تور هوایی کیش
۱۶
فروردین
۱۳۹۷

لذتی بی نظیر با تور هوایی کیش در هتل ترنج

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 293 0
لذتی بی نظیر با تور هوایی کیش در هتل ترنج
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

آژانس های هواپیمایی مختلفی اقدام به برگزاری تور هوایی کیش با عنوان تور کیش از اصفهان کرده اند که با استقبال ویژه ای روبرو شدند. جزیره زیبای کیش به  نگین زیبای خلیج فارس شهرت دارد و زیبایی های فراوانی را درون خود جای داده که هر کسی را ترقیب به همراهی تور هوایی کیش از اصفهان می کند. هوای پاکیزه و مطبوع، نسیم ملایم که در این فصل از سال نوید روز های خوش نوروز را میدهد و روح همگان را نوازش می دهد بخش کوچکی از لذت های غیر قابل وصف این جزیره زیباست که شامل حالتان می شود.

جزیره مرجانی کیش دیدنی های زیادی دارد که در سفر خود با تور کیش می توانید از این جاذبه ها دیدن کرده و لذت کافی را ببرید.

اگر می خواهید به آرامش غیر قابل وصف دست یابید حتما به ساحل جزیره بروید خصوصا زمانی که آفتاب سوزان جزیره در حال غروب کردن است، روبرو کشتی زیبای یونانی بایستید، ماسه های خیس و خنک ساحل را لمس کرده و به زمزه های نسیم خنک که از روی امواج پر طلاطم دریای مواج خلیج فارس عبور کرده است گوش فرا دهید و ببینید که چگونه خبر از دغدغه ماهیان دریا می دهد.

تور کیش

کشتی زیبای یونانی آذین بخش ساحل زیبای جزیره کیش شده است و به طور حتم تمام مسافران تور هوایی کیش و مسافران تور کیش هتل ترنج با آن خاطره زیادی دارند و عکس های زیادی را به عنوان یادگاری در روزهای خوش زمان اقامت خود در زمان سفر با تور کیش از اصفهان  به ثبت رسانده اند. متاسفانه این کشتی قول پیکر در حال فرسوده شدن است و و ممکن است هر لحظه شاهد غرق شدن آن در دل آب های خلیج فارس باشیم، بنابراین تمایل به تماشای دریای مواج خلیج فارس همراه با چشم انداز کشتی یونانی را دارید سفر با تور کیش از اصفهان را از دست ندهید، زود تر اقدام به خرید تور هوایی کیش کنید تا برای یک بار هم که شده شاهد این منظره زیبا و دلنشین باشید.

هتل ترنج کیش یکی از هتل های لوکس و ۵ ستاره جزیره کیش است که در منطقه ای بکر احداث شده است است. بخش روی آب هتل یکی از دو فاز احداث شده هتل ترنج است و فاز دیگر را هتل طبقاتی در ساحل جزیره شامل می شود که البته اکنون در دست احداث است و تا سال های آتی این پروژه تکمیل می گردد. سوییت هایی نیز بر روی آب  ساخته شده که اسکله ای چوبی این سوییت ها را به هم متصل کرده است و نمایی زیبا را آفریده است. زمانی که شما بخواهید از زاویه بالا که نگاهی به آن بیندازید نمایی زیبا و سنتی ماننه بته جقه را شاهد خواهید بود و خود گویای معماری بی نظیر این مکان زیبا و توریستی می باشد. علت ساخته شدن این هتل مجلل در این نقطه از جزیره هموار و مسطح بودن سطح دریا و زمین بوده است که ساخت و ساز در این مکان را آسوده نر از دیگر نقاط جزیره کرده بود بنابراین این نقطه بهترین مکان برای ساخت هتل ترنج جهت اقامتی دلنشین تر برای مسافران خصوصا  مسافران تور کیش از اصفهان بود . این هتل زیبا و رویایی از حیث منظره و چشم انداز زیبایی که دارد، ما به شما تور کیش هتل ترنج را پیشنهاد می کنیم تا سفری خاطر انگیز و دلنشین  را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

هتل ترنج با اماکن تاریخی و تفریحی، همچنین بازارهای جزیره کیش فاصله کوتاهی دارد که این امر به آسایش و راحتی مسافران تور کیش هتل ترنج کمک شایانی کرده است و می توانند  در کمترین زمان به دیدن جاذبه های زیبای جزیره رفته و یا اینکه روانه بازار شوند.

تور کیش

موقعیت جغرافیایی و نوع معماری منحصر به فرد این هتل، منظره ای زیبا و  همراه با چشم انداز طلوع و غروب خورشید را خلق کرده است که همین مورد نیز باعث جذب گردشگر بیشتری به این هتل لوکس شده است. دو جزیره مصنوعی و زیبا در کنار هتل ترنج ساخته شده است تا بتوانند با جذب پرندگان مهاجر به این جزایر مصنوعی، اکوسیستم طبیعی منطقه را حفظ کنند. این اقدام سودنی جهت حفظ و نگهداری از محیط زیست، مورد توجه بسیاری از دوست داران و فعالان محیط زیست قرار گرفت که باعث محبوبیت بیشتر هتل ترنج گردید. شما در سفر خود با تور کیش از اصفهان و انتحاب تور کیش هتل ترنج می توانید از نزدیک شاهد این جزایر مصنوعی و زیبایی های طبیعی منطقه باشید و سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید