تور مشهد از تبریز
02
اردیبهشت
1397

تور مشهد از تبریز

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 313 0
تور مشهد از تبریز
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دو شهر تبریز و مشهد در دو سوی شمالی غرب و شرق کشور جای گرفته اند. از این رو، فاصله زیادی بین آن ها وجود دارد و سفر میان این دو نقطه، در مدت زمان نسبتا طولانی انجام می پذیرد. با توجه به این که شهر مشهد که یک سوی این مسیر است به عنوان مهم ترین قطب مذهبی در کشور شناخته می شود، در نتیجه نمی توان سفر های زیاد در قالب تور مشهد از تبریز را نادیده گرفت.

تور مشهد از تهران تور دیگری است که نادیده گرفتنی نیست. اهالی پایتخت عمده مسافران این شهر ملکوتی هستند که هر ساله برای سیاحت و زیارت با تور مشهد از تهران همراه می شوند. این شهر مذهبی از آن جهت که مدفن امام هشتم شیعیان است مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته بنابراین این شهر به سرعت به یکی از قطب های گردشگری ایران بدل شد. همین امر سبب پیشرفت روز افزون مشهد گردید و مراکز خرید و مراکز تفریحی زیادی برای رفاه حال زائرین امام رضا که با تور های مختلف، خود را به این شهر می رسانند احداث گردید تا در کنار زیارت حرم امام خوبی ها، از امکانات تفریحی و گردشگری این شهر معنوی نیز بهره مند شوند.

تور مشهد از تبریز

به عبارت دیگر، سفر های تبریز از مشهد بیشتر جنبه تفریح و سیاحتی دارد، ولی انواع سفر ها و تور مشهد از تبریز، بیش از جنبه سیاحتی، با انگیزه های مذهبی برگزار می گردد. با این که فاصله میان دو شهر به نسبت بسیاری دیگر از مسیر های مسافرتی ایران، طولانی و وقت گیر است، باید در مورد تور مشهد از تبریز و روش ها و شرایط آن بررسی بیشتری داشته باشیم. تور تبریز به مشهد را می توان یکی از طولانی ترین مسیر های زیارتی داخلی در کشور ایران دانست. بخش مهمی از زمان مسافران این تور، به ویژه در حالت تور زمینی مشهد، در رفت و آمد بین راه می گذرد. با وجود این که مسافت بین دو شهر و زمان رفت و برگشت نسبتا طولانی است، اما قیمت تور مشهد از تبریز زمینی به مراتب کمتر از قیمت این گزینه در حالت پروازی و تحت عنوان تور مشهد هوایی است. با توجه به همین مسیر طولانی، ترجیح بسیاری از مسافران تور مشهد بر استفاده از قطار برای رسیدن به مقصد و سپس بازگشت تا تبریز است. تور مشهد از تبریز با قطار چند مزیت منحصر به فرد دارد. اولین مزیت، قیمت کمتر است. مقرون به صرفه بودن سفر با قطار به طور کلی برای تمامی مسافرت ها و تور ها به خصوص در فواصل طولانی، موجب استقبال شمار زیادی از هم وطنان شده است.

تور مشهد از تبریز با قطار را می توان یکی از پر مخاطب ترین برنامه های اینچنین دانست. از طرف دیگر، مسافرانی که در قالب گروه های دوستانه یا خانوادگی به شهر مشهد رهسپار می شوند، قادر خواهند بود یک یا چند کوپه را به صورت دربست در اختیار گرفته و با جمع صمیمی خود ساعات خوشی  را سپری سازند. به این ترتیب، بهترین استفاده از فرصت سیاحت و زیارت گروهی در طول مدت بین راه، شکل خواهد گرفت.

تور مشهد از تبریز با قطار یک حسن مهم دیگر دارد که به خصوص برای گردشگرانی که سفر های طولانی را تجربه کرده اند، بسیار حائز اهمیت است. این گروه ترجیح می دهند روشی را برای سفر انتخاب کنند که منجر به خستگی در طول مسیر نشود، و امکانات استراحت در قطار، بهترین راه حل به حساب می آید. استراحت کافی در کوپه طی مدت طی مسیر، موجب می شود تا سرحال و با رفع خستگی کامل به مقصد رسیده و انرژی لازم به منظور انجام فرایض و زیارت را داشته باشید. به همین نسبت، دیگر نیازی به صرف زمان استراحت در هتل بلافاصله پس از رسیدن به شهر امام رضا (ع) نخواهید داشت.

تور مشهد از تبریز

از دیگر روش های شرکت در تور مشهد از تبریز، ثبت نام در تور هوایی مشهد است. عده ای که فرصت کمی برای این سفر زیارتی و سیاحتی دارند و تمایل دارند هر چه زودتر به مقصد برسند، این تور را با وجود قیمت بالاتر، انتخاب می کنند. تور مشهد از تبریز هوایی به خاطر همین مزیت جزو پر فروش ترین تور های گردشگری مذهبی از آن خطه به سمت خراسان است. اگر همراهی با تور هوایی مشهد را در دستور کار خود قرار داده اید، بهتر است هنگام ثبت نام به خوبی از خدمات و زمان بندی تور آگاهی پیدا کرده و با مسئول یا کارشناس آژانس هماهنگ باشید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید