تور کیش از اصفهان
10
دی
1396

جذابیت های طبیعی تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 722 0

تا به حال پیش آمده که برای گریز از هوای سرد و خشک زمستان اصفهان و تجربه ی آب و هوایی گرم تر و مرطوب تر، قصد داشته باشید بخشی از تعطیلات لا به لای روزهای این فصل را به مسافرت اختصاص دهید و از آنجا که مناطق جنوبی کشور از آب و هوای گرمسیری برخوردارند، در نتیجه نمی توان انتخابی غیر از سفر به این مناطق تصور کرد. در حقیقت شهرهای سواحل خلیج فارس و دریای عمان و جزایر پراکنده در این آب ها و همچنین تور کیش از اصفهان، جزو نخستین گزینه هایی به شمار می روند که برای مسافران و علاقمندان به سیاحت در آب و هوایی متنوع، مورد توجه قرار خواهند گرفت.
اما تمامی این مناطق و جزایر، از چند ویژگی نسبتا مشترک برخوردارند. از جمله اینکه همه ی آنها همزمان از آب و هوای گرمسیری و رطوبت دریایی برخوردارند. این موضوع سبب می شود تا در برخی از هفته های گرم سال، هوای بسیار گرم و شرجی برای گردشگران از شهرهای دیگر، تقریبا قابل تحمل نباشد.
یکی دیگر از خصوصیات بارز و مشترک میان این نواحی این بخش از سرزمین ایران، طبیعت شگفت انگیز و ویژگی های خدادادی جالب توجهی است که خوشبختانه خیلی از این شگفتی ها از گزند ساخت و ساز و تخریب و دستکاری مصون مانده و می شود آرامش و لذت کرانه های زیبا را در آن ها بخوبی یافت.

تور کیش از اصفهان
یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین این مناطق، جزیره ی زیبای کیش است و به همین ترتیب طبیعت گردی در کیش مستلزم شرکت در تور کیش از اصفهان است! کیش در فاصله ی نسبتا کمی از ساحل استان هرمزگان، و در جنوب غربی این استان، در میان آب های کم عمق و زلال خلیج فارس و احاطه شده توسط مرجان ها و صخره های بی نظیر دریایی قرار دارد. کافیست قبل از شرکت در تور کیش از اصفهان، عبارت صخره های کیش را در صفحات اینترنتی جستجو کنید تا فهرستی از انواع عکس ها و کلیپ های زیبا مربوط به این صخره های رنگارنگ را مشاهده نمایید.
به نظر می رسد حتی اگر تنها برای دیدن این صخره ها به کیش سفر کنید نیز اشتباه نکرده اید. البته برای تماشای این جاذبه های فوق العاده، می توانید چند ساعت در حین تور کیش از اصفهان را صرف تورهای کوتاه مدت غواصی در آب های آزاد کیش کنید. اگر هم در غواصی مهارت ندارید، پیش از تور، برای شما دوره ی عملی این ورزش مهیج برگزار می شود.
از جمله دیگر موضوعاتی که برای پر کردن اوقات تور کیش از اصفهان پیشنهاد می شود، تور گردش با قایق های شیشه ای برای تماشای ماهی ها و حیات وحش دریایی جزیره است. در واقع قایق سواری و سیر و سیاحت روی آب های نیلگون خلیج فارس، لذتی غیر قابل توصیف دارد و در فصل های پاییز یا زمستان آب و هوای معتدل و نسیم خنک دریا، این لذت و آرامش را دو چندان خواهد کرد. در حقیقت شما بر روی سطح آکواریومی طبیعی و پر از زیبایی به نام خلیج فارس قایق سواری می کنید.
یکی دیگر از دیدنی های جذاب تور کیش از اصفهان، گله های آهو هستند که در پارک وسیع آهوها در حال چرا و بازی با یکدیگر، موجب می شوند مشتری تور کیش از اصفهان، تجربه ای متفاوت و جالب از برخورد با حیات وحش به دست بیاورد.
علاوه بر این ها، سواحل ماسه ای و نقره ای کیش یکی دیگر از نقاط دیدنی است که توانسته سالانه صدها هزار نفر علاقمند و مشتاق شنا و تفریحات ساحلی را به سوی خود جذب کند. در شرایط وارونگی دمای شهرهای بزرگ به دلیل سرمای هوا و تجمع آلودگی ها، کمی دراز کشیدن در کنار ساحل نیز می تواند خستگی های ناشی از شهر شلوغ را از بین ببرد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  معرفی تور کیش و قشم و مشهد از اصفهان

تور کیش از اصفهان
جزیره ی کیش مانند سایر جزایر بخش جنوبی کشور، از طبیعت خاصی برخوردار است و گردشگر می تواند ضمن استفاده از خدمات و امکانات برنامه های تور کیش از اصفهان، ساعاتی در طول روز را نیز به طبیعت گردی و استفاده از آب و خاک و هوای پاک جزیره اختصاص دهد و روحیه ی خود را برای آغاز دوباره ی کار و زندگی روزانه تقویت نماید.
از جمله محاسن دیگر تور کیش از اصفهان، این است که می توانید در فعالیت های ورزشی و سرگرمی هایی که با طبیعت و محیط زیست ارتباط دارند، شرکت کنید. در سال های گذشته، همگام شدن با طبیعت صرفا به شتر سواری، شنا، قایق رانی و برخی از ورزش های ساده ی ساحلی شبیه فوتبال و والیبال ساحلی اشاره کرد.
امروزه اما این شاخه ها و رشته های گوناگون بسیار متنوع و جدی شده و انتخاب های متعدد و جذابی پیش روی همراهان تور کیش از اصفهان قرار دارد. از جت اسکی و اسکی روی آب گرقته تا غواصی حرفه ای. تمامی این فعالیت ها برای عموم افراد در دسترس بوده و فرصت جالبی برای آشنایی کودکان و نوجوانان با طبیعت اقلیم های گرمسیری و دریایی فراهم می آورد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید