تور لحظه آخری قشم از اصفهان
03
اسفند
1396

تور لحظه آخری قشم از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 621 0

جزیره قشم از بزرگترین جزایر موجود در استان هرمزگان است که طبیعت فوق العاده زیبایی دارد. از همین جهت است که طبیعت آن را جزء عجایب هفت گانه ایران می نامند.
جزیره قشم خاکش مانند رنگین کمان است و با نام جزیره آب و آفتاب شناخته شده است. این جزیره پر از مکان های دیدنی است که شاید برای دیدن همه آن ها وقت هم کم بیاید. با تور لحظه آخری قشم از اصفهان سعی بر آن داریم که بیشتر مکان های زیبای جزیره را به شما معرفی کنیم تا از لذت تماشای این جزیره شگفت انگیز بی بهره نمانید.
دره ستارگان در میان بومیان جزیره به دره جنیان شهرت دارد و از عجایب طبیعی قشم است که دره هایی با اشکال گوناگون تحت شرایط جوی بر اثر گذشت زمان به وجود آمده است. تا قبل از غروب آفتاب برای دیدن عموم گردشگران تور لحظه آخری قشم از اصفهان باز است. علت نام عجیبی که از سوی بومیان بر روی این دره گذاشته شده است این بوده که مردم بومی جزیره معتقدند که در این دره جنیان زندگی می کنند و بعد از غروب آفتاب نباید به این مکان رفت.

تور لحظه آخری قشم از اصفهان
جزیره ناز در کنار ساحل جزیره قشم قرار گرفته که مورد توجه گردشگران تور لحظه آخری قشم از اصفهان است. اگر در هنگام روز به ساحل بروید امکان این را دارید که با استفاده از وسیله نقلیه و حتی با پای پیاده به جزیره ناز بروید چرا که سطح آب دریا پایین رفته و راهرویی به سمت جزیره خود نمایی می کند که مسافران تور لحظه آخری قشم از اصفهان را به سمت خود فرا می خواند. به این نکته توجه داشته باشید که حتما تا قبل از غروب آفتاب به ساحل جزیره قشم بازگردید، چرا که در زمان غروب، سطح آب دریا بالا آمده و ممکن است در جزیره ناز محبوس شوید.
دو کیلومتر دور تر از جزیره قشم و میان آب های خلیج فارس به جزیره زیبایی می رسیم که در زمان قدیم آن را جنگام می خواندند اما امروزه به جزیره هنگام شناخته شده است که معادن سنگ و نمک و سرب را در دل خود جای داده است. دیدن دسته دلفین ها در کنار ساحل هنگام تماشایی است. آب خلیج فارس در ساحل جزیره به قدری شفاف و شیشه ای است که به راحتی می توانید کف دریا را ببینید و از این قسمت آکواریوم گونه ساحل جزیره هنگام لذت ببرید.
تور لحظه اخری قشم از اصفهان به شما کمک می کند تا به دور از شلوغی و آلودگی هوا، از آب و هوای دلنشین جزیره بهره ببرید و به گردش و تفریح بپردازید.
اگر به حیوانات علاقه دارید پارک کروکدیل ها را به مسافران تور قشم از اصفهان پیشنهاد می کنیم. این پارک تعدادی از گونه های کمیاب جانوارن و حتی آبزیانی مانند لابستر، لاک پشت و… منطقه را در دل خود جای داده است تا به نحوی بتواند از آنها محافظت کند. کروکدیل های کوچک و بزرگ از جمله صاحب خانه های این پارک بزرگ هستند که اگر تا به حال این حیوانات را از نزدیک ندیده اید می توانید با تور لحظه آخری قشم از اصفهان همراه شوید و از نزدیک با این حیوانات آشنا شوید.
درگهان، شهر تجاری موجود در جزیره قشم است که اکثر کمپانی ها و برند های بزرگ ورزشی و پوشاک در این شهر تجاری شعبه های زیادی احداث کرده اند. این شهر که حتی کوچه های آن هم به بازار ختم می شوند مورد علاقه خانم ها است. به دلیل اینکه گمرک به اجناس نمی خورد قیمت آن ها پایین بوده و اکثر مسافران تور لحظه آخری قشم از اصفهان عمده خرید خود را از درگهان می کنند.
زنان جزیره مهارت زیادی در طراحی با حنا دارند و می توانند نقش و نگار های زیبایی را بر روی دست و بدن شما خلق کنند. شما مسافران تور لحظه آخری قشم از اصفهان می توانید با این سوغاتی زیبا به شهر خود باز گردید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور قشم از اصفهان

تور لحظه آخری قشم از اصفهان
شغل اکثر مردم جزیره ماهی گیری است. در هنگام غروب ماهی گیرانی که برای صید ماهی به دریا رفته بودند با دست پر برمی گردند. اگر می خواهید ماهی تازه خریداری کنید می توانید به اسکله بروید و از صیادان ماهی تازه خریداری نموده و حتی با ابزار کار آنها نیز آشنا شوید.
جزیره قشم از قدیم محل رفت وآمد بازرگانان داخلی و خارجی زیادی بوده است و همین امر باعث شده مردم جزیره به زبان های عربی، فارسی و بعضا هندی صحبت کنند و اگر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان سفر کردید و شاهد صحبت مردم جزیره به این زبان ها بودید تعجب نکنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید