تور کیش از تهران

تور کیش از تهران

 

تور کیش از تهران و همچنین سفر به کیش و لذت بردن از مواهب طبیعی آن یکی از لذت بخش ترین تفریحات است. جزیره زیبای کیش از مواهب طبیعی فراوانی بهره می برد و پاساژها و تفریحات فراوانی که در این جزیره به وجود آمده نیز بر جذابیت سفر به کیش افزوده و به همین علت خرید تور کیش از تهران با استقبال زیادی مواجه است. قرار گرفتن در یک فضای بکر و طبیعی و لذت بردن از مناظر بکر و زیبای کیش و قدم زدن در ساحل بکر خداوندی توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند.
تور کیش از تهران به عنوان یکی از مهمترین تورها در ارائه خدمات شناخته می شود. شما در هنگام خرید این تور باید به خدمات ارائه شده دقت کنید و همین موضوع باید به شما کمک کند تا یک تور مناسب با خواسته های خود برگزینید. شما باید دقیقا بدانید که در سفر شما چه امکاناتی وجود دارد و قرار است آژانسی که از آن تور کیش از تهران را خریداری می کنید، چه خدماتی به شما ارائه دهد.
برخی افراد گمان می کنند که چون اسم این خدمات در قالب تور کیش از تهران به افراد ارائه می شود، قرار است برای تمامی ساعات حضور در کیش برنامه ریزی شود. در واقع برنامه ریزی هایی در اکثر تورها وجود دارد اما نه برای کل زمان سفر! تنها برای خدماتی مثل پرواز، ترانسفر و اقامت در هتل برنامه ریزی می شود و در کنار آن موارد دیگر به صورت پیشنهاد ارائه می گردد. در واقع گشت و گذارهای شهر در کیش و یا پرداختن به تفریحات مختلف آبی در کیش عموما بر روی تور کیش از تهران ارائه نمی شود و افراد باید خود بر اساس علاقه خود برای سفر چند روزه و کوتاه خود به کیش برنامه ریزی کنند. این تصور که آژانس مسافرتی ملزم است به ارائه تورهای گشت شهری در کیش بپردازد و یا برنامه ریزی کند برای استفاده بهینه از تفریحات موجود در جزیره، تصوری اشتباه است که گاها برخی افراد را دچار اشتباه می کند.
البته بسیاری از آژانس ها تور کیش از تهران را به عنوان یک تور گردشگری محسوب کرده و برای تور کیش از تهران خدمات ویژه ای را به کار می بندند. در واقع نگاه به کیش به عنوان یک جاذبه گردشگری با جاذبه های طبیعی و تفریحات مختلف باعث می شود تا برخی آژانس ها یک تور کامل برنامه ریزی شده برای این سفر چیدمان کنند. این نوع تورها عموما با استقبال علاقه مندان تهرانی مواجه می شود اما در همه فصول سال مورد پسند نیست و باید در مواقع خاص مورد استفاده قرار گیرد. به جز این تورها، تورهای عمومی کیش به این صورت است که آژانس هواپیمایی اقدام به معرفی خدمات خود می کند و هتل هایی که مد نظر است را به مشتری معرفی می نماید تا وی بتواند انتخاب مناسبی داشته باشد. در واقع انتخاب تور کیش از تهران بسته به نوع هتل و نوع خدمات صورت می گیرد.

تور کیش از تهران
تقریبا اکثر آژانس هایی که تور کیش از تهران را ارائه می دهند، بر روی خدمات این تور ترانسفر فرودگاهی را قرار می دهند و می توان گفت که این مورد از اشتراکات این تور است. شاید کمتر کسی در این زمینه از کانتر فروش تور کیش از تهران سوال بپرسد اما موردی مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد؛ چرا که برخی از این تورها این خدمات را ارائه نمی دهند.
نکته بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد، نوع خدمات غذایی هتل است. هتل های مختلف کیش خدمات مختلفی را برای سرو غذا ارائه می دهند. تعداد زیادی از هتل های کیش تنها صبحانه آن هم به صورت بوفه ارائه می کنند. تقریبا بیشتر این هتل ها رستوران های مجهزی دارند که می توانند ارائه دهنده ناهار و شام هم باشند؛ اما با توجه به اینکه قیمت تور کیش از تهران افزایش پیدا می کند و مسافران جزیره زیبای کیش را محدود می کند، به صورت انتخابی قرار داده اند تا در صورت تمایل از این خدمات هتل و با پرداخت در محل استفاده شود.
ناگفته نماند که برخی از هتل ها علاوه بر صبحانه، نهار و یا حتی ناهار و شام نیز در تور کیش از تهران قرار داده اند. طبیعتا این نوع تور قیمت بالاتری دارد اما وقت مسافر را برای پیداکردن رستوران و یا موارد این چنینی هدر نمی رود و یک برنامه غذایی مشخص دارد که می تواند بر روی آن حساب کند.
علاوه بر میزان وعده های غذایی، نوع سرو غذا نیز متفاوت است. در واقع شما قبل از خرید تور کیش از تهران باید بدانید که دقیقا نوع پذیرایی به چه نحو است. شاید برای برخی افراد مهم نباشد که نوع و میزان وعده های غذایی به چه صورت است اما اگر برای شما هم این موضوع اهمیت دارد حتما آن را مورد بررسی قرار دهید.
تور کیش از تهران یک سفر متفاوت برای تمامی کسانی است که می خواهند از محیط شهری تهران جدا شده و به دامان طبیعت پناه ببرند. کیش بهترین ماوا برای فرار از آلودگی های شهری تهران و یا حتی شهرهای کوچکتر است. البته این به شرطی است که بتوان از این شرایط استفاده مناسبی به عمل آورد. رفتن به کیش و پاساژگردی و گشتن در محیط شهری، هرچند لذت بخش و فرح افزا است! اما نمی تواند روح را جلا داده و لذت طبیعت را به شما بچشاند. دقت کنید اگر با استفاده از تور کیش از تهران به این جزیره زیبا سفر می کنید، تا همچنین خرید تور کیش از تهران باید با دقت تمام انجام شود تا مشکلی برای شما به وجود نیاورد. در واقع شما باید بتوانید آژانس های مجاز گردشگری را بشناسید و از آن ها خرید کنید؛ به ویژه در خرید اینترنتی این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعتماد به آژانس هایی که در فضای اینترنتی اقدام به فروش بلیط یا تور کیش از تهران می کنند آنقدرها هم سخت نیست اما بسیار مهم است.
از تهران، به کجا سفر کردن بسیار مهم است، اینکه از این شهر به جایی بروید که از خستگی ها، آلودگی ها، گران بودن اجناس و سرو صداهای این شهر رها شوید. با تور کیش از تهران به کیش سفر کنید و از سفر خود لذت ببرید.
خرید در جزیره زیبای کیش از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است. بسیاری از افراد با تور کیش از تهران به این جزیره سفر می کنند تا بتوانند خرید های خوبی را با خود به سوغات به تهران بازگردانند. به همین علت قصد داریم در ادامه این مطلب به خرید در تور کیش از تهران و همچنین بازارهای معتبر موجود در کیش بپردازیم.
بارها سفر کردن به این شهر سراسر لذت است پس اگر تا به حال به کیش نرفته اید به این شهر زیبا سفر کنید، تا بتوانید برای معرفی بهترین مکان های تفریحی، خرید اجناس مناسب و با کیفیت با افرادی که دائما در سفر هستند حرفی برای گفتن داشته باشید. توصیه بیشتر افرادی که به کیش می روند خرید از کیش است. شما می توانید با استفاده از تور کیش از تهران از بازارهای آن دیدن کنید.

تور کیش از تهران
آژانس های مسافرتی این نکته را در نظر می گیرند که افراد با طبقات متفاوتی در تور کیش از تهران شرکت می کنند و اگر بخواهند در مورد بازارها پیشنهاد بدهند و یا برنامه ریزی کنند، بازارهای مختلفی را مد نظر قرار می دهند. بهتر است چه برای خرید و یا تفریح از تور کیش استفاده کنید تا از زمان خود نهایت استفاده را ببرید.
در جزیره کیش مراکز خرید بسیاری وجود دارد که به معرفی شاخص ترین آنها را می پردازیم. بازار مروارید کیش، بازار زیتون کیش، بازار مریم کیش، بازار پردیس یک و دو، بازار ونوس کیش، بازار سارینا یک، بازار دیپلمات و بازار مرکز تجاری کیش دانست.

بازارهای تور کیش از تهران

بازار سارینا یک، دارای ۱۰ طبقه است. یک طبقه پارکینگ، دو طبقه تجاری و هفت طبقه اداری است. نزدیکی این مجتمع به هتل های ارم و داریوش، مجهز بودن به رستوران های با کیفیت و داشتن چشم انداز های زیبا یکی از حسن های این مجتمع است.
بازار دیپلمات کیش، دارای ۵ طبقه و ۱۱۹ غرفه است. دو طبقه تجاری، دو طبقه اداری و در طبقه آخر آن دو واحد رستوران است. بسیاری از افراد این بازار را از لحاظ نزدیکی به هتل ها و رستوران ها و چشم انداز های زیبا همانند بازار سارینا می دانند.
ساخت بازار مریم کیش چوبی است و ۵۲ غرفه دارد. تقریبا تمام این غرفه ها به فروش پوشاک و کیف و کفش اختصاص یافته و به خاطر محیط دلنشین این بازار و تعداد غرفه هایی که دارد مورد توجه عده ی زیادی از گردشگران قرار گرفته است.
بازار پردیس ۱، بازار بین المللی و یکی از معروف ترین بازار هاست. فروشگاه های تجاری بازار پرديس ۱ شامل انواع مختلف پوشاك، وسايل صوتي و تصويري، لوازم آرایشی و بهداشتی، تلفن هاي همراه، كيف و كفش، ساعت، مكمل هاي غذائي، سيستم هاي كامپيوتري، تعميرات موبايل، آژانس های مسافرتي، شعب بانک ها، یک رستوران، یك چایخانه سنتى و یك کافی ‌شاپ و كافی ‌نت می باشد.
بازار مرکز تجاری کیش، به دلیل کامل بودن، یکی از برنامه های تور کیش از تهران، رفتن به این بازار است. بازار مرکز تجاری کیش دارای ۴۷۹ غرفه است.
بازار مروارید، ظاهری بسیار زیبا دارد و از بناهای دوره هخامنشی الهام گرفته است. در این بازار ۸ بازارچه و۲۰۸ غرفه وجود دارد. هر بازارچه دارای نام های ایرانی از قبیل آپادانا، پرسپولیس، پاسارگارد، پارس، بیستون، ایران، تیسفون و آریا مشخص شده اند. این بازارچه غرفه هایی در زمینه های پوشاک مردانه و زنانه، بلوریجات، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی، عطر و ادکلن و لوازم خانگی و… را دارا است.
بازار پانیذ، این بازار در دو طبقه احداث شده است که ارائه ‌کننده انواع مختلف کیف، کفش، پوشاک، وسایل صوتی و تصویری، انواع تلفن‌ های همراه، ساعت، مکمل ‌های غذایی، انواع شکلات و قهوه، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، لوازم تزیینی و دکوری، کافی‌شاپ و کافی‌نت است. بازار مروارید و پانیذ به عنوان مناسب ترین بازارها معرفی شده است. با تور کیش از تهران می توانید از این بازارها دیدن کنید.
همانطور که اشاره شد بهتر است برای تفریح و استفاده از جاذبه های طبیعی در سفر از تور استفاده کنید تا بتوانید از اتلاف وقت جلوگیری کنید. گشت و گذار و خرید از مجتمع های تجاری برای اکثر افراد بسیار مهم است. این بار در تور کیش از تهران فقط به مراکز تجاری بروید. نگران نباشید، هر شخصی به هر غرفه ای که بخواهد می رود و خرید خود را انجام می دهد و در زمانی مشخص همه ی افراد درب خروجی مجتمع تجاری جمع می شوند.
توجه داشته باشید که همه ی بازار های کیش، کارت های تخفیف و… معتبر نیستند پس تاکید می کنیم که با تور همراه باشید تا از کلاهبرداری ها در امان و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و صرفه جویی در وقت داشته باشید تا بتوانید طبق برنامه ی تور پیش بروید.
تور کیش از تهران را می توان پر مخاطب ترین برنامه سفری به مناطق جنوبی کشور ایران دانست. به این معنی که بیشترین تعداد مسافر و میهمان در این برنامه ی سفری جای می گیرد. به ویژه در فصول خنک و معتدل سال که بسیای از شهروندان شهر شلوغ و پر جمعیت تهران، ترجیح می دهند چند روزی را به دور از سرمای تهران که گاهی طاقت فرسا و استخوان سوز می شود، در منطقه ای با آب و هوای معتدل و نسبتا گرم بگذرانند. بی شک یکی از اولین گزینه هایی که به ذهن این افراد خطور می کند، جزیره زیبا و پر جاذبه کیش است.

یکی از نکات جالبی که در مکالمات و گفتگوهای روزمره نیز به آن اشاره می شود و ممکن است بتواند نظر مخاطب را در مورد جزیره ی کیش وسوسه و ترغیب کند، «چند روز بهره مندی از هوای پاک» و یا «چند روز نفس کشیدن در هوای تمیز» است.
متاسفانه طی دهه های اخیر، بدلیل رشد بیش از حد جمعیت و استفاده ی فراوان از خودرو و ضعف سیستم های حمل و نقل عمومی و استفاده از سوخت های فسیلی، این کلانشهر شلوغ به یکی از آلوده ترین شهرهای جهان تبدیل شده است.به همین دلیل شاید چند روز تنفس در هوای پاک و فرار از کلان شهرها را بتوان یکی از مهمترین دلایل و انگیزه های استقبال از تور کیش از اصفهان و یا تور کیش از تهران دانست.

تور کیش از تهران
در واقع جزیره ی کیش بدلیل احاطه شدن میان خلیج فارس که با آب های آزاد ارتباط دارد، و همچنین واقع شدن در معرض بادهای غربی شرقی، و اینکه در مسیر هیچ منبع هوای آلوده نیز وجود ندارد و اطراف آن کاملا پاک و به دور از هر گونه آلایندگی جوی است، یکی از پاک ترین و فرح بخش ترین مناطق و سوژه های مورد توجه گردشگران است. برای همه ی افراد، تماشای آسمان آبی کیش و مقایسه ی آن با آسمان دود و مه گرفته ی تهران، معیار و ملاک این تفاوت است.
از طرف دیگر، موقعیت جزیره کیش در عرض جغرافیایی نزدیک استوا، به علاوه ی آب و هوای مرطوب و در برخی مواقع سال بسیار لطیف آن، می تواند مشتری را به ثبت نام در تور کیش از تهران کاملا ترغیب کند.
به خصوص که شهر تهران در فصول سرد سال علاوه بر سرما و یخبندان، با پدیده ی وارونگی هوا نیز دست و پنجه نرم می کند و بسیاری از شهروندان به ویژه کودکان و سالمندان در معرض انواع بیماری های ویروسی و ریوی قرار دارند. لذا می توان گفت در فاصله دو یا سه روز تعطیل میان هفته، استقبال فراوانی از برنامه های سفر به مناطق خوش و آب و هوا تر از جمله جزیره ی کیش می شود و به همین دلیل زمان مناسبی برای برگزاری تور کیش از تهران است.
از طرف دیگر، انواع امکانات ورزشی و سرگرمی موجود در جزیره ی کیش، به خصوص فعالیت ها و برنامه های سلامت محور که در هوای آزاد و خارج از سالن های بازی و ورزش جزیره در نظر گرفته شده اند، به علاوه ی ورزش ها و امکانات موجود و پراکنده در سواحل این جزیره، می تواند تا حدی خطرات و نارسایی های ناشی از آلودگی هوای شهرهایی مانند تهران را جبران کند، و به همین علت برخی از شرکت کنندگان در تور کیش از تهران، نه برای خرید و با اهداف تجاری، که تنها و تنها برای تنفس و صرف زمان ورزش و دریافت اکسیژن، به این منطقه سفر می کنند.
هر چند باید به این نکته نیز اشاره کرد که هتل ها و اقامت گاه های جزیره ی کیش که بسیاری از آنها به عنوان محل اسکان مسافر و میهمان تور کیش از تهران رزرو شده اند، بطور جداگانه از امکانات و شرایط و تجهیزات خوبی برای فعالیت های بدنی و سرگرمی و ورزش برخوردارند.
در حقیقت در برخی از هتل ها، حتی در صورتی که گردشگر صرفا برای خرید یا تماشای غروب از ساحل، هتل را ترک کند، برای بقیه ساعات روز و زمان اقامت وی، امکانات مناسب بازی و تفریح و سرگرمی فراهم است. البته این صرفا نکته ای برای اثبات قابلیت ها و میزان آمادگی جلب رضایت مسافر برخی هتل هاست، و گرنه همه می دانیم که یکی از اصلی ترین اهداف برای سفر به جزیره کیش از هر شهر، بهره مندی از مواهب طبیعی جزیره است.
یکی دیگر از جنبه های جالب گردشگری سلامت در جزیره کیش، که به خصوص برای اهالی پایتخت و شرکت کنندگان در تور کیش از تهران جلب توجه و جذابیت فراوان دارد، فعالیت ها و ورزش های بیابانی و صحرایی است.
به دلیل اینکه شهر تهران فاصله نسبتا زیادی تا کویرهای ماسه ای کشور دارد، بدون شک حضور در جزیره ی کیش فرصت مناسبی است تا تهرانی ها فرصت را غنیمت شمرده تجربه های لذت بخشی با بهره گیری از مناطق بیابانی و اقلیم کویری این جزیره داشته باشند.
بد نیست پیش از ثبت نام در تور کیش از تهران، امکانات و خدمات آژانس برگزار کننده در طی سفر، به خوبی توسط مسافر بررسی شود تا در صورت تفاوت با سلیقه و هدف خود، بتواند نسبت به تغییر آژانس و یا برنامه ریزی برای استفاده ی مناسب از زمان های آزاد، اقدام کند.