تور قشم از تهران
14
دی
1396

خدمات تور قشم از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 808 1

برگزاری تور قشم از تهران ، یکی از مهم ترین و پر طرفدار ترین برنامه هایی است که توسط بسیاری از آژانس ها و دفاتر تور سیاحتی در شهر تهران، مورد توجه قرار می گیرد. دلیل این موضوع را می توان از چند جهت بررسی کرد. یکی از این دلایل، وسعت جزیره ی قشم و برخورداری از اقلیم و آب و هوایی کاملا پاک و متنوع در مقایسه با هوای آلوده ی تهران می باشد. به خصوص در فصول پاییز و زمستان که شهر تهران با سرما و آلودگی و پدیده ی وارونگی دما مواجه می شود، جزیره ی قشم با هوایی معتدل و دلپذیر و تمیز، آماده ی پذیرایی از میهمانان و مشتریان خود است.
از دیگر دلایل استقبال برگزاری تور قشم از تهران، وجود نقاط و محل های دیدنی و تاریخی فراوان در این جزیره است. این منطقه با سابقه ی طولانی در سکونت بومیان و حتی نیروهای نظامی دریایی داخلی و خارجی، دارای دیدنی های تاریخی قابل اهمیتی است. همچنین جغرافیا و جاذبه های مختلف طبیعی پراکنده در جزیره، نمایشگاهی از انواع زیبایی های خدادادی برای گردشگران علاقمند به حساب می آید.

تور قشم از تهران
با توجه به این موارد، برگزاری تور قشم از تهران یکی از مهم ترین گزینه هایی است که توسط شرکت های برگزار کننده ی تور مسافرتی، در فهرست برنامه های قابل ارائه گنجانده می شود. ضمن اینکه با توجه به قابلیت ها و شرایط منحصر به فرد جزیره ی قشم، علاقه ی گردشگران و خانواده های تهرانی و یا گروه های طبیعت گردی و بوم گردی از شهر تهران، موجب شده است تا بخش قابل توجهی از میهمانان این جزیره به ویژه در فصل های خنک و سرد سال را هم وطنان و شهروندان تهرانی تشکیل دهند. به این ترتیب، تعداد دفاتر و آژانس هایی که اقدام به برگزاری تور قشم از تهران می کنند نیز در هر سال نسبت به سال گذشته، افزایش می یابد.
یکی از ملاک های مهم انتخاب هر تور مسافرتی از جمله تور تهران به قشم، وضعیت و شرایط محل اقامتی است که متولیان برنامه برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. این موضوع تا آنجا اهمیت دارد که در صورت نامساعد بودن شرایط محل اقامت، ممکن است مسافر از ثبت نام در آن تور انصراف دهد. دلیل این حساسیت نیز کاملا واضح است: شرایط سخت اقامتی، تمامی جوانب سفر را تحت تاثیر قرار می دهد.
به عبارت دیگر، هر چقدر گروه و اعضای آن چه به صورت خانوادگی و چه در قالب جمع دوستانه، افرادی هماهنگ و از نظر اخلاق و اصول رفتاری با یکدیگر سازگار باشند، اسکان در محلی با کیفیت و شرایط بد، موجب خاطرات تلخی از سفر خواهد شد. از سوی دیگر، هر اندازه دیدنی ها و زیبایی های گوناگون جزیره نیز برای گردشگران لذتبخش به حساب آید، باز هم نمی تواند تلخی حاصل از محل اقامت با وضعیت نامطلوب را جبران کند.
پس بهتر است قبل از ثبت نام در تور قشم از تهران، با کارشناس و راهنمای برگزاری مشورت داشته باشید. این مشورت و کسب آگاهی و اطمینان از چگونگی امکانات و خدمات هتل یا اقامت گاه، تا حد زیادی موجب آرامش خاطر مسافر و اطلاع او از شرایطی است که قرار است با تور به مقصد قشم در معرض آن شرایط قرار گیرد.
علاوه بر اندازه ی اتاق، محل پنجره ها، نورگیر بودن یا نبودن و همچنین وضعیت سرویس های بهداشتی و حمام ها، کسب اطلاع در مورد امکانات دیگر هتل نیز اهمیت زیادی دارد. خشک شویی داخلی، کافی نت و وعده های غذایی در برنامه، و همچنین رستوران ها و کافه های آن و منوهای پذیرایی که ارائه می شوند، همگی از موضوعاتی است که برای بسیاری از مسافران قشم اهمیت داشته و اگر مسافر تور قشم از تهران هستید، اطلاع دقیق از این مسئله را فراموش نکنید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  بازار های قشم در تور قشم از تهران- قسمت دوم

تور قشم از تهران
یکی دیگر از معیارهای قابل توجه برای مشتریان تور قشم، فاصله ی اقامت گاه تا مراکز خرید و برخی دیدنی های جزیره است. البته نباید فراموش کرد که جزیره ی قشم یک پهنه ی وسیع اکولوژیک بوده و بسیاری از جاذبه های گردشگری آن، در فواصل نسبتا طولانی از یکدیگر واقع شده اند. به همین دلیل، ترنسفر یا خدمات حمل و نقل مسافران در جزیره نیز باید مورد توجه مشتری تور قشم قرار باشد.
برای اشخاصی که قصد شرکت در برنامه ی تور تهران به قشم را دارند، توجه به تمامی این نکات و گفتگو در مورد آنها با مسئولین برگزاری تور، می بایست به خوبی مدنظر قرار گیرد. چرا که پیش از ثبت نام قطعی می توان برخی شرایط را تغییر داد و برای آژانس برگزاری، نظر مشتری تا حد قابل قبولی می تواند ملاک و تعیین کننده باشد. اما در صورت ثبت نام و شرکت در این برنامه، و در صورت مشاهده ی شرایط و وضعیتی که خارج از توقع و انتظار گردشگر است، دیگر امکان تغییر و لحاظ کردن خواسته ها و سلیقه های وی، وجود نخواهد داشت.

Administrator
1 دیدگاه

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید