تور کیش از تهران
۱۰
بهمن
۱۳۹۶

چرا تور کیش از تهران ؟

ارسال شده توسط: admin/ 443 1
چرا تور کیش از تهران ؟
۵ (۱۰۰%) ۶ votes

هر زمان که صحبت از سفر به مناطق جنوبی کشور به میان می آید، به طور حتم نامی هم از جزیره زیبا و وسیع کیش برده می شود. در برنامه های مستند تلویزیونی، اخبار، حتی پیش بینی های هواشناسی و همچنین معرفی مناطق گردشگری، کیش یکی از مهم ترین مناطقی است که مورد اشاره قرار می گیرد. تور کیش از تهران همواره مخاطبان زیادی دارد.

دلیل این اتفاق نیز بسیار مشخص و واضح است: محبوبیت این جزیره برای گردشگران! اما سوال این جاست که چه چیزی باعث شده تا این جزیره تا این حد محبوب و مورد پسند مسافران و هموطنان ایرانی باشد؟ با پاسخ به این پرسش، دلیل استقبال روز افزون از سفرهایی مانند تور کیش از تهران یا از مبدا هر کدام از شهرهای ایران به مقصد جزیره کیش را نیز متوجه خواهیم شد. با بررسی آمار تردد و سفر به مناطق جنوبی ایران، می بینیم که جزیره کیش سالانه محل سیاحت صدها هزار نفر از شهرهای گوناگون ایران است و در این میان، بخش عمده ای از میهمانان جزیره را اهالی شهر تهران تشکیل می دهند. تعداد قابلی از میهمانان تهرانی جزیره را نیز افرادی تشکیل می دهند که با ثبت نام در تور کیش از تهران، به این پهنه ی آرامش بخش رهسپار می گردند.

معروفیت جزیره کیش از گزارشات و گفتگو هایی که در مورد آن می شود به راحتی قابل تشخیص است. این جزیره در میان آب های نیلگون خلیج فارس، جزو پر طرفدار ترین مناطق جنوبی کشور و خشکی های پراکنده در خلیج فارس محسوب می گردد. از سال های قبل از انقلاب، کیش برای اهالی شهرها و استان های مختلف ایران به ویژه هم میهنان پایتخت نشین، از جایگاه مهم و خاصی برخوردار بوده است. شاید یکی از عوامل شهرت زیاد جزیره کیش، استقبال اهالی شهر تهران از آن بوده است. به این ترتیب، کیش را باید شناخته شده ترین مقصد گردشگری در میان سایر نواحی استان هرمزگان نامید. هرچند مناطقی مانند جزیره قشم نیز مقصد پر طرفداری برای بسیاری از ایرانیان و حتی گردشگران خارجی به شمار می رود.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تنفس در هوای پاک با تور کیش از تهران

تور کیش از تهران

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده تا گردشگران از استان تهران در انواع برنامه های تور کیش از تهران ثبت نام و شرکت کنند، آب و هوای دلپسند و مطبوع این جزیره به خصوص در ماه ها و فصل های سرد سال است. شهروندان تهرانی در برخی از روزهای فصل زمستان، به هوایی به شدت سرد مواجه می شوند. با این حساب، سپری کردن چند روز از اوقات فراغت در میان کارها و مشغله ی روزمره، آن هم در جزیره خوش آب و هوای کیش، تنوع و لذت خوبی به همراه دارد.

از جمله دیگر مواردی که موجب می شود تا مسافر تور کیش از تهران، این جزیره را برای سیاحت زمستانه خود برگزیند، پاکیزگی محیط و هوای آنجاست. می دانیم که شهر تهران با آلودگی و هوای آن با انواع ذرات مضر معلق در طول روز موجب آزار و نگرانی تهرانی ها و تهدید سلامتی ایشان می گردد، از این جهت می توان جایی مانند کیش را مقصدی عالی برای بهره مندی از هوای پاک و تماشای آسمان آبی دانست. حتما شنیده ایم که برخی از مسافران تور کیش از تهران یا به طور کلی علاقمندان به کیش گردی، چند روز تنفس و آرامش را انگیزه اصلی خود از سفر بیان می کنند.

دیگر موضوعی که شاید چندان به چشم نیاید، اما بی شک در انتخاب کیش به عنوان سوژه سفر تاثیرگذار است، چشم اندازهای زیبا و طبیعت شگفت انگیز این نگین نشسته بر خلیج فارس می باشد. تعداد قابل توجهی از اهالی کلان شهر معروف روزانه با انواع مناظر و نماهای شلوغ و درهم شهری مواجه هستند. از این بابت، حضور در جزیره کیش با تور کیش از تهران یا برنامه های مشابه، ممکن است علت مهمی داشته باشد که همان لذت از چشم اندازهای زیبای دریا و صحرای کیش است.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  سفر به کیش با تور ارزان قیمت و اقساطی

فاصله کیش تا سواحل جنوبی استان هرمزگان نسبتا کم بوده و فرودگاه در این جزیره نیز به حضور تعداد بیشتری از مسافران کمک می کند. داشتن فرودگاه و تبدیل شدن کیش به قطب گردشگری نمونه، سبب شده تا به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های فهرست برای علاقمندان به گردشگری زمستانی مورد توجه قرار بگیرد. از این رو، مسافر تور کیش از تهران، نباید نگرانی چندانی برای زمان صرف شده در سفر به دلیل دوری مسیر داشته باشد. علاوه بر نتمامی این موارد، وجود بیش از حدود چهل هتل و اقامت گاه در جزیره، با ظرفیت پذیرش هزاران نفر میهمان داخلی و خارجی، زمینه ای شده تا مسافران بیشتری برای گذراندن چند روز توآم با آرامش و تفریح و سرگرمی در تور کیش از تهران شرکت داشته باشند.

Administrator
1 دیدگاه
  • مهران اللهی
    بهمن ۱۱, ۱۳۹۶

    برنامه های گردشگری شما در تور کیش از تهران به چه صورتی هست؟

    پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید