزه از جمله دسرهایی است که تنها در استرالیا می توان آن را خریداری کرد.
در تهیه این نوع دسر از تعداد زیادی سفیده تخم مرغ با بیکینگ پودر و آرد استفاده می شود. معمولا روی پاولولا را سرآشپز با هر چه که بخواهد می تواند پر کند، از انواع میوه های فصلی گرفته تا میوه های ترش مانند کیوی. اگر بخواهند این دسر را بصورت سنتی درست کنند باید روی آن را تمشک بریزند. البته در فصل هایی از سال که تمشک وجود ندارد از دیگر میوه های فصل استفاده می شود.

همبرگر استرالیاییهمبرگر استرالیایی
یکی از غذاهای جالب استرالیا همبرگر  این کشور است. همبرگرهای استرالیایی دقیقا شبیه همبرگرهای دیگر جاهای دنیا هستند با این تفاوت که در همبرگر استرالیایی حتما بین مواد را با چغندر یا همان لبو و آناناس پر می کنند. همین تفاوت ساده باعث شده تا طعم و عطر همبرگر استرالیایی کاملا متفاوت باشد.
چغندر به ۲ صورت خام و آبپز شده در این همبرگر استفاده می شود. البته آناناس به صورت خام استفاده نمی شود و حتما باید به همراه گوشت گریل شود. شاید به نظر بد مزه برسد اما یکی از غذاهای استرالیایی است که طعم متفاوت و جالبی دارد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  شهرهای مهم استرالیا
Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید