تور کیش از تهران

تور کیش از تهران

سواحل زیبا موهبتی در تور کیش از تهران

لیست قیمت های تور کیش از تهران آژانس مسافرتی همای سعادت را در جدول زیر مشاهده نمایید، شما می توانید جهت مشاوره سفر و رفع سوالات، با همکاران ما در تماس باشید:

۰۳۱۳-۶۲۶۲۹۲۹ , ۰۲۱-۸۸۱۴۵۴۱۵

رنک هتل

نام هتل

پرواز

تاریخ

قیمت (ریال)

**
پانیذ
۲۱ – ۲۴ آبان
۶,۳۰۰,۰۰۰
**
پانیذ
۲۲ – ۲۵ آبان
۸,۵۰۰,۰۰۰
**
پانیذ
۲۳ – ۲۶ آبان
۷,۱۰۰,۰۰۰
***
تعطیلات
۲۱ – ۲۴ آبان
۶,۴۰۰,۰۰۰
***
سیمرغ (کیش)
۲۲ – ۲۵ آبان
۸,۹۰۰,۰۰۰
***
تعطیلات
۲۳ – ۲۶ آبان
۷,۷۰۰,۰۰۰
***
سیمرغ (کیش)
۲۴ – ۲۷ آبان
۷,۴۰۰,۰۰۰
***
پارسیان
۲۵ – ۲۸ آبان
۷,۷۰۰,۰۰۰
***
جام جم
۲۶ – ۲۹ آبان
۷,۱۰۰,۰۰۰
***
آرامش
۲۷ – ۳۰ آبان
۷,۷۰۰,۰۰۰
****
هلیا کیش
۲۱ – ۲۴ آبان
۷,۱۰۰,۰۰۰
****
شایلی
۲۲ – ۲۵ آبان
۹,۹۰۰,۰۰۰
****
شایلی
۲۴ – ۲۷ آبان
۸,۴۰۰,۰۰۰
****
شایلی
۲۵ – ۲۸ آبان
۷,۹۰۰,۰۰۰
****
شایلی
۲۶ – ۲۹ آبان
۸,۰۰۰,۰۰۰
****
شایلی
۲۷ – ۳۰ آبان
۸,۱۰۰,۰۰۰
*****
پارمیدا
۲۱ – ۲۴ آبان
۹,۲۰۰,۰۰۰
*****
شایگان
۲۳ – ۲۶ آبان
۱۰,۰۰۰,۰۰۰
*****
شایگان
۲۴ – ۲۷ آبان
۱۰,۳۰۰,۰۰۰
*****
شایگان
۲۵ – ۲۸ آبان
۹,۲۰۰,۰۰۰
*****
شایگان
۲۷ – ۳۰ آبان
۹,۱۰۰,۰۰۰

تور کیش از تهران
5 (100%) 77 votes

 

مراحل خرید آنلاین بلیت از سایت

برای خرید آنلاین بلیت تور کیش از تهران طبق مراحل گفته شده در ادامه عمل نمایید:

 

 

 

تور کیش از تهران از جذاب ترین تورهایی است که مردم تهرانی می توانند در تعطیلات و غیر تعطیلات از آن استفاده کنند. هرچند تهرانی ها عموما ترجیح می دهند که به جای دریای جنوب، دریای شمال را در برنامه های تفریحی خود بگنجانند، اما کم نیستند مردم تهرانی که تور کیش از تهران از برنامه های همیشگی آن ها است.
زیباترین سواحل ایران در جنوبی ترین خطه از خاک ایران جای گرفته است! شاید به جرات بتوان گفت که سواحل زیبای جنوبی در ایران به ویژه سواحل جزایر زیبای قشم، کیش، ابوموسی و… از سواحل شمالی کشور جذاب تر و دیدنی تر هستند! در این بین سواحل جزیره زیبای کیش زیباتر از دیگر سواحل جنوبی کشور بوده و به همین علت است که تور کیش از تهران تا این میزان با استقبال مواجه است.
در این مطلب سعی کرده ایم تا شما را با زیبایی های تور کیش از تهران آشنا کنیم تا بتوانید آگاهانه تر تصمیم خود را برای سفر به کیش بگیرید.

تهران به کیش

مهمترین دلیلی که باعث شده تا کیش مقصدی برای گردشگران مختلف شود، ساحل زیبای این جزیره است. ساحل زیبای مرجانی کیش فوق العاده زیباست و هر فردی را به سمت خود جذب می کند. بسیاری از توریست های خارجی با تور کیش از تهران راهی جزیره می شوند تا از زیبایی ساحل کیش لذت ببرند.
ماسه های جزیره کیش با هر جای دیگری تفاوت دارد. شما با قدم زدن بر روی این ساحل متوجه می شوید که وارد یک جزیره خاص شده اید که نظیر آن به ندرت پیدا می شود. علاوه بر این، آب های جزیره کیش به ویژه هنگام طلوع و غروب خورشید بسیار زیباست و هر فردی را مبهوت خود می کند. مطمئن باشید مدت ها در کنار ساحل خواهید نشست و به آبی بی کران خلیج فارس خیره می شوید.

مطمئنا شما باید زمان طلوع و غروب خورشید را در تور کیش از تهران به کنار ساحل بروید تا زیبایی فوق العاده این زمان از جزیره را درک کنید. پهنای آبی که خورشید از آن بیرون می زند و شب هنگام نیز در آن غروب می کند، دیدنی است. شما حتی اگر اهل ذوق هم نباشید با دیدن منظره غروب خورشید در کیش به وجد می آیید؛ چه برسد به اینکه خودتان هم اهل ذوق باشید و به عشق دیدن چنین مناظری راهی تور کیش از تهران شده اید.
قدم زدن در راستای خط ساحلی جزیره زیبای کیش، خود از جذابیت های این جزیره است. ساعتی از زمان خود را در تور کیش از تهران به این کار اختصاص دهید. اگر حساس نیستید کفش هایتان را درآورده و پای برهنه بر روی ماسه های ساحل قدم بزنید تا ماسه ها را بیشتر و بیشتر حس کنید.
نوشتن بر روی ماسه ها، عکس گرفتن با ساحل کیش و… می تواند از دیگر تفریحاتی باشد که شما در تور کیش تجربه می کنید. البته ناگفته نماند که جزیره کیش به غیر از ساحل زیبا، جاذبه های دیگری نیز دارد و شما برای بهره مندی از تمامی این جاذبه ها، با توجه به محدودیت زمانی تور کیش از تهران، باید با برنامه ریزی دقیق راهی این سفر شوید.

در ادامه از خدمات و تفریحات تور کیش ویدئوی زیبایی را می توانید مشاهده کنید تا با جزیره کیش و جاذبه های آن بیشتر آشنا شوید.

تفریحات ساحلی در کیش

قبل از اینکه از ساحل دور شویم، بهتر است کمی در مورد تفریحات ساحلی یا همان تفریحات آبی در کیش اطلاعاتی به دست آوریم. مشخص است که اولین تفریح ساحلی در جزیره زیبای کیش، شنا کردن در این آب های زیبا و خروشان است. اگر تجربه شنا کردن در دریای خزر را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما در تور کیش از تهران، تجربه شنا کردن در آب های جزیره کیش را نیز تجربه کنید. علاوه بر شنا کردن، شما می توانید به تفریحات متنوعی که در کنار ساحل فراهم شده است بپردازید. یکی از ساده ترین تفریحات استفاده از دوچرخه است. در جزیره زیبای کیش می توانید دوچرخه کرایه کنید و در این ساحل زیبا به دوچرخه سواری بپردازید. دوچرخه های خانوادگی نیز از جمله تفریحاتی است که پیشنهاد می کنیم اگر با خانواده با تور کیش از تهران راهی جزیره شده اید، این تفریح فوق العاده عالی را تجربه نمایید.

هیجان را در این جزیره تجربه کنید!

قطب ویژه گردشگری اینجاست!

تفریحی بدون دغدغه داشته باشید!

 

در کنار پارک های ساحلی متعددی که در جزیره زیبای کیش واقع شده است، تفریحات مختلفی در دسترس است که شما بسته به نوع تفریحی که دوست داشته باشید می توانید انتخاب کنید. یکی از قدیمی ترین این تفریحات، رفتن با خانواده به دل دریا با قایق موتوری است. هیجان و دور هم بودن در قایق، می تواند برای شما یکی از بهترین خاطرات را در طول تور کیش از تهران رقم بزند. جت اسکی از دیگر تفریحات آبی است که تک یا دو نفره انجام می شود. این تفریح هیجان بسیار بالایی داشته و بیشتر مورد علاقه جوانان است. حواستان باشد که در استفاده از جت اسکی حتی اگر درون آب هم بیافتید هیچ مشکلی وجود ندارد اما به هیچ وجه نباید خود جت اسکی وارونه شود. در این صورت مجبور به پرداخت هزینه هستید.

تفریحات تور کیش

یکی از تفریحات دیگری که در کنار ساحل می توانید تجربه کنید، چتر پاراسل است. لذت پرواز بر روی دریا آن هم با چتری که توسط یک قایق کشیده می شود، فوق العاده زیاد است. شما می توانید بهترین عکس ها و فیلم های طول سفر با تور کیش از تهران را از بالای همین چتر بگیرید.

البته مراقب باشید که اگر ترس از ارتفاع دارید به هیچ وجه سوار چتر پاراسل نشوید چرا که به معنای واقعی پرواز در ارتفاع را تجربه خواهید کرد. بنانا نیز از دیگر تفریحاتی است که شما در تور کیش از تهران می توانید از آن لذت ببرید. شما سوار بر یک قایق بادی می شوید و از نزدیک با آب در تماس هستید و همین موضوع می تواند لحظات خوب و خوشی را برای شما و همراهانتان فراهم آورد.

علاوه بر تفریحات بیان شده که از پرطرفدارترین تفریحات موجود در جزیره کیش هستند، تفریحات آبی فراوان دیگری نیز در جزیره وجود دارد که شما در تور کیش از تهران می توانید از آن ها لذت ببرید. غواصی، موتور چهارچرخ و بسیاری دیگر از تفریحات در جای جای جزیره برای شما عزیزان فراهم شده است تا از سفر خود به کیش لذت ببرید.

حال به سراغ معرفی یکسری تفریحات مهیج می رویم تا در سفرتان با تور کیش از تهران از تجربه آن ها بی نصیب نمانید و یادگاری پر شور و حال از این سفر چند روزه در برگی از خاطراتتان ثبت کنید.

بیگ بال کیش

شاید بارها در ویدئو های خارجی توپ بزرگی که افراد در آن محصور شده و روی سطح آب مشغول غلطیدن هستند را مشاهده کرده باشید و با خود فکر کنید که این تفریحات فقط در کشورهای خارجی وجود داشته باشد.

خبر خوب برای مسافران تور کیش از تهران این است که این تفریح هم اکنون در جزیره زیبای کیش در دسترس شما عزیزان قرار دارد و می توانید ساعت ها در کنار عزیزانتان مشغول تفریح و خوش گذرانی باشید. بازه زمانی که می توانید از بیگ بال استفاده کنید، از صبح دم تا پاسی از شب است پس نگران محدودیت زمان نباشید و برای لذت بردن از این تفریح هیجانی به ساحل مرجانی جزیره رفته و این تفریح پر طرفدار را امتحان کنید.

بیگ بال برای مسافران تور کیش از تهران

اسکوتر زیر دریایی

یکی دیگر از جدید ترین تفریحات دریایی کیش، اسکوتر زیر دریایی است. این وسیله پر طرفدار از سال ۱۳۹۰ در جزیره برای استفاده مسافران تور کیش در دسترس است.به کمک این دستگاه می توانید غواصی در آب های نیلگون خلیج فارس را تجربه کنید و در جوار ماهیان رنگارنگ این پهنه آبی، از زیبایی های بی نظیر زیر دریا لذت ببرید.

برای استفاده از اسکوتر زیر دریایی نیاز به تجربه قبلی ندارید و حتی بدون آشنایی با شنا در آب می توانید از این وسیله استفاده کنید.

لوازمی که برای استفاده از این وسیله نیاز دارید شامل: مایو، حوله و دمپایی است.

شرایط استفاده از اسکوترهای زیر دریایی در جزیره کیش

– حداقل سن مجاز برای استفاده از اسکوتر زیردریایی ۱۲ سال و قد حداقل ۱۵۰ سانتی متر است.

– در صورت داشتن بیماری هایی نظیر فشار خون، بیماری های قلبی، بیماری سرع، تجربه عمل جراحی در ۳ ما گذشته استفاده از این دستگاه برای شما ممنوع است.

– خانم های باردار نیز مجاز به استفاده از اسکوتر برقی نیستند.

تفریحات تور کیش از تهران
هزینه و تخفیفات در نظر گرفته شده برای اسکوتر زیر دریایی

هزینه استفاده از این وسیله برای مدت زمانی حدود یک و نیم الی دو ساعت مبلغ ۱۲۰ هزار تومان است. با توجه به نواسانات ارزی و ریالی برای کسب اطمینان بیشتر از هزینه این دستگاه با تورلیدر خود مشورت کرده و اطلاعات دقیق را از وی درخواست نمایید.

تخفیفات در نظر گرفته شده:

تخفیفات این دستگاه شامل حال دانشجویان و افرادی است که به صورت گروهی برای تجربه این تفریح لذت بخش مراجعه می کنند؛ تخفیفات از ۲۰ تا ۵۰ درصد بسته به تعدا همراهانتان متفاوت است.

کیبل اسکی کیش

به جرات می توان گفت که بزرگ ترین کیبل اسکی دنیا را می توانید در جزیره کیش بیابید. شاید یکی از دلایل شهرت این جزیره زیبا را همین مسئله باشد که نه تنها مسافران را با تور کیش از تهران همراه می کند بلکه از اقصی نقاط جهان نیز افراد زیادی مشتاق سفر به این پهنه آبی هستند تا بتوانند لذت تجربه کیبل اسکی در جزیره مرجانی کیش را داشته باشند.

این تفریح آبی در منطقه ای زیبا و چشم نواز قرار دارد که با درختان نارگیل بزرگ و همچنین درختان لور که قدمتی به بلندای تاریخ کیش دارند، احاطه شده است. همچنین آلاچیق های متعددی که در این سایت وجود دارد جذابیت این منطقه را دو چندان کرده و موجب شده است تا مسافران تور کیش تمایل بیشتری به گشت و گذار در این منطقه داشته باشند.

این تفریح هیجان انگیز محدودیت سنی ندارد و همه می توانند از آن لذت ببرند. کیبل اسکی را می توان یکی از بهترین تفریحات کیش نام برد که نمی توان به راحتی از خیر تجربه آن گذشت.

تفریحات آبی تور کیش از تهران

هوای پاک در کیش

از جذابیت های دیگرکیش، می توان به هوای پاک این جزیره اشاره نمود. در واقع شما می توانید با تور کیش از تهران آلوده به جزیره ای با هوای صاف و پاک سفر کنید و از اکسیژن موجود در این جزیره لذت ببرید. شاید یکی از دلایلی که بسیاری از مردم تهران در سفر به کیش وسوسه می شوند که برای زندگی دائمی به کیش بیایند، همین هوای سالمی است که در کیش وجود دارد. شما در کیش با چراغ خطر مواجه نیستید و در نتیجه ترافیکی هم در این منطقه مشاهده نمی کنید. همین که برای رسیدن به جای جای جزیره در ترافیک هایی که باعث خرد شدن اعصاب می شوند نمی مانید، یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان برای جزیره کیش دانست.

خرید در کیش

خرید برای یک عده از مردمان کشور از هیجان انگیزترین تفریحاتی است که در کیش به آن دسترسی دارید. تور کیش از تهران بهترین شرایط را برای خرید در کیش فراهم می کند و شما می توانید با خیال راحت برای خرید از کیش با این تور همراه شوید. البته مشخص است که محدودیت وزن برای ورود به هواپیما وجود دارد و باید حتما به این موضوع دقت کنید. همانطور که گفته شد، خرید در کیش یکی از جذاب ترین کارهایی است که می توان انجام داد. به علت وجود پاساژهای متعدد و همچنین تنوع فروشگاه ها در کیش، خرید و پاساژگردی از محبوب ترین کارهایی است که می توان در کیش انجام داد. در جزیره زیبای کیش به این علت که منطقه آزاد محسوب می شود، بسیاری از اجناس با قیمیت پایین تر از آنچه در تهران به فروش می رسد یافت می شود. به همین علت است که می توانید در کیش از قیمت های پایین این اجناس استفاده کرده و خرید کنید.

مراکز خرید تور کیش

ناگفته نماند که خرید از کیش باید با دقت انجام شود. در واقع بسیاری از اجناسی که در کیش ارائه می شوند بسیار گران تر از تهران هستند و شما می توانید با قیمت هایی بسیار پایین تر از کیش، آن را در تهران خریداری کنید. بهتر است قبل از مراجعت به کیش با تور کیش از تهران، از قیمت اجناس مختلف اطلاع پیدا کنید تا در هنگام خرید از کیش ساده تر بتوانید انتخاب کنید. در واقع بهتر است با توجه به محدودیت وزنی که وجود دارد، اجناسی را از کیش خریداری کنید که ارزش آن را داشته باشد و قیمت آن در تهران ارزان تر یا هم قیمت نباشد.

شما در پاساژهای مختلفی که در کیش وجود دارد می توانید به انواع پوشاک برند دسترسی داشته باشید. جالب است که بسیاری از این برندها در برخی پاساژ ها به صورت اصل و در بسیاری دیگر به صورت تقلبی و فیک ارائه می شوند. سعی کنید قبل از مراجعه به جزیره با تور کیش از تهران، حتما در مورد نمایندگی های برندهای مختلف پوشاک در پاساژهای کیش تحقیق کنید تا در آنجا دچار سردرگمی نشوید. علاوه بر پوشاک برخی از وسایل برقی کوچک نیز گزینه های مناسبی برای خرید هستند.

البته همانطور که گفته شد برای خرید در تور کیش از تهران باید اطلاعات جامعی از قیمت اجناس مد نظر خود داشته باشید تا بتوانید خریدی به صرفه و صحیح را رقم بزنید. اینکه از چه پاساژی خرید می کنید نیز در قیمت اجناس تاثیرگذار است. برخی از پاساژها در کیش هستند که قیمت به نسبت بالاتری دارند. اگر می خواهید خریدی به صرفه و ارزان در کیش داشته باشید، حتما در انتخاب پاساژ ها نیز دقت کنید. شما می توانید در پاساژهایی مانند پاندا، مرکز خرید سارینا، بازار چینی ها، بازار زیتون اجناسی با قیمت مناسب پیدا کنید و خرید سالانه خود را به صرفه تر از همیشه تامین نمایید.

انتخاب هتل در سفر به کیش

یکی از مهمترین پارامترهایی که باید در هنگام انتخاب تور کیش از تهران به آن توجه داشته باشید، انتخاب هتل در این تور است. انتخاب هتل رابطه مستقیمی با قیمت تور کیش از تهران دارد و در نتیجه باید هوشمندانه تر انتخاب شود. قبل از خرید تور کیش از تهران باید به صورت کامل بدانید که دوست دارید هتل شما چه پارامترهایی داشته باشد.

تور کیش از تهران

یکی از پارامترهایی که باید به آن توجه داشته باشید، نزدیکی به دریا و مراکز خرید در کیش است. اگر دوست دارید هتل شما نزدیک به دریا باشد تا بدون نیاز به خودرو با پیاده روی به دریا برسید، برخی هتل ها از لیست انتخاب شما خارج می شوند. همچنین اگر برای شما نزدیکی به برخی مراکز خرید خاص اهمیت دارد، برخی دیگر از هتل ها از لیست انتخابی شما خط خواهند خورد. این دو پارامتر بسیار مهم هستند و می توانند در هزینه های شما صرفه جویی کنند.

علاوه بر این نوع پذیرایی هتل نیز بسیار مهم و پر اهمیت است. عموما هتل ها در تور کیش فقط به ارائه صبحانه می پردازند تا فرد برای رفتن به رستوران های مختلف آزاد باشد. اما اگر می خواهید وعده های غذایی حتما در هتل سرو شوند، باید این موضوع را نیز در هنگام انتخاب تور کیش مورد توجه قرار دهید. البته پارامترهای دیگری نیز در انتخاب هتل موثر هستند. برای مثال ستاره های یک هتل و کیفیت خدمات آن می تواند از گزینه هایی باشد که برای شما مورد اهمیت است. در این صورت اگر مایل به اقامت در هتل هایی با ستاره های بالاتر هستید، باید هزینه بیشتری نیز برای تور کیش از تهران بپردازید. البته مشخص است که هتل های با کیفیت، دارای خدمات فوق العاده عالی و اتاق های بی نظیری هستند که نمونه آن را در هیچ کجای دیگر نمی توان یافت.

تور هتل ترنج کیش

ایده آل ترین اقامت گاه در تور کیش از تهران

فقط ۶ معیار برای انتخاب هتل کافی است!

 

خرید آنلاین بلیت تور کیش

همانطور که بیان شد، تور کیش جذابیت های بیشماری دارد که نمی توان به تمامی آنها اشاره کرد. جاذبه های گردشگری و تاریخی فوق العاده زیبا، مراکز خرید شیک و پر از برندهای متعدد، غذاهای خوشمزه و طبیعت زیبا تنها گوشه ای از جذابیت های کیش است. به همه این دلایل است که استقبال از تور کیش از تهران بسیار زیاد است و به عنوان دومین تور پرطرفدار در ایران شناخته می شود.

همین استقبال زیاد گردشگران از این تور باعث می شود تا برخی سودجویان از شرایط موجود سوء استفاده کنند. خرید تور کیش از تهران باید با دقت فراوانی انجام شود تا مشکلی به وجود نیاید. در حال حاضر بسیاری از آژانس هایی که مجوز فروش تور ندارند، اقدام به فروش تور می کنند.

شاید قیمت ارائه شده توسط این آژانس های مسافرتی کمتر به نظر برسد اما در عمل بسیار گرانتر خواهد بود. با توجه به شدید بودن رقابت در بین آژانس های گردشگری، با شرایط اغوا کننده ای تور کیش از تهران به فروش می رسد. این در حالی است که در عمل بسیاری از وعده های داده شده عملیاتی نمی شود و گردشگر متضرر خواهد شد. تغییر هتل، نبود ترانسفر فرودگاهی و بسیاری از موارد باعث بالا رفتن هزینه گردشگر و پایین آمدن هزینه های آژانس مورد نظر می شود.

تور کیش از تهران

 

یکی از راهکارها برای خرید، خرید اینترنتی تور کیش از تهران است. شما برای این منظور با مراجعه به یک سایت می توانید اقدام به خرید یک تور کیش از تهران کنید. خرید تور کیش به صورت اینترنتی هم مزیت هایی دارد و هم معایبی. البته اگر کمی حواستان را جمع کنید، معایب آن گریبانتان را نخواهد گرفت. در خرید اینترنتی یک تور حتما به نشان های اطمینان بخش توجه داشته باشید.

سایت های بدون مجوز و سایت هایی که دارای نماد نشان اعتماد الکترونیکی نیستند، به هیچ وجه برای خرید اینترنتی تور کیش از تهران مناسب به نظر نمی رسند. این نوع سایت ها ممکن است در ارائه خدمات به شما کوتاهی کرده و در نتیجه شما نتوانید به مکان مشخصی شکایت کنید. اما از محاسن خرید اینترنتی تور کیش می توان به صرفه جویی در وقت اشاره کرد.

در ترافیک سرسام آور تهران، ترجیح داده می شود که خرید به صورت غیر حضوری صورت گیرد که تلفنی یا اینترنتی از جمله راه های آن است. خرید اینترنتی تور کیش از تهران علاوه بر اینکه در وقت شما صرفه جویی می کند، به پاکیزگی هوای پایتخت و کمتر شلوغ شدن خیابان ها حتی به اندازه یک خودرو نیز کمک خواهد کرد. یکی دیگر از محاسن خرید اینترنتی تور کیش از تهران، امکان مقایسه قیمت های هتل ها و آژانس های مختلف است. وقتی شما اقدام به خرید اینترنتی می کنید، به سادگی می توانید به سایت های مختلف سر زده و بهترین قیمت تور کیش از تهران را برگزینید.

علاوه بر این در خرید اینترنتی تور کیش شما به سادگی و با یک سرچ ساده می توانید اطلاعات هتل را ببینید، عکس اتاق ها و نمای هتل را مشاهده کرده و فاصله آن تا دریا و بازارهای خرید را مقایسه کنید.

تور چارتر کیش از تهران

اگر قصد سفر به کیش با قیمت مناسب را دارید یا بهتر است به دنبال تور لحظه آخری کیش از تهران باشید و یا تور چارتر. برای سفر با تور لحظه آخری کیش، باید وسایل خود را آماده کنید تا تور لحظه آخری کیش از تهران به پستتان بخورد و بتوانید آن را تهیه نمایید در غیر این صورت همان بلیط را باید با قیمتی بالاتر خریداری کنید. راه دیگری نیز برای سفر با تور کیش ارزان وجود دارد و آن هم تهیه بلیط چارتر هواپیما به کیش است.

فقط مشکل بلیط چارتر این است که امکان کنسل کردن آن وجود ندارد ولی در مقابل می توانید با خرید این نوع بلیط تایم دقیق سفر خود را بدانید و به راحتی مرخصی خود را گرفته، لوازم را آماده کرده و با برنامه ریزی بیشتری سفر را آغاز کنید، پس بهتر است برای شرکت در تور هوایی کیش از تهران به جمع بندی برسید سپس به پیدا کردن آژانس ارائه دهنده تور چارترکیش از تهران و ثبت نام در آن اقدام کنید. اگر کارتان جهانگردی است و به سفر با بار سبک عادت دارید و هر زمانی که باشد شما آماده خواهید بود، در این صورت تور لحظه آخری تور کیش از تهران نیز انتخاب خوبی خواهد بود. عده ای از مردم فقط با تورلوکس می توانند سفر کنند، توجه داشته باشید که تورهای چارتر و یا لحظه آخری هم می تواند به صورت تور لوکس برگزار شوند. پس با هزینه پایین هم می توانید به دنبال تور لوکس کیش باشید.

تور هوایی کیش

 

تور کیش از تهران با هواپیما

تور های کیش از تهران و یا هر شهر دیگر اصولا به صورت هوایی برگزار می شود، نه این که با قطار و یا زمینی امکان آن وجود نداشته باشد ولی به دلیل مسافت زیاد ترجیحا بهتر است تور کیش با هواپیما انجام پذیرد، در این صورت می توانید زمان بیشتری در کیش بمانید و از این جزیره فوق العاده لذت ببرید. یکی از جذابیت های سفر، آشنایی با فرهنگ مردم آن دیار است. به جرات می توان گفت که آشنایی با فرهنگ مردم کیش یکی از شیرین ترین تجربیاتی است که می توانید در سفر به کیش بدست آورید.

مردم کیش دارای فرهنگی غنی هستند. البته تفاوت های زیادی بین فرهنگ مردم کیش و تهران و دیگر شهرستان ها وجود دارد که باید به آن ها احترام گذاشته شود. احترام و گرامی داشتن فرهنگ مردم کیش می تواند باعث خشنودی آن ها شده و در نتیجه تعامل بهتری بین افراد ایجاد شود. نوع پوشش مردم کیش نیز بسیار خاص است. به ویژه پوشش بانوان اهل کیش بسیار زیبا است و می توانید از بازارهای محلی لباس های محلی آن ها را تهیه کرد و بپوشید.

البته سعی کنید در برخورد با افراد محلی به قوانین معاشرتی آنان احترام بگذارید تا مشکلی برای شما در خلال تور کیش از تهران به وجود نیاید. مراسم های محلی آن ها نیز دیدنی است، اگر بتوانید در برخی از این آداب و رسوم شرکت داشته باشید قطعا لذت خواهید برد. مراسم عروسی، برخی مراسم های مذهبی و… همگی بر اساس اصول فرهنگی مردم کیش است و شما در تور کیش از تهران می توانید از نزدیک با آن مواجه شوید.

کشتی یونانی؛ جاذبه ای که از دست می رود

یکی از مهمترین نمادهای کیش، کشتی یونانی است. اما شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این کشتی تا چند سال دیگر مهمان جزیره کیش نیست. شکافی که در کشتی وجود دارد در چند سال آینده عمیق تر شده و در نتیجه باعث غرق شدن این جاذبه به یادماندنی خواهد شد. فرصت عکس گرفتن با کشتی یونانی را از دست ندهید؛ چرا که ممکن است عکسی که می گیرید آخرین عکسی باشد که بتوان با این کشتی گرفت. علاوه بر جالب بودن پهلو گرفتن این کشتی در جزیره، غروب آفتاب از پشت کشتی یونانی دیدنی است. در خلال تور کیش از تهران حتما یک روز غروب را در مکان کشتی یونانی باشید تا بتوانید این غروب دل انگیز را تجربه کنید.

تور کیش از تهران

باغ پرندگان کیش، تماشای زیبایی های خلقت

بدون شک یکی از هیجان انگیزترین اقداماتی که در سفر به جزیره کیش با تور کیش از تهران می توانید انجام دهید، بازدید از باغ پرندگان حیرت انگیز این جزیره توریستی و زیباست. این باغ از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و در حدود ۳۰ هزار متر (۳ هکتار) وسعت دارد؛ دارای ۵۷ گونه از پرندگان است که تماشای آن ها، تنها با سفر به دل جنگل های آسیا، آفریقا و آمریکا امکان پذیر خواهد بود.

توصیه ما به علاقمندان طبیعت و دنیای وحش این است که اگر در حال برنامه ریزی یک سفر مهیج و به یادماندنی به جزیره کیش هستید، باغ پرندگان را از دست ندهید. یکی از زیبایی های باغ پرندگان کیش این است که مسئولین و دست اندر کاران آن تمامی تلاش خود را به کار گرفته اند که حس قدم زدن در دل طبیعت بکر را با پرواز انواع پرنده ها، برای شما عزیزان تداعی کنند، چرا که حدود ۲ هکتار از این باغ، منطقه ای است که پرندگان بی خطر آزادانه در سرتاسر قلمرو خود به پرواز در می آیند و گویی خبری از حس مایوسانه قفس، برای نگهداری از آن ها نیست و همه پرندگان در این باغ بزرگ به پرواز در می آیند و آواز سر می دهند.

همانطور که مستحضر هستید بسیاری از حیوانات و پرنده ها را نمی توان آزادانه در معرض ارتباط با گردشگران قرار داد، بنابراین در ۱ هکتار ابتدایی باغ با قفس هایی روبرو هستیم که در جاده های سرسبز و زیبای این مکان قرار گرفته اند. همچنین تابلویی از اطلاعات مربوط به هر دسته در ابتدای قلمرو آن ها نصب گردیده که اطلاعات مفیدی از نام گونه، زیستگاه، نژاد، نوع تغذیه و برخی دیگر از اطلاعات مفید و جذابی که می توان در مورد این پرندگان دانست، در اختیار گردشگران تور کیش از تهران قرار می دهد.

باغ پرندگان کیش

رنگ های بی نظیر خداوندی بر پر های این پرندگان، حس خوبی را برای بازدیدکننده به وجود می آورد که توانایی وصف آن از عهده قلم و نگارش خارج است. از قدم زدن ها و حرکات فخر فروشانه و در عین حال شگفت انگیز طاووس های رنگارنگ گرفته تا کاکادوآلباهایی که شاهانه تاج خود را در معرض نمایش عموم قرار می دهند، از پرهای رنگارنگ خارق العاده و چشم نواز انواع طوطی های ماکائو گرفته تا وجود همان ترکیب رنگ در منقارهای بزرگ طوطی توکان، همگی از دیدنی های باغ پرندگان کیش است که نمی توان از کنار آن بی تفاوت عبور کرد.

از دیگر پرندگان این باغ به انواع دیگری از طوطی ها،  مرغ ها، پنگوئن ها، قرقاول و بسیاری دیگر می توان اشاره نمود، همینطور برکه زیبایی نیز در وسط باغ قرار گرفته است که محل زندگی فلامینگوها، لک لک ها، قو ها و پلیکان ها است.

تا به اینجای کار صرفا از زیبایی های دوست داشتنی و آرامش بخش باغ پرندگان گفتیم، شاید بد نباشد کمی ترس و هیجان نیز چاشنی سفر گردشگران تور کیش از تهران کنیم و سری به برکه هایی که محل زندگی تمساح ها است بزنیم، چرا که  هورمون آدرنالین، حس خستگی را از تن و وجودتان بیرون می کند و شما را سرحال و گوش بزنگ نسبت به عکس العمل های این حیوانات عظیم الجثه و خطرناک نگه می دارد. به غیر از تمساح های گاندو، آهو و میمون های بازیگوش نیز در این باغ زندگی می کنند که همگی در کنار هم حس جالبی از یک حیات وحش ایمن را برای گردشگران تور کیش از تهران فراهم می آورد.

برای بازدید از باغ زیبای پرندگان کیش کافی است به پارک تفریحی دلفین رجوع کنید و آنجا به بازید از دیدنی های مختلف این مجموعه بپردازید.

تور کیش از تهران

همچنین نکته ای که گردشگران تور کیش از تهران بایستی مد نظر قرار دهند این است که در اکثر هتل های جزیره کیش کانترهای مخصوص برای خرید بلیط جاذبه های کیش محیاست و به سادگی می توانید از داخل هتل اقدام به خرید کنید و از تخفیف ویژه نیز برخودار گردید.

همچنین ساعات کاری باغ پرندگان کیش همه روزه از ۱۸ الی ۲۰ است و در این ساعات می توانید از دیدنی های دنیای پرندگان دیدن کنید.

 بهترین غذاها و رستوران ها در کیش

شکم گردی در کیش نیز از جذابیت هایی است که می توانید در تور کیش از تهران تجربه کنید. غذاهای فوق العاده محلی در کیش وجود دارد که همگی طعم و عطر منحصر به فردی دارد. البته علاوه بر غذاهای محلی، غذاهای مدرن نیز در کیش می توان سرو کرد. شما می توانید انواع غذاهای مختص کیش که عموما غذاهای دریایی هستند را در رستوران های مختلف کیش میل کنید. البته کیفیت این غذاها در رستوران های مختلف متفاوت است و شما باید رستوران را نیز هوشمندانه انتخاب کنید.

انتخاب رستوران در کیش هم باید با دقت انجام شود. اگر دوست دارید در حین صرف ناهار یا شام از شنیدن موسیقی زنده نیز لذت ببرید، حتما رستوران هایی را انتخاب کنید که موسیقی زنده دارند. علاوه بر این برخی رستوران های کیش لب ساحل بوده و ساحل اختصاصی دارند.

کجا بی نظیرترین غذای دریایی را پیدا کنیم؟!

رستوران های کیش با موسیقی زنده کدام هستند؟

تور هتل داریوش کیش

 

خوشبختانه تور کیش از تهران به گونه ای تنظیم می شود که به جز صبحانه، مورد دیگری در هتل سرو نشود و البته شما می توانید توری را انتخاب کنید که ناهار و شام نیز ارائه دهد، اما در صورتی که انتخاب شما توری بدون پذیرایی وعده های غذایی باشد، می توانید از رفتن به رستوران های مختلف و تست کردن غذاهای متنوع لذت ببرید. علاوه بر این زمانی که در برنامه تور کیش از تهران ناهار و شام وجود نداشته باشد، شما می توانید با خیال راحت در کیش بگردید و دیگر ملزم به حضور در هتل در ساعتی خاص نیستید و این یک مزیت فوق العاده در تورهای گردشگری کیش است.
تور کیش از تهران

سخن پایانی

کیش یکی از بهترین جاذبه های ایران برای سفر است. سفر به این جزیره فصل ندارد و شما در هر فصل از سال می توانید به آن سفر کنید. در فصل تابستان هرچند هوا گرم است اما شب های زیبا و پاساژهای خنکی دارد! علاوه بر اینکه خلوت تر از فصل سرد سال بوده و خرید به صرفه تر خواهد بود. سعی کنید با انتخاب صحیح و درست تور کیش از تهران و تهیه آن از یک آژانس معتبر، لحظات خوب و خوشی را در این جزیره زیبا تجربه کنید. لحظاتی به یاد ماندنی در کنار خانواده و دوستان و آشنایان که هیچ گاه فراموش نخواهند شد.

6 نظرات
 • شیرانی
  مهر ۱۱, ۱۳۹۷

  سلام
  یه سوالی در مورد هتل های نام برده شده در جدول قیمت های تور کیش داشتم.
  در هر تاریخی شما یک هتل مشخص کردید یعنی در همان تاریخ هتل دیگری در چارت تور کیش وجود ندارد؟ و این که امکانش هشت بخواهیم ۱ روز بیشتر از تاریخ مشخص شده در کیش اقامت داشته باشیم؟ هزینه آن ۱ روز به چه نحوی محاسبه خواهد شد؟

  پاسخ
  • ContentAdmin
   مهر ۱۲, ۱۳۹۷

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   شما با مراجعه به سایت etour24.net و انتخاب مبدا و مقصد خود می توانید لیست هتل ها، قیمت و تاریخ حرکت را مشاهده نمایید.
   برای هزینه ۱ روز اضافه تر هم باید با همکاران ما (۶۲۶۲۹۲۹-۰۳۱۳ و ۸۸۱۴۵۴۱۵-۰۲۱) تماس بگیرید.
   شاد باشید

 • مریم
  مهر ۱۷, ۱۳۹۷

  چه مطلب خوب و کاملی بود. هر سایتی رو باز می کنیم متاسفانه انقدر حاشیه رفتن که آدم نمی تونه اون چیزی که می خواد رو پیدا کنه. ممنون از جدول قیمت های تور کیش هم مختصر و مفید. من قیمتای تور کیش از تهران سایت های دیگه رو بررسی کردم قیمتاتون هم مناسب تره.
  کلیپ هم خیلی زیبا بود ادم دلش میخواد بره کیش 🙂

  پاسخ
 • Ali Jahani
  مهر ۱۷, ۱۳۹۷

  واقعا کیش تفریحات جالی داره تو ایران هیجا مثلشو ندیدم. ممنون از مقالتون

  پاسخ
 • یاسمین
  4 ساعت قبل

  اصلا در مورد تفریحات آبی جدید کیش نمیدونستم…ممنون از اطلاع رسانیتون…ایندفعه حتما این تفریحات را امتحان می کنم مخصوصا بیگ بال رو!

  پاسخ
 • مهسا بکرانی
  3 ساعت قبل

  با اینکه طولانی بود ولی خیلی مطلب جامعی درباره تور کیش نوشته شده بود و ی سری نکاتی داشت که به نظرم هر کسی باید بدونه. کلیپی که داخل متن بود کاملا نمایان گر کیش و زیباییهاش بود.

  پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید