تور کیش از اصفهان
۱۳
آذر
۱۳۹۶

خدمات تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 317 0
خدمات تور کیش از اصفهان
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

خدمات تور کیش از اصفهان در ماه های سرد و خنک سال، از اوایل آذرماه تا اواخر فروردین پر ترافیک شده و مورد برسی قرار میگیرد، خیلی از ایرانیها سعی می کنند فاصله تعطیلی چند روزه ای پیدا کرده و به سفر و سیاحت در مناطق جنوبی کشور بپردازند، چرا که بدلیل گرما و رطوبت بالای آب و هوای آن مناطق، در سایر فصول امکان مسافرت به این مناطق وجود ندارد.

بعبارت دیگر، بهترین زمان برای سیاحت در سواحل خلیج فارس، دریای عمان و جزایر پراکنده دار این آبها، اواخر پاییز تا اوایل بهار است.

به همین علت است که بخصوص برای شهروندان اصفهانی، که زمستان ها آب و هوای سرد و خشک را تجربه می کنند، پیدا کردن و شرکت در تور کیش از اصفهان، مانند فرصتی گرانبها می تواند تنوع مسافرتی خوبی برایشان به همراه داشته باشد.

کیش، یکی از شناخته شده ترین جزایر خلیج فارس است که از دیرباز مورد توجه تمامی اهالی کشور بعنوان مقصد گردشگری بوده. فاصله نزدیک آن تا سواحل استان هرمزگان، و همچنین تبدیل آن جزیره به منطقه نمونه گردشگری، شاید ناخودآگاه مشتریان تور کیش از اصفهان را به وسوسه ی خود برای سفر دلگرم تر کند.

اما برای انتخاب آژانس و بهره مندی هر چه بهتر از امکانات و خدمات یک تور ایده آل، در نظر گرفتن چند نکته ضروری است:

تور کیش از اصفهان

اول اینکه مشتری یا مسافر بهتر است در مورد آژانس و تور کیش از اصفهان، در مورد مجری تور به میزان کافی اطلاعات کسب کند. این کسب اطلاع هم از طریق جستجوی اینترنتی و گشت و گذار در صفحات نظرات کاربران مختلف که تجربه ی سفر با استفاده از تور را داشته اند، امکان پذیر است. یکی دیگر از راه های کسب اطلاع، پرس و جو از آشنایان و دوستانی است که قبلا با استفاده از تور کیش از اصفهان به مسافرت پرداخته و حتما امکانات و خدمات مجری برنامه و شرایط اقامتی و نظم و ترتیب اجرای تور را بخوبی  به یاد دارند. چرا که در صورت ایجاد هر اختلال در هر برنامه ی گردشگری، حتی جزئیات آن نیز به یاد مسافران و گردشگران می ماند. پس طبیعی است که برگزارکنندگان تورهای مسافرتی از جمله تور کیش از اصفهان، تلاش کنند تا میهمانان خود بدون کوچکترین خاطره ی تلخی و آزردگی و دلخوری سفر خود را به پایان رسانند. واگر از طرف برگزارکنندگان چنین تلاشی صورت نگیرد، بی شک جلب رضایت مشتری برای آنها اهمیت چندانی نداشته و صرفا به فکر درآمدزایی کوتاه مدت بوده اند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  سفری پربار به مشهد با تور مشهد از تهران

یکی دیگر از نکات قابل توجه همین است که تورهای برگزاری با قدمت و سابقه فعالیت قابل توجه، سعی می کنند تا سوابق درخشان خود را پایمال نکرده و حتی برای برنامه های معمول و شناخته شده ای از جمله تور کیش از اصفهان، به رضایت خاطر و جلب نظر مساعد میهمانان تا جای ممکن و در حد بضاعت و امکانات توجه ویژه کنند.

تور کیش از اصفهان

از جمله سایر مواردی که می تواند مورد توجه ثبت نام کنندگان این تورها باشد، هدف و انگیزه ایست که خود شرکت کننده از شرکت در تور کیش از اصفهان جستجو می کند. بعبارت بهتر، ممکن است فردی فقط برای خرید و بازدید از اجناس و فروشگاه ها و همچنین دنبال کردن آخرین محصولات برندهای معروف در بازارهای فروش کیش به این سفر مبادرت کند و یا اینکه اصلا با هدف ادامه ی مسیر تجاری خود و یا آغاز یک مسیر تجاری جدید قصد سفر داشته باشد.

برخی دیگر از مسافرین ممکن است تنها برای ایجاد تنوع و رفع خستگی و تغییر آب و هوا بار مسافرت ببندند و در تور کیش از اصفهان شرکت کنند. همانطور که اشاره شد، همزمان با سرمای برخی فصول سال در بسیاری از شهرها که البته آلودگی و وارونگی هوا در کلانشهرها از جمله اصفهان را نیز بهمراه دارد، در مناطق جنوبی کشور از جمله جزایر خلیج فارس و دریای عمان، هوای مطبوع و معتدل و آسمان پاک می تواند پذیرای میهمانان خود باشد.

برای این دسته از مسافرین و گردشگران هم هتل ها و مراکز اقامتی و حتی خانه های بوم گردی با امکانات و خدمات مطلوبی آماده و مهیا شده است. بخصوص در جزیره کیش که سابقه قابل توجهی در توسعه زیرساخت و گسترش توانمندی های گردشگری و مهمان پذیری داشته و دارد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور قشم از اصفهان

در همین راستا، لازم است مسافر و مشتری جویای خدمات تور کیش از اصفهان، بخوبی محل اقامت پیشنهادی آژانس مجری تور را بررسی کرده و اطلاعات و نکات لازم را مشخص کند. بویژه اینکه آژانس های مسافرتی در برخی از موارد مربوط به هتل محل اقامت، مسئولیتی بعهده ندارند و در قرار داد و یا آگهی اولیه نیز اشاره ای به این نکات نمی شود.

بهمین دلیل مسافر باید ضمن بررسی دقیق آگهی و موارد اعلام شده توسط مجری برگزاری تور، اگر سوال، ابهام و یا انتظار خاصی برای سفر و شرایط محل اقامت خود دارد، آن را با مدیران برگزاری مطرح کرده و نسبت به رفع ابهام و آسودگی و اطمینان خاطر اقدام کند. در عوض متولی برگزاری نیز باید هر سوال و ابهام میهمان خود را با حوصله و دقت پاسخ داده و برای شفاف سازی وضعیت محل اقامت و اسکان و برنامه زمانبندی سفر، خیال مشتری را آسوده کند.

 

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید