تور مشهد از تهران

تور مشهد از تهران

تور مشهد از تهران؛ سفری بین دو پایتخت

لیست قیمت های تور مشهد از تهران آژانس مسافرتی همای سعادت را در جدول زیر مشاهده نمایید، شما می توانید جهت مشاوره سفر و رفع سوالات، با همکاران ما در تماس باشید:

۰۳۱۳-۶۲۶۲۹۲۹ , ۰۲۱-۸۸۱۴۵۴۱۵

رنک هتل

نام هتل

پرواز

تاریخ

قیمت (ریال)

**
هرند
۲۱-۲۴ مهر
۶,۵۰۰,۰۰۰
**
مرمر
۲۲-۲۵ مهر
۷,۰۰۰,۰۰۰
**
مرمر
۲۳-۲۶ مهر
۷,۲۰۰,۰۰۰
**
مرمر
۲۴-۲۷ مهر
۸,۰۰۰,۰۰۰
***
جواهری
۲۱-۲۴ مهر
۷,۳۰۰,۰۰۰
***
جواهری
۲۲-۲۵ مهر
۷,۵۰۰,۰۰۰
***
جواهری
۲۳-۲۶ مهر
۷,۷۰۰,۰۰۰
***
جواهری
۲۴-۲۷ مهر
۸,۵۰۰,۰۰۰
***
مدائن
۲۴-۲۷ مهر
۹,۱۰۰,۰۰۰
***
اطلس
۲۴-۲۷ مهر
۹,۹۰۰,۰۰۰
****
رضویه
۲۱-۲۴ مهر
۸,۸۰۰,۰۰۰
****
ایران
۲۱-۲۴ مهر
۹,۵۰۰,۰۰۰
****
رضویه
۲۲-۲۵ مهر
۹,۰۰۰,۰۰۰
****
کیانا
۲۳-۲۶ مهر
۹,۸۰۰,۰۰۰
****
رضویه
۲۴-۲۷ مهر
۱۰,۰۰۰,۰۰۰
****
کیانا
۲۴-۲۷ مهر
۱۰,۷۰۰,۰۰۰
*****
درویشی
۲۱-۲۴ مهر
۹,۴۰۰,۰۰۰
*****
درویشی
۲۲-۲۵ مهر
۹,۶۰۰,۰۰۰
*****
درویشی
۲۳-۲۶ مهر
۹,۸۰۰,۰۰۰
تور مشهد از تهران
5 (100%) 60 votes

مراحل خرید آنلاین بلیت از سایت

برای خرید آنلاین بلیت تور مشهد از تهران طبق مراحل گفته شده در ادامه عمل نمایید:

 

 

یکی از با سابقه ترین تورهای گردشگری در ایران، تور مشهد از تهران است. وجود بارگاه رضوی در شهر مشهد باعث شده تا از زمان های بسیار دور، توجه به این شهر در بین مردم تهران زیاد باشد. البته مشهد در سال های اخیر علاوه بر جاذبه اصلی خود یعنی حرم مطهر رضوی، جاذبه های فراوان دیگری نیز در دل خود جای داده تا تور مشهد از تهران به عنوان یکی از جذاب ترین و بهترین تورهای داخلی شناخته شود.
تنوع بالای هتل ها و امکانات آن ها، برنامه های سفر و همچنین نحوه برگزاری تور، انتخاب تور مشهد از تهران را برای بسیاری از افراد سخت کرده است. به همین علت باید توجه داشت که در هنگام خرید تور مشهد با دقت و با توجه به برخی نکات اصلی این اتفاق بیافتد.

تور مشهد از تهران به عنوان یکی از با سابقه ترین تورهای ایرانی، به گونه های مختلفی برگزار می شود. این تور به صورت هوایی، زمینی و با قطار انجام می پذیرد که هر کدام از آن ها مزایا و معایب خاص خودش را دارد. البته سفر به دیار قدس آن قدر جذاب است که به این سادگی ها نمی توان از کنار جذابیت های فراوان آن عبور کرد و سختی های سفر با هر کدام از این روش ها نیز باید با دل و جان خریده شود.

سفر تهران به مشهد

وقتی از تور صحبت می کنیم، منظور مجموعه ای از خدمات است که در قالب یک پکیج به مسافران ارائه می شود که یکی از آن ها بلیط هواپیما است. علاوه بر بلیط هواپیما مشهد، در تور مشهد از تهران هتل، ترانسفر و پذیرایی وعده های غذایی نیز گنجانده می شود. به همین منظور باید در هنگام خرید تور مشهد به تمامی نکات مربوط به تور توجه کافی به عمل آید.
تور مشهد از تهران از جنبه راه های سفر، به سه دسته هوایی، زمینی و ریلی دسته بندی می شود. در واقع از این منظر تفاوت تورها تنها در نوع سفر تا مشهد است و دیگر امکانات و خدمات در قالب پکیج هایی به مسافران مشهد ارائه می شود. در ادامه سعی می کنیم ابتدا با این سه نوع تور آشنا شویم

تور مشهد از تهران

تور هوایی مشهد از تهران

یکی از بهترین راه ها برای سفر به مشهد، تور هوایی مشهد از تهران است. تور هوایی خیلی سریع تر از روش های دیگر اتفاق می افتد و به همین علت فرصت بهره مند شدن از مشهد بسیار بیشتر خواهد بود. علاوه بر این، زمانی که شما با هواپیما به مشهد سفر می کنید، خستگی کمتری در راه با خود به همراه خواهید داشت و در نتیجه از زمان بیشتری در سفر می توانید استفاده کنید.

 

ویژگی دیگری که تور هوایی مشهد از تهران دارد این است که شما در این تور در زمان خود صرفه جویی می کنید. در واقع برای افرادی که کار دارند یا میزان زمان مسافرت بسیار مهم است، استفاده از تور هوایی بسیار معقول تر به نظر می رسد. آنچه که مشخص است رفتن به تور مشهد از تهران با هواپیما هزینه بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد. در واقع مسافر یا زائر حرم رضوی باید میزان هزینه ای که قرار است در سفر خرج کند را محاسبه کرده و سپس اقدام به انتخاب نوع تور نماید. همانطور که گفته شد، دیگر خدمات هر سه نوع تور مشهد از تهران در قالب پکیج هایی ارائه می شود که در ادامه درمورد آن ها نیز به صورت مجزا صحبت خواهیم کرد.

تور مشهد از تهران با قطار

دومین نوع از تور مشهد، تور ریلی مشهد است. این تور نیز همانند تور هوایی، ویژگی های خاص خود را دارد. در واقع استفاده از قطار برای مسافرت نیازمند بررسی و توجه به برخی از پارامترها است که به این سادگی نمی توان از کنار هیچ کدام از ان ها عبور کرد. افراد باید توجه داشته باشند که اگر قرار است با قطار راهی مشهد مقدس شوند، علاوه بر اینکه زمان بیشتری نسبت به هواپیما در مسیر هستند، سختی های خاص خود را نیز به همراه دارد.
البته لذت سفر با قطار آن هم در تور مشهد از تهران وصف ناشدنی است. در طول مسیر بودن آن هم زمانی که مقصد مشهد مقدس باشد، می تواند لذت خاص خود را داشته باشد. علاوه بر این با توجه به اینکه عموما قطارهایی که برای تور مشهد از تهران مورد استفاده قرار می گیرد دارای تخت هستند، تور مشهد با قطار می تواند کمترین خستگی را در پی داشته باشد.

هزینه قطار مشخصا از هواپیما بسیار کمتر است و قابل مقایسه نیست و در نتیجه هزینه تور مشهد از تهران با قطار نیز به مراتب کمتر از تور هوایی است. البته ناگفته نماند که خرید تور ریلی مشهد، نیازمند برنامه ریزی دقیق است؛ چرا که عموما این تور به ویژه در زمان های پیک خیلی زود پر می شود. در واقع اگر قصد خرید تور مشهد با قطار را دارید، حتما باید از قبل برنامه ریزی کرده و اقدام به خرید بلیط تور یا رزرو تور نمایید.
از مهمترین نکات در مورد خرید تور ریلی مشهد این است که عموما با توجه به رزرو زود هنگام بلیط قطار، پیشنهاد می شود اگر قصد دارید به صورت ریلی به مشهد سفر کنید، حتما از تور استفاده کنید چون ممکن است به هیچ وجه بلیطی برای خریدن باقی نمانده باشد.

تور زمینی مشهد

تور زمینی مشهد از تهران

متداول ترین نوع از تور مشهد، تور زمینی است. با توجه به بالا بودن تعداد اتوبوس هایی که تهران را به مقصد مشهد ترک می کنند، این تور عموما همیشه برای مسافران و زائران بارگاه رضوی وجود دارد و از این نظر هیچگونه نگرانی برای افراد وجود نخواهد داشت.
البته آژانس های مسافرتی عموما روی این تور سرمایه گذاری نمی کنند. چرا که ساده تر این است که افراد از تور مشهد از تهران با اتوبوس استفاده نکنند و برای مثال به صورت شخصی با اتوبوس راهی مشهد شوند و آنجا برای خود هتل یا مهمانسرایی را در اختیار بگیرند. اما با این حال تور زمینی مشهد از تهران نیز از پرطرفدارترین تورها است و بسیاری از آژانس ها برای رفاه حال زائران رضوی اقدام به برگزاری این تور می نمایند.

مشخص است تور زمینی به نسبت دو تور دیگر بیان شده، قیمت ارزان تری را به خود اختصاص می دهد و در مقابل زمان بیشتری از مسافر خواهد گرفت. البته امروزه با توجه به پیشرفت های صورت گرفته و وجود اتوبوس های با کیفیت در مسیر تهران به مشهد، لذت سفر با اتوبوس به مشهد نیز کم از دیگر تورها نیست. طبیعت زیبایی که در مسیر وجود دارد و کیفیت صندلی های اتوبوس های جدید، خاطره ای خوش و فوق العاده را برای مسافران تور مشهد به ارمغان خواهد آورد. به همین منظور است که هنوز که هنوز است تور مشهد از تهران با اتوبوس طرفداران خاص خود را دارد.

انتخاب هتل در تور مشهد از تهران

حال که با روش های مختلف سفر به مشهد با تور از تهران آشنا شدید، وقت آن رسیده است که به انتخاب تور بپردازیم. انتخاب تور در درجه اول منوط به انتخاب وسیله سفر است که در بالا به آن اشاره کردیم. اما در مرحله بعدی شما باید با توجه به مواردی که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین بودجه ای که در اختیار دارید، یکی از گزینه های مختلف موجود را برای سفر به مشهد انتخاب کنید.

مهمترین عامل پس از انتخاب وسیله سفر، انتخاب هتل در تور مشهد از تهران است. در واقع افراد باید از بین هتل های مختلفی که ارائه می شود، یکی از هتل ها را برگزینند که با شرایط گفته شده همخوانی داشته باشد. یکی از ویژگی های مشهد مقدس، تنوع بالای هتل است. در واقع شما در تور مشهد از تهران هیچ دغدغه ای برای انتخاب هتل ندارید و می توانید آنچه را که نیاز دارید انتخاب کنید. ابتدا باید پارامترهایی که برای شما مهم است را برگزینید. برای مثال یکی از مهمترین پارامترهایی که زائران و مسافران تور مشهد از تهران به آن اهمیت ویژه ای می دهند، نزدیکی به حرم مطهر رضوی است. اگر برای فرد مهم باشد که به حرم رضوی نزدیک باشد، باید هتلی را انتخاب کند که در یکی از خیابان های مجاور حرم ساخته شده باشد. همین موضوع محدودیت اول را برای انتخاب هتل ایجاد می کند. ناگفته نماند که در مشهد، هتل هایی که در نزدیک حرم واقع شده اند در مقایسه با هتل های هم رده اما دورتر، گران تر هستند. پس انتخاب هتل نزدیک به حرم امام رضا در تور مشهد از تهران، می تواند هزینه های سفر را قدری بالا ببرد.

 

مسافران تور مشهد از تهران

هتل تور مشهد از تهران

صبحانه هتل تور مشهد

 

پارامتر بعدی که باید به آن توجه شود، سرویس رفت و برگشت است. البته بعضی از هتل ها که در نزدیک ترین مسیر به حرم رضوی هستند، این امکان را برای مسافران ایجاد نمی کنند که طبیعی است. اما اگر در تور مشهد از تهران هتلی را انتخاب کردید که در فاصله دورتر نسبت به حرم قرار گرفته، و رفت و آمد برای شما یا همراهانتان سخت به نظر می رسد، حتما در مورد سرویس رفت و برگشت به حرم تحقیق کنید.
نکته مهم دیگری که باید در حین انتخاب هتل به آن توجه شود، نوع پذیرایی وعده های غذایی است. اصولا هتل های مشهد که در تور مشهد از تهران ارائه می شوند، دارای هر سه وعده غذایی هستند اما با این حال بد نیست به این موضوع نیز دقت کنید. البته داشتن یا نداشتن پذیرایی وعده های غذایی به صورت تنها کافی نیست؛ چرا که نوع پذیرایی وعده های غذایی نیز متفاوت است. باید بر اساس آنچه که برای شخص شما مهم است، هتلی را برگزینید که نوع پذیرایی متناسب با علاقه و بودجه شما داشته باشد. برای مثال برخی از هتل ها غذای خود را به صورت سلف سرویس ارائه می دهند و برخی دیگر به صورت انتخابی، انتخاب را به عهده مهمان هتل می گذارند. در بسیاری از هتل ها نیز غذا یک برنامه مشخص تک غذایی داشته و مهمانان در تور مشهد از تهران نمی توانند انتخابی انجام دهند.
گزینه های متعدد دیگری نیز وجود دارد که بسته به شما ممکن است مهم یا بی اهمیت باشد. برای مثال داشتن وای فای در هتل تور مشهد از تهران ممکن است برای عده ای حائز اهمیت باشد در حالی که برخی دیگر از افراد به آن بی اهمیت باشند. خدمات لاندری و خشکشویی نیز از جمله همین موارد است. سعی کنید در هنگام خرید تور مشهد از تهران، موارد پر اهمیت برای خودتان را به کانترها بگویید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

تور لحظه آخری مشهد از تهران

آنچه که مشخص است این است که هزینه سفر برای همه افراد مهم است. به همین منظور مسافران سعی می کنند توری را خریداری کنند که به صرفه تر و بهتر باشد. شاید یکی از بهترین روش های خرید برای تور ارزان مشهد از تهران، توجه به تور لحظه آخری است. اگر بخواهید با هواپیمایی خوب به مشهد سفر کنید و در هتلی متناسب اقامت داشته باشید و در عین حال هزینه کمتری نیز بپردازید، بهتر است حتما از تور لحظه آخری مشهد از تهران بهره مند شوید.

تور لحظه آخری مشهد از تهران
البته همانطور که می دانید این تور نیاز به برنامه ریزی شما برای سفر دارد اما نه به صورت مشخص برای یک روز خاص! اگر بخواهید به بهترین قیمت راهی سفر به مشهد شوید، باید چمدان های خود را آماده کنید، شرایط کاری خود را شناور نگه دارید تا در بهترین زمان که قیمت ها افت پیدا می کند، به این مسافرت دلچسب بروید.
تور لحظه آخری مشهد از تهران می تواند یک سفر ارزان به مشهد را برای شما به ارمغان بیاورد و لذت سفرتان را دوچندان کند. ناگفته نماند که این تور عموما در دسته تورهایی با هواپیما قرار می گیرد. در واقع تور چارتر مشهد از تهران این گزینه را برای مسافران فراهم می آورد تا در لحظات آخر که عموما زیر ۲۴ ساعت است، اقدام به خرید تور مشهد با کمترین هزینه نمایند.

تور ارزان مشهد از تهران

وقتی صحبت از تور ارزان مشهد می کنیم، باید به پارامترهای مختلفی دقت کنیم. این موضوع به وسیله سفر، هتل محل اقامت و نوع خرید مثل خرید چارتر تور مشهد از تهران وابسته است. به همین علت باید این موضوع بررسی شود. همانطور که گفته شد تور مشهد از تهران اگر به صورت چارتری ارائه شود، قیمت مناسب تری را به خود اختصاص خواهد داد. در واقع اگر شما برای سفر به مشهد مقدس تور هوایی مشهد را برگزیده اید و می خواهید ارزان به مشهد سفر کنید، حتما باید به سراغ تور لحظه آخری مشهد از تهران بروید. تفاوت قیمت این تور با تورهای دیگر هوایی بسیار زیاد است و به همین علت توصیه می شود حتما برای سفر با یک تور ارزان مشهد از تهران، این نوع تور را انتخاب کنید. علاوه بر این در تور هوایی برای کاهش هزینه ها به منظور داشتن یک سفر ارزان به مشهد از تهران، باید هتل خود را هوشمندانه تر برگزینید. همانطور که گفته شد، هتل های هم رده هرچه از حرم رضوی دورتر می شوند ارزان تر هستند.در نتیجه اگر برای شما مقدور است می توانید از هتل هایی استفاده کنید که فاصله بیشتری تا حرم رضوی دارند. همچنین هتل ها با ستاره های کمتر نیز می توانند گزینه خوبی برای کاهش هزینه های سفر به مشهد مقدس از تهران باشند.

تور ارزان مشهد از تهران

جالب است بدانید که برخی هتل ها با داشتن ستاره های بیشتر و قیمت بالاتر، کیفیت خدمات ضعیف تری نسبت به برخی هتل ها با ستاره کمتر و قیمت پایین تر دارند. به همین علت در این زمینه می توانید تحقیقات زیادی را به عمل آورید تا در هنگام انتخاب هتل، هتلی را انتخاب کنید که سفر به دیار رضوی با یک تور ارزان مشهد از تهران انجام پذیرد. علاوه بر این همانطور که گفته شد، تور ریلی مشهد از تهران هزینه هایی به مراتب کمتر از تور هوایی دارد. همچنین تور زمینی از هر دو تور گفته شده ارزان تر بوده و در واقع نمونه اصلی تور ارزان مشهد از تهران، همین تور زمینی است.
نکته پایانی برای پایین آوردن قیمت تور مشهد اینکه شما باید از آژانس های مسافرتی معتبر خرید کنید. برخی از آژانس ها قیمت هایی به مراتب بالاتر ارائه می دهند؛ هرچند به ظاهر این موضوع مشخص نیست. برای مثال تور مشهد از تهران با یک هتل لوکس با قیمتی مناسب ارائه می شود اما در نهایت با یک عذرخواهی ساده، هتل تغییر یافته و یک هزینه اندک بازگشته می شود. در این صورت اگر حساب کنید متوجه خواهید شد که آن تور ارزان مشهد از تهران به یک تور گرانقیمت که بسیاری از آژانس ها با قیمت پایین تری آن را ارائه می داده اند تبدیل شده است.

جاذبه های گردشگری مشهد

مشهد مقدس پر است از جاذبه های گردشگری که شما در سفر به این شهر می توانید از آن ها بهره مند شوید. در واقع می توان گفت که تور مشهد از تهران یکی از هیجان انگیز ترین و در عین حال معنوی ترین سفر های داخلی است.
اولین جاذبه گردشگری مشهد، حرم رضوی است. بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان پر از نور و آینه و زیبایی است تا روح انسان را جلا داده و به تا ملکوت به پرواز درآورد. البته تنها بارگاه و مزار امام رضا یا دعا خواندن و نمازخواندن از جاذبه های حرم رضوی نیست. این ها تنها گوشه ای از جذابیت های این حرم است. حرم گردی و سر زدن به صحن ها و رواق های متعدد و لذت بردن از کاشی کاری ها و آینه کاری ها، خود یکی از برترین جذابیت ها است. وجود موزه، نمایشگاه های متعدد و.. می تواند علاوه بر زیارت و دعا، زائران را مدت ها در این حرم نورانی به چرخش درآورد.

 

هرچه از جذابیت های حرم رضوی بگوییم کم است. در واقع همین نگاه کردن به گنبد و گلدسته زیبای رضوی و صحبت های خودمانی با امام رئوف می تواند بهترین جذابیت تور مشهد از تهران باشد. طبیعتا دل کندن از حرم امام رضا نیز بسیار سخت است و عموما افرادی که برای بارهای اول مسافر تور مشهد از تهران هستند، اکثر وقت خود را در حرم رضوی سپری می کنند.
مشهد علاوه بر این جاذبه معنوی جذاب، جاذبه های فراوان دیگری را نیز در دل خود جای داده است تا شما در سفر به مشهد بتوانید از این جاذبه های گردشگری لذت ببرید. در واقع شما در تور مشهد از تهران با مجموعه ای از جاذبه های معنوی، طبیعی، تاریخی و گردشگری مواجه هستید که باید بسته به آنچه که نیاز دارید از آن در این سفر بهره ببرید انتخاب کنید.

جاذبه های مشهد

تور مشهد از تهران بسیار کوتاه است و خیلی زود به اتمام می رسد. به همین دلیل باید قبل از سفر به مشهد برنامه ریزی دقیقی برای این موضوع به عمل آورید. در مقالات متعددی که در سایت ایتور۲۴ قرار گرفته سعی کرده ایم شما را با جاذبه های مختلف در مشهد آشنا کنیم که می توانید به این مقالات مراجعه کنید. البته ما نیز سعی می کنیم در این مطلب به صورت اختصار به چند مورد از این جاذبه ها اشاره کنیم.

یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری مشهد، مقبره فردوسی در طوس است. بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی که از نام آوران ادبیات و فرهنگ ایرانی است، می تواند از برنامه های تور مشهد از تهران باشد. البته مقبره فردوسی بیرون از شهر مشهد قرار گرفته ولی رفتن و سر زدن و گرامیداشت آن خالی از لطف نیست. علاوه بر اینکه بارگاه باشکوه این شاعر ایرانی بسیار زیبا و دیدنی است و فضای باغ اطراف این مقبره نیز اوقات خوبی را برای شما به ارمغان می آورد. دریاچه چشمه سبز مشهد یکی دیگر از جاذبه های گردشگری استان خراسان به حساب می آید و در ۵۰ کیلومتری غرب شهر مشهد واقع شده است. از آب این دریاچه ۱۵ هکتاری برای آبیاری زمین های کشاورزی استفاده می شود. مردم منطقه خراسان به دلیل تلفظ کردن سوز به جای سبز،نام این منطقه را چشمه سو می گویند و جالب است بدانیم که همین نام هم در شاهنامه آمده است. آب این دریاچه از زمان یزدگرد اول، یکی از شاهان ساسانی به عنوان یک شفا بخش قابل استفاده بوده است. به دلیل وجود ماهی های بزرگ و کوچک در این دریاچه، ماهیگیری در این منطقه رواج دارد.
اگر به طبیعت گردی علاقه مند باشید، حتما باید سری به طرقبه و شاندیز بزنید. یک محیط مفرح و شاد برای کسانی که دوست دارند از محیط های پر از آلودگی شهر تهران به جایی خوش آب و هوا سر بزنند. در واقع شما در تور مشهد از تهران هم می توانید روح خود را با رفتن به حرم امام رضا از نظر معنویت جلا دهید و هم با سفر به جاذبه های طبیعی مثل طرقبه و شاندیز، شادی و شعف را به روحتان هدیه کنید. علاوه بر این غذاهای خوشمزه موجود در این منطقه نیز بسیار جذاب هستند که نمی توان از آن ها به سادگی عبور کرد و باید حتما کباب و جوجه و دیگر غذاهای این منطقه را امتحان کنید.

پارک آبی مشهد

تور مشهد از تهران

در سال های اخیر و با رشد و گسترش صنعت توریسم در ایران و به ویژه در مشهد، جاذبه های گردشگری مختلفی در این شهر برپا شده است. یکی از پرطرفدارترین این جاذبه ها، پارک های آبی است. استفاده از پارک های آبی متعدد به ویژه برای کودکان می تواند جذابیت فوق العاده ای را در تور مشهد از تهران ایجاد کند. تفریح و سرگرمی مسافران مشهد در این پارک ها فوق العاده خواهد بود. علاوه بر این که تا چند سال پیش با توجه به اینکه روزهای مراجعه بانوان و آقایان متفاوت بود، وقت زیادی از افراد گرفته می شد، اما در حال حاضر با توجه به محدودیت های تور مشهد از تهران، پارک های آبی به گونه ای برنامه ریزی کرده اند که خانواده ها در یک زمان در پارک های آبی مختلف و البته مجزا به بازی و سرگرمی بپردازند. یکی دیگر از جاذبه های فوق العاده گردشگری در مشهد، پارک ملت است. ابن پارک هم خود جذاب و دیدنی است و هم شهربازی آن فوق العاده هیجان انگیز است. در برنامه تور مشهد از تهران می توانید بخشی از آن را به این پارک و جذابیت های آن اختصاص دهید. علاوه بر پارک ملت و شهربازی آن، یکی از مکان های پرطرفدار در بین مسافران تور مشهد از تهران، باغ وحش مشهد است. این باغ وحش از بهترین و مجهز ترین باغ وحش های ایران به شمار می رود که فوق العاده زیبا و پرهیجان است.

خرید تور مشهد

در مورد خرید تور مشهد از تهران تنها به گفتن این نکته بسنده می کنیم که سعی کنید از آژانس های معتبر و شناخته شده و البته منصف و صادق اقدام به خرید تور مشهد کنید. با توجه به جذابیت های متعدد این تور و همچنین متفاوت بودن شرایط و قیمت ها، راه بسیار همواری برای سودجویان فراهم شده است تا با کلاهبرداری از مسافرانی که قصد زیارت و تفریح در مشهد دارند پول های هنگفتی به جیب بزنند.

خرید اینترنتی تور مشهد

سعی کنید در هنگام خرید تور مشهد از تهران حتما دقت ها و تحقیقات لازم را به عمل آورید تا بعد از سفر از همسفر شدن با یک آژانس مسافرتی خاص پشیمان نشوید. اگر مشورت های لازم را در زمینه خرید با دوستان و آشنایان به عمل آورید، قطعا بهترین انتخاب ها را خواهید داشت.
برای خرید اینترنتی تور مشهد از تهران نیز به نشان ها و آرم هایی که باعث تایید یک سایت می شود، دقت کنید. در صورت عدم دقت ممکن است شما توری را خریداری کنید که هیچ گاه وجود نداشته و تمامی پول شما از بین برود. در صورتی که سایت مجوز های لازم را داشته باشد، امکان پیگرد و پیگیری به سادگی فراهم است و هیچ نگرانی برای خرید آنلاین تور مشهد از تهران وجود ندارد؛ اما در صورتی که سایت به صورت قانونی ثبت نشده باشد هیچ راهی برای شکایت و پیگیری وجود نخواهد داشت!

 

سخن پایانی
تور مشهد از تهران توری کامل و جامع است. شکم گردی در تور مشهد و همچنین خرید در تور مشهد از تهران و موارد متعدد دیگر از جذابیت هایی است که در این مطلب به آن اشاره ای نشد که همگی از جمله جذابیت های این تور است. به همین علت می توان گفت که تور مشهد از تهران به عنوان یک تور همه چیز تمام شناخته می شود و شما با انتخاب آن لذت خواهید برد.

9 نظرات
 • مریم رفیعی
  خرداد ۳, ۱۳۹۷

  با تشکر از مطلب کامل تور مشهد. فقط این که قیمت های تور مشهد از تهران هم اگر داخل مقاله ذکر می کردید بسیار عالی بود.تور مشهد از تهران هم
  به صورت چارتری برگزار می شه؟
  اگر امکانش هست پکیج قیمت ها و خدماتتون رو واسم ایمیل کنید
  سپاس

  پاسخ
  • ContentAdmin
   خرداد ۳, ۱۳۹۷

   سلام
   بله مواردی که ذکر نمودید در قالب پکیج تور مشهد از تهران برای شما ارسال گردید.
   شاد و پیروز باشید

 • یاسی
  خرداد ۳, ۱۳۹۷

  بسیار مفید بود!

  پاسخ
 • غزل
  خرداد ۳, ۱۳۹۷

  اتفاقا من هم به همراه خانواده ام، بلیط تور مشهد از تهران ازتون خریدیم. و خوشحالم که قبل از سفرم این متن رو خوندم و حالا با برنامه ریزی بیشتری می تونیم به مشهد بریم. امیدوارم این سفرم مثل سفر قبل عالی باشه
  تشکر

  پاسخ
 • مهسا
  خرداد ۳, ۱۳۹۷

  مطالبی که نوشته بودید برای هر کسی که بخواد به مشهد سفر کنه خیلی مفید و خوبه و میتونه ازش استفاده کنه. چون کاملا سفرهای مختلف را مقایسه و کاملا توضیح داده بودید. انشاالله بتونم بیام از شرکت شما بلیت تور مشهد از تهران رو خریداری کنم.

  پاسخ
 • ابوالفضل شادکام
  خرداد ۵, ۱۳۹۷

  تور مشهد از تهران به خصوص مشهد با قطار رو حتما باید تجربه کرد. هم برای سفر های خانواده گی و هم شخصی یک راه خوب و مناسب هست.
  ضمن این که فرصت برای استراحت هم در قطار وجود دارد و اصلا قابل مقایسه با بقیه سفر ها نیست.
  خیلی ممنون از مسئولین ای تور

  پاسخ
 • پیام شالباف
  خرداد ۶, ۱۳۹۷

  ممنون از متن کاملتون در مورد مشهد
  من تا حالا چندین بار مشهد رفتم. واقعا سفر لذت بخشی هس در کنار امام رضا
  درسته که آدم واسه امام رضا می ره ولی انقدر شهر مشهد گسترش پیدا کرده که حیفه بریم مشهد و جاذبه های دیگش رو نبینیم
  من یه دفعه با همای سعادت تور مشهد از تهران رو رفتم واقعا خوب بود و از خدماتشون راضی بودم.
  دقیقا همان چیزی رو که قبل از سفر می گن همون را واست ارائه می دن و نه کمتر

  پاسخ
 • Maryam
  مهر ۷, ۱۳۹۷

  چه مطلب خوبی و چه کلیپ های زیبایی. دلم مشهد خواست

  پاسخ
 • پویا
  مهر ۱۷, ۱۳۹۷

  بسیار ممنون از متن ها و کلیپ های خوب و زیبا من چند روز پیش مشهد بودم ولی با دیدن این کلیپ ها بازهم دلم مشهد خواست
  شرایط تور های مشهد شما به چه صورت هست چون ما بایکی دیگر از شرکت ها رفتیم و اصلا رضایت نداشتیم

  پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید