تور کیش از تهران
۱۶
دی
۱۳۹۶

تور کیش از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 368 1
تور کیش از تهران
۵ (۱۰۰%) ۵ votes

کیش یکی از جزیره های زیبایی است که ایرانیان بسیار زیادی را همواره به سمت خود جذب کرده است. به جرات می توان گفت که جزیره زیبای کیش به عنوان یکی از مهمترین هدف های گردشگری در ایران شناخته می شود. این جزیره زیبا پر است از جاذبه هایی که رفتن و گشت زدن در جزیره را لذت بخش می کند. جاذبه های گردشگری در جزیره کیش بسیار زیاد هستند و به همین علت است که تور کیش از تهران یا شهرهای دیگر از استقبال خوب برخوردار است. در بین تورهای مسافرتی از تهران، بعد از تور مشهد، تور کیش از تهران پرفروش ترین تور محسوب می شود و همین موضع نشان دهنده این است که این تور تا چه اندازه پرجاذبه است و از استقبال خوبی برخوردار است.

طبیعت زیبای کیش
اولین و مهمترین عامل جاذبه در کیش، طبیعت زیبای این جزیره است. طبیعت زیبای کیش است که در درجه اول باعث شده بسیاری از امکانات دیگر در آن ایجاد شود. طبیعت بکر و فوق العاده کیش توانسته طبیعت گردان زیادی را به سمت خود بکشاند و به همین علت مهمترین جاذبه در کیش نیز همین طبیعت محسوب می شود.
یکی از بارز ترین جاذبه های طبیعت کیش، ساحل مرجانی این جزیره است. این ساحل فوق العاده زیبا است و شما در سراسر ساحل جزیره به جز زیبایی نخواهید یافت. هر قسمت از این ساحل زیبایی خاص خود را دارد و به همین علت نمی توان گفت که دقیقا در کجای ساحل شما لذت بیشتری از طبیعت خواهید برد. شما در تور کیش از تهران و یا هر نقطه از ایران عزیز که به این جزیره سفر کنید حتما از تماشا و بودن در ساحل آن لذت خواهید برد.
علاوه بر ساحل زیبا در جزیره زیبای کیش، ارتفاعات این جزیره نیز همگی زیبا و چشم نواز هستند. زیبایی طبیعت جزیره در ارتفاعات آن نیز وجود دارد. شما با بالا رفتن از این ارتفاعات می توانید پهنای خلیج فارس را از بالا نظاره کنید و همین موضوع خود لذت بخش و به یاد ماندنی است.

تور کیش از تهران
در این میان یکی دیگر از جاذبه های جزیره کیش، جزیره هندورابی است. این جزیره به عنوان یکی از جزایر کیش شناخته می شود و بسیار بکر تر از کیش است. این جزیره تقریبا خالی از سکنه است و فقط افراد بومی کمی در آن زندگی می کنند. تخته سنگ ها و ساحل شنی این منطقه باعث شده تا به عنوان یک جاذبه گردشگری در کیش شناخته شود. جاذبه ای که در زمره بهترین های جاذبه های کیش قرار می گیرد. البته در زمان های گذشته این جزیره به عنوان پایگاه نظامی پرتغالی ها شناخته می شده است و به همین علت آثاری از آن زمان نیز هنوز باقی مانده است. در تور کیش از تهران می توانید به سادگی و با صرف هزینه کمی به هندورابی بروید و از زیبایی های طبیعت این نقطه نیز لذت ببرید.

بومیان کیش
یکی دیگر از جاذبه هایی که در کیش کمتر به آن توجه شده است، مردم بومی این جزیره هستند. بومیان کیش خود جاذبه ای دیدنی هستند. اینکه به تماشای آن ها بپردازید و محو لباس های زیبای آن ها بشوید و پای حرف های آن ها بنشینید خود لذتی وصف ناپذیر دارد. اگر بخواهید در کنار همه این ها از غذای محلی مردم بومی کیش نیز میل کنید که سفری فوق العاده برای شما به ارمغان آمده است.
سعی کنید حتما بخشی از زمانی که در تور کیش از تهران دارید را برای گذراندن با بومیان کیش بگذرانید. اگر فکر می کنید این کار لذت خاصی ندارد حداقل غذای محلی کیش را فراموش نکنید. غذاهای مختلفی که توسط بومیان کیش طبخ می شود طعم و عطر فوق العاده ای دارند و می توانند به عنوان یک ناهار و یا شام فوق العاده در سفر شما با تور کیش از تهران به حساب آیند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  سفری با چند سوژه ی خاص با تور کیش از اصفهان

تفریحات کیش
همانطور که بیان کردیم ، طبیعت و ساحل زیبای کیش باعث شده تا افراد زیادی را به سمت خود بکشاند. این حجم از گردشگر باعث شده اند تا بهترین تفریحات در کل ایران بعد از تور مشهد در جزیره زیبای کیش ایجاد شود. انواع تفریحات آبی و بهترین رستوران ها از جمله بهترین مواردی است که می توان به عنوان تفریحاتی که در کیش وجود دارند اشاره کرد. البته این موارد تنها بخشی از تفریحات کیش هستند.
تفریحات فراوانی در کیش وجود دارد که به عنوان تفریحات آبی این جزیره شناخته می شود. یکی از بهترین این تفریحات که عموما با استقبال فراوانی از گردشگرانی که با تور کیش از تهران به جزیره آمده اند مواجه می شود، جت اسکی است. جت اسکی فوق العاده جذاب است و طرفداران زیادی دارد. شما برای زمانی کوتاه باید هزینه زیادی بپردازید اما در عوض حس خوبی که در حین و بعد از آن به سراغ شما می آید، فوق العاده عالی است. البته در استفاده از جت اسکی باید به قوانین گفته شده توجه کنید تا متحمل هزینه اضافه تر نشوید. برای مثال اگر جت اسکی وارونه شود و درون آب بیافتد جریمه سنگینی باید پرداخت شود. همچنین دیرکرد در تحویل جت اسکی می تواند عواقب خوبی نداشته باشد و هزینه ای به عنوان جریمه گرفته می شود. اگر گردشگران تور کیش از تهران به قوانین جت اسکی پایبند باشند قطعا مشکلی نخواهند داشت.
چتر پاراسل نیز از جمله تفریحاتی است که در جزیره زیبای کیش فوق العاده پرطرفدار است. شما با یک چتر توسط یک قایق موتوری بر فراز آب های نیلگون خلیج فارس در جزیره کیش کشانده می شوید و حس فوق العاده ای از پرواز را با تمام وجود تجربه می کنید. چتر پاراسل به عنوان یک تجربه فوق العاده برای کسانی که ترسی از ارتفاع ندارند پیشنهاد می شود. البته کردشگرانی که با تور کیش از تهران وارد جزیره می شوند، گزینه های زیادی برای تفریحات آبی در پیش روی خود دارند که چتر پاراسل یکی از آن ها است.
علاوه بر جت اسکی و پاراسل، گزینه های دیگری نیز برای تفریح آبی در جزیره کیش وجود دارد. بنانا، پارک های آبی، شاتل، اسکی روی آب و… همگی از انواع تفریحات آبی موجود در جزیره زیبای کیش هستند که شما در سفر خود با تور کیش از تهران یا هر شهر دیگر می توانید از آن ها استفاده کنید.
علاوه بر تفریحات آبی، یکی از تفریحات بی چون و چرا در کیش، کرایه اتومبیل های لوکس است. کرایه ماشین های لوکس و گشت زنی در جزیره شاید تجربه ای فراموش نشدنی برای شما باشد. ماشین هایی که خرید آن ها و یا حتی کرایه آن ها در شهر تهران حداقل از نظر قیمتی غیر ممکن به نظر می رسد، در جزیره زیبای کیش به سادگی در اختیار شما قرار می گیرد. هزینه کرایه این اتومبیل ها نسبت به نوع آن متفاوت است اما شما با کرایه یک روزه یک اتومبیل خاص می توانید لذت فوق العاده ای را در جزیره زیبای کیش ببرید. شاید این برای بسیاری از کسانی که در تور کیش از تهران شرکت می کنند، یکی از فوق العاده ترین تفریحاتی باشد که بتوان در جزیره کیش از آن نام برد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  خدمات تور کیش از تهران

تور کیش از تهران
خرید در کیش
اما شاید یکی از مهم ترین و جذاب ترین جنبه های تور کیش از تهران و اصفهان و شیراز و … ، خرید باشد. خرید در کیش از مهمترین جاذبه ها در این جزیره محسوب می شود. شاید کمتر کسی را سراغ داشته باشیم که به کیش سفر کند و بدون خرید آن هم خریدهای زیاد به شهر خود بازگردد. پاساژ های مختلفی که در کیش واقع شده اند خود گویای استقبال بالای مردم در خرید از این مجتمع های تجاری در جزیره دارد.
البته باید توجه داشت که به ویژه برای مسافران تور کیش از تهران، برخی از اقلام صرفه اقتصادی برای خرید ندارند. در واقع برخی از کالاهایی که در کیش به فروش می رسند در خود تهران و در نمایندگی ها به همان قیمت و یا حتی کمتر به فروش می رسد. به همین علت است که برای خرید در کیش باید حتما دقت کافی به عمل آید.
نکته بعدی در مورد خرید در کیش این است که شما با بازارهای متفاوتی مواجه هستید که انتخاب برای خرید از آن ها می تواند شما را دچار مشکل کند. بهتر است قبل از خرید و قبل از مسافرت تور کیش از تهران قیمت ها را بدست آورده باشید. همچنین باید تحقیقات لازم را برای اینکه کدام بازارها قیمت ها و کالاهای مناسبی دارند را بدست آورده باشید تا از سردرگمی خارج شوید. متاسفانه در جزیره کیش کالاهای تقلبی بسیاری در قالب کالای اصلی و با همان قیمت کالا اورجینال یا کمی کمتر از آن به فروش می رسد.

آرامش کیش
شما در کمتر نقطه ای از ایران می توانید آرامشی را که در تور کیش از تهران تجربه می کنید، به دست بیاورید. به ویژه شهروندان تهرانی که همواره با آلودگی و ترافیک سر و کار دارند، در جزیره کیش به آرامش وصف ناپذیری دست پیدا می کنند. شاید یکی از مهمترین جاذبه های کیش که ان هایی که یکبار رفته اند را به مسافرت بیشتر به جزیره کیش تشویق می کند، همین آرامشی باشد که با قدم زدن در ساحا و گشت زنی در جزیره به دست می آید.

Administrator
1 دیدگاه
  • مهرداد
    بهمن ۱۱, ۱۳۹۶

    ممنون از بابت معرفی جاهای دیدنی کیش

    پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید