تور کیش از اصفهان
15
دی
1396

خدمات ایده آل هتل در تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 865 0

برای یک سفر چند روزه به منطقه ای خوش آب و هوا، جزیره ی کیش جزو بهترین پیشنهادات است. به ویژه برای شهروندان اصفهانی که بخش قابل توجهی از روزهای زمستان را با هوایی سرد و نسبتا خشک سپری می کنند، ایجاد تنوع در میان این روزها و شرکت در یکی از برنامه های تور کیش از اصفهان ، بسیار لذت بخش و دلچسب خواهد بود.
به همین سبب طی سال های اخیر، بخش قابل توجهی از مسافرت های میان اصفهان و کیش به کمک آژانس ها و دفاتر سیاحتی گوناگون برنامه ریزی و اجرا شده اند. همچنین اصفهانی های بیشتری تصمیم گرفته اند فرصت فراغت خود را به شکل سفری گروهی با دوستان یا اقوام سپری کنند و یکی از بهترین و پر طرفدار ترین راه های تحقق این ایده، شرکت در تور کیش از اصفهان است.
با تبدیل جزیره به منطقه ی آزاد کیش و همچنین ثبت آنجا به عنوان قطب گردشگری، زمینه ها و زیرساخت های لازم برای سیاحت و تفریح در این جزیره ی خاص، تا حد زیادی فراهم شده است و همین امر موجب شده تا انواع دفاتر و شرکت های برگزار کننده ی تور کیش از اصفهان، سعی کنند خدمات و امکانات بهتری برای جلب رضایت مشتریان خود ارائه دهند. خدمات مسافرتی تور کیش شامل امکانات هتل، برنامه های سیاحتی و تفریحی و … است.

تور کیش از اصفهان
از جمله مهمترین معیارهایی که مسافر تور اصفهان به کیش و به طور کلی مشتریان تورهای مختلف برای انتخاب میزبان برنامه ی خود مدنظر قرار می دهند، وضعیت و شرایط هتل پذیرنده ی مسافر است.
همان طور که اشاره شد، پس از تبدیل جزیره به قطب نمونه ی گردشگری، تلاش شده تا امکانات بهتر و به روز تری برای مهمان پذیری به شکل نوین فراهم آید. این نکته از ان جهت حائز اهمیت است که با بالا رفتن و گسترش این زمینه ها، و افزایش ظرفیت گردشگری جزیره، رقابت میان متولیان و مدیران پاتوق های گردشگری نیز برای ارائه خدمات بهتر، روز به روز بیشتر خواهد شد.
از جمله ی این موارد که ضمن رقابت می تواند هر روز توسعه و بهبود نسبی داشته باشد، خدمات هتل در جزیره ی کیش است. بد نیست بدانیم که از اوایل دهه هفتاد شمسی و با ترویج برنامه های سفر به کیش، حدود چهل هتل در کیش احداث شده و یا توسعه و نوسازی آن ها در دستور کار قرار گرفته است. از این رو، بد نیست مشتریان و مسافرانی که قصد سفر به کیش و اقامت در هتل های متنوع و کوچک و بزرگ این جزیره را دارند، و در قالب تور کیش از اصفهان یا به صورت مستقل عازم آنجا می شوند، با خدمات ایده آل هتل ها آشنا باشند. این آشنایی باعث خواهد شد تا بتوانند در گزینش اقامت گاه خود، نگرش و معیارهای بهتری داشته باشند.
یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین معیارها، خدمات ترنسفر هتل می باشد. به ویژه برای هتل هایی که در فاصله ی نسبتا دورتری از بازار و نقاط خاص دیدنی قرار دارند، کیفیت و نظم امکانات و خودروهای رفت و برگشت مشتریان مهم خواهد بود. همچنین برای برخی مشتریان، رفت و برگشت به فرودگاه با استفاده از خدمات ترنسفر هتل نیز نکته ی مهمی در انتخاب هتل به شمار می رود.
یکی دیگر از خدمات قابل توجه هتل، برخورداری از امکانات خاص و قابل استفاده برای میهمانان در سنین و با شرایط جسمی ویژه است. به عنوان مثال اینکه هتل چه تسهیلاتی برای پذیرایی از توان خواهان جسمی ارائه می کند. همچنین برای نگهداری از سالمندان و افراد مسن که گاهی نیز دچار بیماری های ناشی از پیری مانند آلزایمر هستند، چه تمهیداتی در نظر گرفته است. برخی از هتل ها نیز برای کودکان و مادران خدمات و بسته های قابل عرضه جداگانه ای در نظر گرفته اند. این خدمات می تواند امکان نگهداری از کودک در فضاهای مخصوص، حضور خدمه برای پرستاری از کودکان، سالمندان و توان خواهان جسمی و بیماران خاص و فراهم کردن شرایط آسان در رفت و آمد و بهره مندی بهتر آنها از فرصت اقامت باشد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  سفری با چند سوژه ی خاص با تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان
یکی دیگر از موارد مهم برای انتخاب هتل که مدنظر مشتری مخاطب تور کیش از اصفهان یا از سایر شهرهای مبدا خواهد بود، تجهیزات بازی، ورزش و سرگرمی آن است. این موارد نشان می دهد که مدیریت هتل تا چه اندازه به ایجاد زمینه های تفریح مسافران خود اهمیت می دهد. بخشی از این سرگرمی ها ممکن است در قالب مجازی و در اتاق های بازی های رایانه ای ایجاد شود و بخشی دیگر نیز در سالن، استخر و محوطه های ورزشی متعلق به هتل، در اختیار میهمانان قرار گیرد.

از جمله سایر مواردی که ممکن است برای مشتریان مهم باشد، توجه مدیران هتل به پاسخگویی و راهنمایی مخاطبین است. این موضوع نیز تا حد زیادی در بازدید از وبسایت و صفحات معرفی اینترنتی هتل، آشکار خواهد شد. به عبارت بهتر، ارائه اطلاعات و ترسیم تصویری کامل و منطبق با واقعیت به مشتری از طریق وبسایت، نشان دهنده ی عزم مدیریت در معرفی و اطلاع رسانی صحیح از امکانات مجموعه است.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید