تور کیش از اصفهان

تور کیش

تور کیش از اصفهان؛ یک سفر رویایی در ایران

لیست قیمت های تور کیش از اصفهانآژانس مسافرتی همای سعادت را در جدول زیر مشاهده نمایید، شما می توانید جهت مشاوره سفر و رفع سوالات، با همکاران ما در تماس باشید:

۰۳۱۳-۶۲۶۲۹۲۹ , ۰۲۱-۸۸۱۴۵۴۱۵

رنک هتل

نام هتل

پرواز

تاریخ

قیمت (ریال)

**
آبادگران
۲۳ – ۲۷ آبان
۱۰,۹۰۰,۰۰۰
**
آبادگران
۲۴ – ۲۷ آبان
۸,۸۰۰,۰۰۰
**
آبادگران
۲۵ – ۲۸ آبان
۸,۸۰۰,۰۰۰
**
آبادگران
۲۷ – ۳۰ آبان
۸,۸۰۰,۰۰۰
**
آبادگران
۲۸ آبان-۱ آذر
۸,۰۰۰,۰۰۰
***
آرامیس
۲۲ – ۲۵ آبان
۱۱,۷۰۰,۰۰۰
***
قائم فاز ۲
۲۴ – ۲۷ آبان
۷,۹۰۰,۰۰۰
***
سیمرغ
۲۵ – ۲۸ آبان
۷,۵۰۰,۰۰۰
***
سیمرغ
۲۶ – ۲۹ آبان
۶,۸۰۰,۰۰۰
***
سیمرغ
۲۷ – ۳۰ آبان
۶,۸۰۰,۰۰۰
***
سیمرغ کیش
۲۸ آبان-۱ آذر
۷,۸۰۰,۰۰۰
*****
پارمیس
۲۴ – ۲۷ آبان
۱۳,۳۰۰,۰۰۰
*****
پارمیس
۲۵ – ۲۸ آبان
۱۲,۷۰۰,۰۰۰
*****
پارمیس
۲۸ آبان-۱ آذر
۱۴,۴۰۰,۰۰۰

مراحل خرید آنلاین بلیت از سایت

برای خرید آنلاین بلیت تور کیش از اصفهان طبق مراحل گفته شده در ادامه عمل نمایید:

 

 

 

فرقی نمی کند در چه فصلی از سال قرار گرفته باشیم، در همه فصول سال تور کیش از سراسر ایران مشتری ها و طرفداران پر و پا قرص خودش را دارد. مسافران کیش از همه استان ها به این جزیره سفر می کنند، از استان های گرمسیری گرفته تا استان های شمالی و غربی با اقلیم سرد و مرطوب، به هر حال تجربه سفر به کیش یکی از همان تجربه هایی است که برخی می گویند یک ایرانی باید حتی یک بار هم شده آن را تجربه کند. حتی در گذشته که به جای آگهی تور اصفهان به کیش یا تور کیش از اصفهان یا نمونه های مشابه این عنوان از طرف آژانس ها و دفاتر سیاحتی، سفر خانوادگی مرسوم تر و مورد پسند بیشتر خانواده ها بود و مشکلات سفر زمینی به کیش بیشتر خود را نشان می داد، باز هم هر ساله رکورد جزیره کیش در جذب مسافر و گردشگر تا حد قابل توجهی بالاتر از بقیه مناطق دیدنی جنوب ایران است.

اصفهان به کیش

شاید یکی از مهم ترین دلایل استقبال از سفر به کیش، فاصله نزدیک ترین جزیره تا سواحل جنوبی استان هرمزگان بود. هر چند برای رفتن از ساحل تا جزیره چه با اتومبیل چه به صورت پیاده باید از لنج ها و کشتی های کوچک استفاده شود، با این حال بسیاری از خانواده ها یا دوستان این سختی را با هدف گشت و گذار در نگین خلیج فارس، قبول می کنند.

بعد از گذشت سال ها از رفت و آمد مسافران شهر های مختلف ایران به کیش و تاسیس فرودگاه در این جزیره، تغییر قابل توجهی در برگزاری انواع تور کیش ایجاد شد. با تعریف اجرای پرواز های رفت و برگشت کیش، بسیاری از گردشگران و هم وطنان این امکان را پیدا کردند تا در کوتاه ترین زمان ممکن از فرصت تفریح و گردشگری خود استفاده نمایند.
جزیره کیش در استان هرمزگان و غرب خلیج فارس قرار گرفته است. این خشکی، یکی از وسیع ترین جزایر پراکنده در خلیج فارس بوده و نه تنها امروز بلکه در تمام طول تاریخ، یکی از سوژه های مهم جغرافیایی برای استعمار گران و دریانوردان دولت ها و حکومت های گوناگون بوده است. به همین دلیل، برای تور کیش از اصفهان بد نیست در این مورد نیز اطلاعاتی کسب کرده باشید.

آمادگی برای سفر به کیش

تور کیش از اصفهان برای اهالی این شهر یکی از سفر های خاطره انگیز خواهد بود. قبل از این که نسبت به ثبت نام و شرکت در این برنامه اقدام کنید، بد نیست نکاتی را به خاطر داشته باشید. این نکات نه تنها برای تور اصفهان به کیش، که برای انواع دیگر سفر ها به مناطق اطراف آن مقصد هم مفید و کاربردی هستند.
قبل از ثبت نام انگیزه خود را برای سفری مثل تور کیش از اصفهان بررسی کنید. این که می خواهید با هدف خرید و بازار گردی در کیش سفر کنید یا صرفا به منظور تفریح و سرگرمی و ورزش؟ این که طبیعت گردی در کیش و استفاده از آرامش محیط زیست آن برای شما مهم است یا قصد گردشگری فرهنگی یا بوم گردی در کیش را دارید؟ به هر حال، همه این ها بسته های گوناگون فعالیت گردشگری را تشکیل می دهند و هر کدام ملاحظات و محدودیت ها و حتی روش های منحصر به فرد خود را دارند. در صورتی که درست تکلیف خود را مشخص نکرده باشید و ندانید با چه هدفی به تور کیش ملحق شده اید، ممکن است به زودی با مشکلات خاصی مواجه گردید.

آمادگی برای تور کیش از اصفهان

پس از تشخیص انگیزه و هدف گذاری برای تور کیش از اصفهان، بهتر است اطلاعات مربوطه به سفر خود را جستجو کرده و بررسی نمایید. مثلا اگر قصد خرید و پاساژ گردی در کیش را دارید، جستجوی فهرست پاساژ های معروف کیش اولین مسئله مهم برای شما خواهد بود. بیشتر مسافرانی که راهی جزیره کیش می شوند به قصد خرید و بازار گردی اقدام می کنند و به همین سبب پاساژ ها و بازار های سنتی و جدید و مدرن زیادی در آن جا وجود دارد. بخش قابل توجهی از کالا های موجود در این بازار ها وارداتی و محصول برند های مطرح جهان هستند، و البته بخشی دیگر نیز داخلی بوده و عموما صنایع دستی و ادویه جات مردم محلی را عرضه می کنند. خرید از بازار های سنتی حتی اگر قیمت نسبتا بیشتری در مقایسه با سایر برندها داشته باشند، با این حال موجب رونق و ایجاد رقابت اقتصادی در دنیای کسب و کار بومی خواهد بود. همین موضوع باعث می شود تا تنوع و کیفیت محصولات بومی نیز افزایش یافته و هر بار پس از سفر به کیش، بتوانید خرید های بهتری داشته باشید.

غیر از موارد قبلی، در صورتی که هدف از تور کیش، تفریح و بازی و سرگرمی است، می توانید فهرستی از انواع ورزش ها امکانات تفریحی و بازی در سطح جزیره را تهیه کرده و ترتیب و زمان بندی مشخصی برای استفاده از هر کدام مشخص نمایید. بیشترین تعداد تفریحات ورزشی کیش را تفریحات ساحلی و آبی تشکیل می دهد. چرا که علاوه بر سواحل زیبا، آب دریا در اطراف کیش نیز زلال و دارای صخره ها و طبیعتی بی نظیر می باشد. در نتیجه بسیاری از مسافران تور کیش از اصفهان این فرصت را در اختیار دارند تا به فعالیت هایی مانند غواصی، شنا، جت اسکی یا اسکی روی آب، قایق سواری و همچنین ورزش هایی مانند والیبال ساحلی بپردازند. فرصت سفر به کیش یک اتفاق استثنایی بوده که رشته های گوناگون تفریح و سرگرمی دریایی و ساحلی تجربه شود.
نه تنها مناطق متفاوت در سطح جزیره، که حتی هتل ها و مراکز تفریحی و پاساژ های این جزیره دارای امکانات متنوعی برای ورزش و سرگرمی هستند. در نتیجه با انتخاب درست هتل در تور کیش، در این زمینه نیز اطمینان خواهید داشت.

هتل لوکس تور کیش
پس از هدف گذاری، برنامه منظم و قابل اجرا و حتی المقدور ساده ای تهیه کنید. برای این کار، باید اطلاعات لازم در مورد مسیر سفر و بازدید ها و فعالیت های خود را مشخص کرده باشید و با توجه به مدت زمان اقامت در کیش، زمان بندی لازم برای هر بخش از سفر خود را معین نمایید. با این کار موفق خواهید شد تا بهترین استفاده را از زمان حضور در تور برده و کمتر دچار بلا تکلیفی شوید و فرصت خود را برای تصمیم گیری در حین سفر از دست بدهید.
زمانی که برنامه خود را مشخص کردید، بهتر است با مسئول برگزاری یا کارشناس و راهنمای آژانس گفتگو کرده و در مورد زمان رفت و برگشت و خدمات اقامت و تور، اطلاعات لازم را جمع آوری کنید. البته تمام این هماهنگی ها به شرط آن است که نسبت به آژانس برگزار کننده که قصد ثبت نام در تور کیش از اصفهان را دارید، اعتماد کامل داشته و از حسن سابقه آن خیالتان آسوده باشد.
موضوع مهمی که معمولا در سفر به کیش نقش مهمی بازی می کند، آب و هوا و فصل مسافرت است. بدون شک اقلیم دریایی و گرمسیری کیش در نیمه اول سال دما و رطوبت بالا تری دارد و از این بابت مسافر باید با شناخت و آمادگی کافی اقدام به سفر کند.
پس از هماهنگی با آژانس و تبادل نظرات خود و دریافت راهنمایی های لازم، می توانید در تور کیش از اصفهان یا هر تور مشابه دیگر ثبت نام کنید.

تور ارزان کیش

تور ارزان کیش به ویژه در فصل های بهار و تابستان از رونق و استقبال بیشتری برخوردار است. چرا که در این زمان، سفر به جزیره کیش به دلایل گوناگونی کمتر مورد توجه مسافران و گردشگران قرار می گیرد. یکی از اصلی ترین دلایل این موضوع را می توان به گرمای هوای منطقه نسبت داد. البته نباید فراموش کنیم که گرمای هوا تنها برای فعالیت هایی مانند ورزش های ساحلی یا بوم گردی و طبیعت گردی در کیش ممکن است مشکلاتی ایجاد کند و اگر با هدف خرید و بازار گردی به کیش سفر می کنید، به دلیل وجود تجهیزات و امکانات مدرن تهویه و خنک کننده ها، گرمای هوا چندان شما را آزار نمی دهد.
تور ارزان کیش از اصفهان در نیمه اول سال به دلیل کاهش نسبی قیمت بلیط رفت و برگشت و همچنین قیمت هتل ها و اقامت گاه های سطح این جزیره، یک فرصت مناسب به منظور افرادی است که قصد ندارند برای سفر به کیش هزینه های زیادی را متقبل شوند. در ماههای ابتدای سال با سفر به کیش می توانید زندگی و سیاحت شبانه را نیز در کیش تجربه کنید. گرمای هوای کیش صرفا به معنای این نیست که نمی توانید غیر از هتل یا بازار به جای دیگری بروید. بلکه صرفا زمان گشت و گذار شما در سطح جزیره متفاوت خواهد بود. به عنوان نمونه، می توانید صبح تا پیش از ظهر به بازار گردی و خرید مشغول باشید و پس از آن به استراحت در محل اقامت خود بپردازید. سپس هنگام عصر و غروب به بعد، که خنکی هوا غالب خواهد شد، زمان خود را به گشت و گذار شبانه اختصاص دهید.

تور ارزان کیش

تور لوکس کیش

به طور کلی می توان ادعا کرد که سفر به کیش یک سفر لوکس و مجلل می باشد. تور کیش در حالت عادی نیز زیر مجموعه ای از تور های گران قیمت خواهد بود. چرا که سطح امکانات و خدمات این سفر بالا بوده و هزینه این امکانات نیز به نسبت بیشتر از دیگر مناطق گردشگری جنوب کشور می باشد. با این حال، برخی از مسافران ترجیح می دهند از بهترین امکانات و خدمات سفر به کیش بهره مند گردند. این امکانات و خدمات مجلل هم شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما و هم شامل هتل و اقامت گاه شده و در هر حالت، مشتری نیاز به برخورداری از بالا ترین سطح رفاه را دارد

هتل ترنج تور کیش

روبایی ترین اقامت گاه در کیش کجاست؟

تور کیش از اصفهان

تجربه خوب اتومبیل رانی در تور کیش از اصفهان

غواصی در تور کیش

صرفا جهت گردش!

 

تور لوکس کیش از اصفهان که برخی آن را به عنوان تور لاکچری کیش نیز می شناسند، در تمام ماه ها و فصل های سال اجرا می شود و میزان استقبال از تور کیش عادی و رفت و امد به آن جزیره، تاثیر چندانی بر قیمت آن نخواهد داشت. اگر به دنبال استفاده از بهترین امکانات رفاهی هستید و ترجیح می دهید از فرصت فراغت و سفر خود در نهایت آسایش و با برخورداری از بیشترین و بهترین امکانات استفاده کرده باشید، هنگام ثبت نام در تور کیش از اصفهان، توجه داشته باشید که گزینه های مربوط به تور لوکس یا تور لاکچری را انتخاب نمایید. یکی از مزیت های تور لوکس کیش این است که جابجایی مسافر با هواپیما بوده و در زمان کوتاهی رفت و برگشت انجام می گیرد. به این ترتیب زمان بیشتری به منظور حضور و گشت و گذار در جزیره در اختیار مسافر خواهد بود. اگر شما این تور را انتخاب نمودید پس بهتر است برای اقامت در جزیره کیش نیز هتلی لوکس مانند تور کیش از اصفهان هتل ترنج، تور کیش از اصفهان هتل داریوش و … را برگزینید. درست است که قیمت غذاهای رستوران هتل داریوش کیش و یا هتل ترنج بالا است ولی زمانی که هزینه برای شما ملاک نیست، می توانید با اقامت در این گونه هتل ها سفری خاطره انگیزی برای خود رقم بزنید. به عنوان مثال برای ماه عسل که ممکن است یک بار در زندگی اتفاق بیفتد ما استفاده از تور لوکس کیش را به شما پیشنهاد می کنیم.

تور کیش هتل ترنج

تور چارتر کیش از اصفهان

بلیط های چارتری برای سفر های مختلف به اقصی نقاط کشور، یک امکان عالی به حساب می آیند، برای تور کیش از اصفهان نیز، بلیط چارتری را می توان فرصت مناسب برای استفاده از تخفیف های سفر دانست. اساس بلیط چارتری بر مبنای استفاده از بلیط تور کیش در حالتی است که آژانس آن ها را از قبل با قیمت کمتری رزرو کرده باشد. هر چند نمی توان زمان مشخصی برای بلیط چارتری در نظر گرفت و هنگام ثبت نام تور چارتر کیش از اصفهان، وجود بلیط بستگی به خدمات ارائه شده توسط آژانس دارد، با این حال سفر به نگین خلیج فارس توسط بسیاری از گروه های برگزار کننده تور های سیاحتی، شامل بلیط چارتری نیز می گردد. تور چارتر کیش از اصفهان به نوعی یکی از تور های ارزان کیش محسوب شده و مسافران و گردشگران حرفه ای که با ساز و کار آن آشنا باشند، می توانند بلیط چارتری را نیز در برنامه خرید خود لحاظ نمایند. این گروه از گردشگران به دلیل سر و کار داشتن زیاد با وب سایت ها و صفحات اطلاع رسانی آژانس ها و دفاتر مسافرتی، می دانند که کجا و چگونه به دنبال خرید این گونه بلیط ها باشند. در این زمینه بد نیست به تجربه افرادی که قبلا این مراحل را پشت سر گذاشته اند نیز مراجعه و از مسافر های حرفه ای تر پرس و جو کنید.

تور لحظه آخری کیش

علاوه بر تور چارتری کیش از اصفهان، یکی از بهترین روش های تور ارزان کیش، خرید بلیط لحظه آخری است. بلیط لحظه آخری در واقع بلیط عادی تور کیش بوده که به حد نصاب نرسیده است. دلیل به حد نصاب نرسیدن ظرفیت تور، ممکن است به خاطر فصل گرما، مشغله خانواده ها به دنبال امتحانات مدارس و … باشد. به عبارت بهتر، نمی توان گفت که به حد نصاب نرسیدن ظرفیت تور لزوما معنای منفی به دنبال دارد. زمانی که تعداد کامل بلیط فروخته نشود، آژانس به منظور بهره مندی بیشتر از ظرفیت های تور، اقدام به تبدیل بلیط های باقی مانده به قیمت کمتر می نماید. در این حالت، آگهی فروش با قیمت کمتر در فاصله کوتاهی مانده تا آغاز برنامه به نام بلیط لحظه اخری منتشر می گردد. تور لحظه آخری کیش از اصفهان که برخی آن را به عنوان تور کیش از اصفهان لحظه آخری نیز به فروش می رسانند، یکی از انواع تور ارزان کیش محسوب می گردد. گردشگران حرفه ای و مسافرانی که زیاد به ایران گردی می پردازند، معمولا به دنبال تور لحظه آخری خواهند بود. چرا که در این حالت، هزینه و قیمت تور کیش به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت. علاوه بر این که هتل ها و اقامت گاه ها برای بلیط لحظه آخری تفاوت زیادی با حالت عادی ندارد، به منظور شرکت در این تور بهتر است مهارت ها و روش های خاصی را مد نظر قرار دهید. یکی از مهم ترین راه های استفاده بهتر از فرصت تور لحظه آخری، آماده بودن و در دسترس بودن لوازم و اسباب سفر است. به این ترتیب، می توانید ضمن برخورداری از یک تخفیف مناسب شبیه تور آف خورده کیش، در کمترین زمان و هنگام اعلام آگهی، به سرعت برای حرکت مهیا شوید. رونق و قیمت تور لحظه آخری کیش نسبت مستقیم با زمان و فصل سفر به کیش دارد و به طور طبیعی، در ماه هایی از سال که مشتریان تور کیش از اصفهان بیشتر می شوند، شانس تبدیل برنامه به برنامه لحظه آخری کمتر است.

تور کیش از اصفهان با هواپیما

معمولا سفر به کیش با هواپیما انجام می شود و تور در قالب تور کیش از اصفهان هوایی شناخته شده است. با این حال، برای برخی از مسافران و همچنین آژانس ها مهم است که عنوان سفر با هواپیما را در برنامه خود قید کنند. تور کیش از اصفهان با هواپیما، هر ساله بیشترین تعداد گردشگر را تا نگین خلیج فارس همراهی می کند. اگر مشتری و علاقه مند به این پرواز هستید، باید نکات مهمی را هنگام ثبت نام و همراه شدن با سفر در نظر بگیرید.

تور کیش با هواپیما

یکی از نکات مهم، همان گونه که قبلا نیز اشاره شد، چارتری بودن یا نبودن بلیط است. معمولا مسافران حرفه ای تر به این نکته توجه می کنند و حتی اگر در این زمینه مردد باشند، به راحتی و بدون تعارف از آژانس مربوط سوال خواهند کرد. استفاده از فرصت تور کیش از اصفهان هوایی با توجه به فصل سفر و همچنین ظرفیت هواپیماه های کیش، ممکن است کمی متفاوت باشد. تور کیش از اصفهان هوایی به ویژه برای مسافرانی که قبلا به این جزیره سفر داشته اند و تمایل ماندن در مسیر زمینی و طولانی اصفهان تا کیش را ندارند، گزینه مناسب تری به حساب می آید. نکته مهم دیگری که باید برای خرید بلیط هواپیمای کیش مد نظر قرار دهید، زمان دقیق پرواز و امکانات و خدمات شرکت هوایی است. قبل از انتخاب شرکت هواپیمایی و حتی قبل از انتخاب آژانس، در مورد حسن سابقه میزان تعهد به برنامه ها و همچنین عدم تاخیر و توجه به حقوق مشتریان و مسافران، به خوبی تحقیق و بررسی انجام دهید. متاسفانه برخی از دفاتر گردشگری غیر حرفه ای ضمن عقد قرار داد با شرکت های هواپیمایی در شرایط نامناسب، مشکلاتی را برای مسافران و مشتریان ایجاد می کنند که تاخیر های طولانی مدت، تنها یک نمونه از آن است. هر چند برای سفر به جزیره کیش شرکت های هواپیمایی محدودی اقدام به تعریف و اجرای سفر می کنند، با این حال بهتر است برای تجربه یک سفر عالی، بهترین انتخاب را مد نظر قرار دهید.

تور کیش از اصفهان زمینی

تور کیش از اصفهان زمینی با قطار یا اتوبوس، روش بهتری برای کسانی است که قصد سفر دسته جمعی به کیش دارند. اگر به صورت مستقل برای هماهنگی یک سفر گروهی چه با خانواده و چه با عده ای از دوستان و همکاران، اقدام به خرید بلیط و رزرو هتل کرده باشید، متوجه مقرون به صرفه بودن شرکت در تور کیش از اصفهان زمینی در مقایسه با سفر گروهی مستقل خواهید شد. این موضوع به ویژه طی سفر به کیش با قطار خود را نشان خواهد داد.

تور کیش از اصفهان

یکی از بهترین فرصت های سفر را زمانی تشکیل می دهد که با دوستان یا خانواده خود در مسیر حرکت اوقات خوشی را سپری می نمایید. در این حالت اگر سفر به کیش با قطار باشد، ضمن کرایه یک کوپه به صورت دربست، بهترین لحظات در کنار عزیزان شما حین سفر به کیش سپری خواهد شد.

قیمت تور کیش از اصفهان

به دنبال قیمت تور کیش مناسب هستید؟ و یا قیمت تور مقرون به صرفه کیش یا تور آف خورده کیش را در میان آگهی های متنوع این سفر جستجو می کنید؟ بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که قیمت تور کیش از اصفهان مانند سایر تور ها بستگی به چند عامل کاملا ساده و مشخص دارد. یکی از این عوامل، که در توضیحات قبلی نیز به خوبی مورد بررسی قرار گرفت، نرخ بلیط هواپیمای کیش است. بخش قابل توجهی از هزینه های یک سفر را هزینه های جابجایی مسافر تشکیل می دهد و با این حال، بد نیست قبل از انتخاب نوع سفر، در مورد بلیط چارتر، بلیط لحظه آخری و همچنین بلیط تور لوکس کیش اطلاعات و آگاهی کافی را داشته باشید. بخش مهم دیگری که تعیین کننده قیمت تور کیش است، قیمت هتل های کیش می باشد. می توانید انواع هتل های کیش را در گروه های کوچک تر و مشخص تری مانند هتل های مجلل کیش، هتل های متوسط کیش و اقامت گاه های بومی کیش بررسی کنید. غیر از این که قیمت این هتل ها متفاوت است و نرخ تور را تا حد زیادی افزایش یا کاهش می دهد، باید حتما در مورد خدمات و امکانات هتل نیز بررسی لازم را انجام دهید. به طور کلی تور لاکچری یا تور لوکس کیش در چارچوب سفر های گران قیمت و تور زمینی کیش از جمله تور کیش از اصفهان با قطار، در قالب تور ارزان کیش طبقه بندی می شوند. استقبال زیاد از انواع گزینه های ارائه شده توسط آژانس ها و دفاتر سیاحتی باعث شده تا شاخه ها و انواع عنوان های متنوع بر اساس قیمت و نوع رفت و امد و خدمات، تفکیک و منتشر گردد.

دیدنی های کیش

جزیره کیش قبل از آن که یک پاتوق خرید و بازار گردی و یا یک جزیره تفریحی و محلی برای بازی و سرگرمی باشد، یک محیط کاملا تاریخی و طبیعی بسیار زیبا و جذاب به شمار می رود. نزدیکی به سواحل استان هرمزگان و امکان پیمودن مسیر دریایی آن در کوتاه ترین زمان و همچنین موقعیت خاص در کنار تنگه هرمز، رفت و آمد انسان را از گذشته های دور در این جزیره میسر ساخته است. نه تنها ایرانیان و بومیان کیش، که حتی سربازان و دولتمردان و نمایندگان کشور های دیگر نیز در این جزیره تردد داشته اند. آثار به جا مانده از این تردد را می توان در جای جای کیش به خوبی مشاهده کرد.

تور کیش از اصفهان

افسانه یونانی در ایران

تفریحات آبی تور کیش

بهترین مقصد برای تفریح اینجاست

تفریحات آبی تور کیش

پرواز بر فراز دریای خلیج فارس را تجربه کنید

 

یکی از این آثار، شهر تاریخی حریره است. شاید خواستگاه ابتدایی زندگی در کیش همین شهر باستانی حریره باشد که امروزه به شکل بافت بسیار کهن به جا مانده و آن را تبدیل به قطب گردشگری کرده است. قلعه پرتغالی ها نیز یکی دیگر از نشانه های حضور دولت های خارجی در کیش به دلیل اهمیت ارتباط با سرزمین های حوزه خلیج فارس است. نه تنها برای دولت پرتغال، که برای دولت ایران نیز جزیره کیش حائز اهمیت بوده و به دلیل ناتوانی نظامی، از کنترل جدی بر آن ناتوان بوده اند. کشتی یونانی در ساحل کیش نیز یک سوژه مهم و جذاب گردشگری است و اگر مایل به شرکت در تور کیش از اصفهان باشید، بد نیست حتما از چشم انداز این کشتی و پس زمینه غروب آفتاب به همراه این غول آهنی بر گل نشسته، استفاده کنید. محل کشتی یونانی یکی از مهم ترین و شاخص ترین نقاط گردشگری جزیره کیش است.

شهر زیرزمینی کاریز کیش که در عمق ۱۶ متری زیر زمین قرار گرفته است، یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کیش به حساب می آید که توسط ایرانیان به وسیله تیشه و کلنگ احداث شده است. آثار این ابزار را می توانید بر روی سقف این شهر زیرزمینی مشاهده کنید. از ویژگی های منحصر به فرد کاریز می توان به جریان آب شیرین، هوای خنک در زیر زمین و سقف مرجانی  مملو از فسیل ها  اشاره کرد.

تور کیش از اصفهان

آب انبار های کیش، دیگر نشانه های حضور و رشد تمدن انسانی در کیش هستند. این آب انبار ها یا چاه ها به منظور مدیریت و بهره برداری از آب های شیرین و نزولات جوی در سرزمین خشک و کم باران جنوب، گواه مدیریت منابع آب و خرد ورزی اهالی و اهمیتی است که به این عنصر حیاتی می داده اند. سواحل مرجانی کیش را می توان زیبا ترین جاذبه گردشگری این جزیره به حساب آورد. اگر مسافر تور کیش از اصفهان هستید، در نیمه اول سال در هنگام بعد از غروب آفتاب و در نیمه اول سال، صبح و بعد از ظهر سیر و سیاحت در سواحل و غواصی و بازدید از صخره های مرجانی را از دست ندهید.

2 نظرات
 • جعفری
  خرداد 3, 1397

  سلام
  داخل متن به این مورد اشاره کرده بودید که باید هدف خودتون رو از سفر به جزیره کیش مشخص کنید، واقعا همین طوره قبل از سفر با تور کیش باید به این مورد فک کنید چون انقدر جزیره کیش جذابیتاش بالاس که تو این مدت ۳-۴ روزه سفر نمی تونید بدون برنامه به همه اونا برسید
  من به مردم اصفهان پیشنهاد می کنم اگر تور کیش از اصفهان را تا حالا امتحان نکردن حتما واسش یه برنامه ریزی کنند

  پاسخ
 • امین
  مهر 11, 1397

  ویدئوی آپلودی در مورد کیش بسیار عالی بود
  بسیار لذت بردم با کیفیت و جذاب

  پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید