تور قشم از تهران
24
تیر
1397

سفر دریایی به دو جزیره افسانه ای!

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 224 0
سفر دریایی به دو جزیره افسانه ای!
به این مطلب امتیاز دهید

جزیره زیبای قشم بزرگترین جزیره ایران محسوب می شود که در میان آب های خلیج فارس قرار دارد. امروزه صنعت گردشگری در این جزیره رونق گرفته و باعث شده همه ساله تعداد زیادی از افراد از پایتخت با تور قشم از تهران به این جزیره بزرگ سفر کنند. دلیل جذب گردشگر به جزیره قشم به جاذبه های دیدنی و طبیعی این مکان بر می گردد که تا کنون دست خوش تغییرات انسان نشده و زیبایی خود را حفظ کرده اند. از مهم ترین جاذبه های جزیره دره ستارگان، غار خربس، تنگه چاه کوه، جنگل های حرا و… است که بازدید از این مکان ها سفر شما با تور قشم از تهران را جالب توجه و البته پر هیجان تر می کند. زیبایی های این منطقه فقط به جاذبه های داخل جزیره ختم نمی شود! با کمی فاصله گرفتن از قشم به جزیره های کوچک تری می رسیم که از توابع استان هرمزگان و شهرستان قشم هستند، بهشتی گم شده در دل آب های خلیج فارس!

جزایر هنگام و هرمز از شگفتی های این منطقه هستند که هر کدام ویژگی منحصر به فرد و جالب توجه خود را دارند. برای رسیدن به این دو جزیره زیبا راه دوری نمی روید؛ هرمز و هنگام به قدری به قشم نزدیک هستند که از ساحل قشم می توانید این دو جزیره زیبا را ببینید. قایق های تندرو زیادی در ساحل انتظار شما را می کشند؛ با طی مسافتی کوتاه پا به این جزایر افسانه ای بگذارید و بهترین خاطرات را برای خود در تور قشم از تهرن رقم بزنید. قطعا کسانی که با تور قشم از تهران سفر کرده اند با جزیره های هرمز و هنگام آشنایی دارند و البته می دانند که وصف این همه زیبایی در یک مقاله نمی گنجد ولی ما سعی می کنیم شرح مختصری از این دو جزیره برای کسانی که اولین بار است که سفر با تور قشم از تهران را انتخاب می کنند، می پردازیم.

تور قشم از تهران

جزیره هنگام

هنگام جزیره ای کوچک در فاصله دو کیلومتری قشم است. این جزیره با وسعت کمی که دارد میزبان خوبی برای مسافران تور قشم از تهران بوده و خاطرات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. حال سوار قایق می شویم تا به این جزیره زیبا برویم.

دیدنی های جزیره هنگام

جزیره ای کوچک ولی با دنیایی متفاوت انتظار شما مسافران تور قشم از تهران را می کشد. اینجا جاذبه های دیدنی زیادی انتظارتان را می کشند که در ادامه شما را با این جاذبه های آشنا خواهیم کرد. ساحل نقره ای، ساحل درخشان، حیات وحش جزیره هنگام که گونه های جانوری خاص را شامل می شود و همچنین تماشای دلفین ها، آکواریومی وسیع در میان آب های شور خلیج فارس و سنگ مادر و دختر تنها گوشه ای از جاذبه های جزیره هنگام هستند.

تور قشم از تهران

جزیره هرمز

جزیره هرمز را با خاکش می شناسند. جزیره ای صدفی شکل و کوچک ولی با قدمتی تاریخی و پر ماجرا، پذیرای مسافران تور قشم از تهران خواهد بود. با قدم گذاشتن بر شن و ماسه های طلایی و دلنواز ماجرا جویی در جزیره هرمز آغاز می شود. از بدو ورود می توانید زیبایی ه ای هرمز را نظاره گر باشید؛ از کوه های رنگی گرفته تا فرش سرخ ساحلی همه به استقبال شما می آیند. اینجا سرزمین عجایب است! جایی درست در وسط خلیج همیشگی فارس.

دیدنی های طبیعی و تاریخی هرمز

جاذبه های هرمز کم نیست و به هر گوشه این جزیره که سر بزنید رد پایی از تاریخ و زیبایی های منحصر به فرد پیش روی شماست. با تور قشم از تهران به این جزیره زیبا بروید و خود را به دست طبیعت بکر هرمز بسپارید. یک روز شاید زمان خوبی برای بازدید از هرمز باشد اما کافی نیست. در این بخش از مقاله شما مسافران عزیز تور قشم از تهران را با برخی از جاذبه های هرمز آشنا خواهیم کرد. قلعه پرتغالی‌ها، غار مراقبه، دره سکوت و الهه نمک فیروزه‌ای، فرش خاکی هرمز، دره رنگین کمان، دره مجسمه ها، موزه نادعلیان، ساحل‌های دلفریب از جمله دیدنی های چشم نواز جزیره زیبای هرمز هستند.

تور قشم از تهران

 لوازم مورد نیاز برای سفر های دریایی

از آن جایی که یک سفر دریایی برای رسیدن به جزایر هنگام و هرمز پیش روی شما مسافران تور قشم از تهران است، نباید چمدان و وسایل سنگین با خود حمل کنید و از بردن لوازم ضروری خودداری کنید. کوله سبکی بردارید و تنها وسایلی که در طول روز به آن احتیاج پیدا می کنید را به همراه خود ببرید. اگر قصد دارید که شب را در جزیره بگذرانید، هر چه مجهز تر باشید به آسودگی شما در هرمز کمک بیشتری می کند اما اگر می خواهید قبل از نیمه شب به قشم بازگردید بهتر است که سبک سفر کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید