• 02188145415 - 03136262929

شرکت خدمات گردشگری مسافرتی همای سعادت

تور قشم

یکی از بهترین و پر مخاطب ترین سفر ها به استان هرمزگان و نواحی ساحلی و جنوبی کشور ایران، تور قشم به شمار می رود. این برنامه که در فصل های پاییز تا اواسط بهار، تعداد فراوانی مسافر را برای بازدید از قشم همراهی می کند، از محبوبیت بالایی در میان گردشگران برخوردار است. تور قشم را باید یکی از پر طرفدار ترین سفر هایی دانست که از شهر ها و استان های گوناگون کشور، برای دستیابی گردشگران به زیبایی ها و آرامش جزیره قشم، اجرا می گردد. تعداد زیاد شرکت کنندگان در انواع این تور شامل تور قشم از تهران، تور قشم از اصفهان و حتی شهر ها و استان های شمال شرق و غرب کشور مانند تور قشم از مشهد یا تور قشم از تبریز خواهد بود.

تور قشم

در نیمه دوم سال تا اواسط فصل بهار که استان های مرکزی و شمالی کشور با هوای سرد و خنک مواجه خواهند شد، تور قشم گزینه بسیار خوبی برای بهره مندی از آب و هوای معتدل و بسیار مطلوب و متنوعی خواهد بود. به همین دلیل، اهالی استان های مذکور، به منظور سفر های مستقل و شخصی و یا همراه شدن با تور های قشم به مدیریت آژانس ها و موسسات سیاحتی، راهی آن پهنه وسیع و شگفت انگیز خواهند شد.

تور قشم، صرفا یک برنامه تفریحی و سرگرمی به شمار نمی رود. بلکه سفر به بزرگترین جزیره در میان آب های نیلگون خلیج همیشگی فارس است. این جزیره که عنوان ژئوپارک طبیعی را به همراه خود دارد، مقصد و مورد علاقه تعداد قابل توجهی از صاحب نظران و علاقه مندان به رشته های زمین شناسی و جغرافیا و محیط زیست و ... است. این افراد نیز با ثبت نام در انواع تور قشم که به صورت تور هوایی قشم یا تور زمینی قشم برگزار می گردند، از جذابیت های منحصر به فرد جغرافیای آن منطقه بهره مند خواهند شد. تور قشم از تمامی شهر های ایران به صورت زمینی با اتوبوس یا قطار انجام می شود. به این ترتیب که مسافران تا بندر عباس رسیده و سپس با سوار شدن بر لنج های مدرن یا اتوبوس های دریایی، حدود یک ساعت دریانوردی نیز تا رسیدن به جزیره تجربه خواهند نمود. بازدید از جنگل های حرا، غار خربز یا غار خربس، روستا های قدیمی، تور های یکروزه به جزیره هنگام و خرید در بازار های قشم و درگهان، از جاذبه هایی است که مسافر قشم را ه خود فرا می-خواند. از طرف دیگر، شکم گردی و رستوران گردی و چشیدن طعم سبزی پلو و ماهی یا خوراک میگو در سفره خانه های قشم قابل چشم پوشی نیست. به عبارت دیگر، این تور یک فرصت برای اجرای رشته های مختلف گردشگری و بهره مندی از جذابیت های گوناگون یک سفر محسوب می گردد. به هر یک از رشته های مربوط به حوزه ایران گردی و سفر که علاقه مند باشید، این

تور ارزان قشم

برای ان گروه از مسافران و گردشگران که موضوع سفر و ایران گردی یکی از برنامه های غیر قابل اجتناب در طول سال است، تور های ارزان و یا اقساطی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تور ارزان قشم نیز در همین راستا به عنوان یک پیشنهاد خوب و مقرون به صرفه مطرح می شود. سفر به جزیره قشم با تور قشم به طور کلی هزینه زیادی به دنبال نخواهد داشت. با این حال، مسافرانی که بخش زیادی از زمان خود را به گشت و گذار در شهر ها و استان های دیگر اختصاص می دهند، به دنبال سفر هایی با شرایط پرداختی آسان تر هستند. در این میان، تور ارزان قشم را باید به عنوان یکی از فرصت های عالی در نظر گرفت.

تور ارزان قشم می تواند به چند روش و ترفند خاص، نرخ تمام شده برای سفر به این جزیره بی نظیر را کاهش دهد. یکی از این روش ها، تور لحظه اخری قشم است. دیگر روش به خصوص برای شهر های دور تر در چارچوب تور قشم از مشهد یا تور قشم از تبریز، استفاده از قطار به جای پرواز با هواپیما است.تور زمینی قشم به خصوص تور قشم با قطار، جزو بهترین روش های سفر به این خطه با پرداخت هزینه کمتر است. شمار برگزاری تور ارزان قشم به خصوص در نیمه اول سال بالا تر می رود. چرا که به دلیل گرمای هوا، استقبال از این جزیره تا حدی کاسته خواهد شد. به این ترتیب می بینیم که می توان با یک برنامه ریزی دقیق و اطلاع از انواع شیوه های سفر، سیاحت دلپذیری در جزیره قشم انجام داد. یکی از نکاتی که حتما باید مد نظر قرار گیرد، این است که هر تور ارزانی به معنای ارائه خدمات طبق توافق قبلی نیست. برخی از آژانس ها و دفاتر سیاحتی، متاسفانه از عنوان جذاب تور قشم ارزان سوء استفاده کرده و کلیه کاستی ها و کمبود های ناشی از برنامه ریزی و ارائه خدمات نامناسب را، به دلیل ارزان بودن بیان می کنند. هر چند به طور طبیعی خدمات تور ارزان با خدمات تور عادی یا تور لوکس قشم یکسان نیست، اما لازم است مسافر قبل از سفر در مورد جزئیات آن ها و همچنین اطلاعات کلیه شرایط سفر، به خوبی با برگزار کننده تور هماهنگ باشد.

تور قشم

تور لحظه آخری قشم

همان طور که اشاره شد، یکی از بهترین روش ها برای انجام سفر یا تور ارزان به جزیره قشم، همراهی با تور لحظه آخری قشم است. در مجموع سفر های لحظه آخری نزد بسیاری از علاقه مندان به سیاحت و گردشگری، هنوز موضوعی ناشناخته و نسبتا مشکل به شمار می رود. چرا که این افراد با چالش های مربوط به تور لحظه آخری آشنا هستند اما نحوه برطرف کردن آن چالش را نمی دانند. گروه زیادی از گردشگران به ویژه اهالی طبیعت گردی و بوم گردی قادر هستند به خوبی با شرایط مربوط به تور لحظه آخری کنار آمده و در این سفر شرکت کنند. در شهر های مرکزی کشور که گزینه هایی مانند تور قشم از تهران و یاتور قشم از اصفهاناز رونق مناسبی برخوردار می باشد، تور لحظه آخری قشم نیز به میزان قابل توجهی جزو بسته های گردشگری قرار گرفته است. از این رو، مسافران و مشتاقان بازدید از زیبایی های این ژئو پارک طبیعی، قادر خواهند بود با کوله بار سبک و در دسترس خود، هر زمان آگهی تور لحظه آخری قشم منتشر شد، در ان ثبت نام و شرکت کنند.

همان طور که اشاره شد، یکی از بهترین روش ها برای انجام سفر یا تور ارزان به جزیره قشم، همراهی با تور لحظه آخری قشم است. در مجموع سفر های لحظه آخری نزد بسیاری از علاقه مندان به سیاحت و گردشگری، هنوز موضوعی ناشناخته و نسبتا مشکل به شمار می رود. چرا که این افراد با چالش های مربوط به تور لحظه آخری آشنا هستند اما نحوه برطرف کردن آن چالش را نمی دانند. گروه زیادی از گردشگران به ویژه اهالی طبیعت گردی و بوم گردی قادر هستند به خوبی با شرایط مربوط به تور لحظه آخری کنار آمده و در این سفر شرکت کنند. در شهر های مرکزی کشور که گزینه هایی مانند تور قشم از تهران و یا تور قشم از اصفهان از رونق مناسبی برخوردار می باشد، تور لحظه آخری قشم نیز به میزان قابل توجهی جزو بسته های گردشگری قرار گرفته است. از این رو، مسافران و مشتاقان بازدید از زیبایی های این ژئو پارک طبیعی، قادر خواهند بود با کوله بار سبک و در دسترس خود، هر زمان آگهی تور لحظه آخری قشم منتشر شد، در ان ثبت نام و شرکت کنند.

ضمن این که تور لحظه آخری یک برنامه ارزان قیمت به حساب می آید، نباید چندان برای فرصت کم برای آمادگی سفر نگران بود. افرادی که به صورت حرفه ای در این قبیل برنامه ها شرکت می کنند، به خوبی یاد گرفته اند که چطور ظرف چند ساعت کوله و چمدان خود را تکمیل کرده ببندند. از این رو باید گروه مخاطبین تور لحظه آخری قشم را گردشگران حرفه ای دانست.

بهتر است همواره اسباب و وسایل ضروری سفر را در دسترس نگاه دارید تا در زمان انتشار آگهی تور لحظه آخری قشم، فرصت تکمیل بار سفر را داشته باشید. تور های لحظه آخری معمولا چند ساعت یا یک روز مانده به زمان حرکت اعلام می شود. این شیوه یک بازی برد برد میان مشتری و مدیر آژانس بوده و با توجه به زمان کم مسافر برای شرکت در تور، قیمت بسیار کمتری نیز نسبت به سایر مسافران پرداخت می کند. نباید فراموش کنید که خدمات و امکانات تور برای مسافران لحظه آخری و یا مسافران حالت عادی، تفاوتی ندارد. گایه این تصور اشتباه که ممکن است به مسافران تور لحظه آخری قشم یا هر مقصد دیگر، خدمات کمتری ارائه شود، موجب خواهد شد تا استقبال از آن با تردید همراه گردد. با کنار گذاشتن این تصور اشتباه و آماده کردن کوله پشتی و چمدان خود، منتظر اعلام آگهی تور لحظه آخری قشم بوده و از آن لذت ببرید.

تور قشم با قطار

قبلا توضیح داده شد که سفر های زمینی قشم، از جمله بهترین مقرون به صرفه ترین راه های سفر به این جزیره هستند. در همین راستا، یکی از بهترین روش ها برای سفر به شهر ها و روستاهای جزیره، تور قشم با قطار است. به ویژه برای گروه های دوستانه و خانوادگی که قصد سفر دسته جمعی به جزیره قشم را دارند، تور قشم با قطار می تواند فرصت بی نظیری را فراهم آورد. در صورت سفر ریلی به مقصد قشم، این امکان در اختیار شما خواهد بود که بدون خستگی و طی مسیر سفر روی صندلی های خسته کننده، به راحتی در کوپه قطار مناظر اطراف را تماشا کنید. همچنین می توانید با کرایه کردن دربست چند کوپه، به مراه اعضای گروه و یا اهالی خانواده، به راحتی تا مقصد در کنار یکدیگر سفر خوبی را تجربه کنید. یکی از مهم ترین مزایای تور قشم با قطار، برای افرادی است که ساعات حضور در مسیر مسافرت را بسیار مهم می دانند. علی الخصوص در مسیر های طولانی مانند تور قشم از اصفهان و یا تور قشم از تهران، سفر با قطار بهترین شرایط را با قیمت مناسب فراهم خواهد کرد. تور قشم با قطار با توسعه خطوط ریلی کشور از رونق و اعتبار و سهولت بیشتری برخوردار شده است. به این ترتیب، می بایست تور قشم با قطار از تهران یا اصفهان یا دیگر استان ها با فاصله نسبتا زیاد را جزو بهترین روش ها برای قشم گردی دسته جمعی بر شمرد.

تور قشم با لنج

اگر به دنبال تور قشم با لنج باشید، در حقیقت پیرامون موضوع بسیار جذابی جستجو کرده اید. تور قشم با لنج از یک طرف به شیوه مدرن گردشگری یعنی تور سیاحتی اشاره دارد و از طرف دیگر با ابزار و وسیله ای سنتی و اصیل به نام لنج بر می گردد. شاید امروز کمتر فرصتی پیش بیاید که ضمنتور قشم با لنج سواری نیز به دریا نوردی بپردازید، چرا که بیشترین مسیر های آبی توسط مسافران قشم، با لنج های جدید یعنی اتوبوس دریایی انجام می گیرد. تور قشم با این حال، اگر حین تور قشم، شانس با شما یار باشد و فرصت لنج سواری در اختیارتان قرار گیرد، می توانید ادعا کنید که در تور قشم با لنج شرکت کرده اید. فاصله دریایی جزیره تا سواحل جنوبی استان هرمزگان و شهر بندر عباس چندان زیاد نیست. اگر با تور زمینی قشم راهی این جزیره هستید، به هر حال ناچار از عبور در این مسیر آبی خواهید بود. با این حال در صورت بروز هوای طوفانی، اتوبوس های دریایی و لنج ها تا زمان آرام شدن امواج دریا حرکت نخواهند کرد.

تور قشم ارزان

گردشگران به خصوص در رشته های بوم گردی و طبیعت گردی، که به نوعی از زیر شاخه های گردشگری پایدار محسوب می گردد، تور قشم ارزان را برای سفر به چند تا از جزایر زیبای جنوب کشور انتخاب می کنند. تور قشم ارزان ممکن است به شکل تور لحظه آخری، و یا تور ریلی قشم، و همچنین تور قشم اقساطی باشد. هنگام سفر به قشم هزینه ها و مخارج بالایی بر شما تحمیل نخواهد شد. این مسئله باعث می شود که علاقه مندان به گشت و گذار در جاذبه های طبیعی و دیدنی های تاریخی و باستانی قشم، ترجیح دهند بیش از سایر شهر ها به این خطه سفر کنند. همچنین روستا گردی و سیاحت در بافت های تاریخی این جزیره، به نوعی بهترین سوژه برای تور قشم ارزان خواهد بود.

تور قشم اقساطی

علاوه بر تور لحظه آخری قشم و سفرهای ریلی به این جزیره، تور قشم اقساطی راه حل بسیار مناسبی به منظور پایین آمدن هزینه های متمرکز سفر چند روزه خواهد بود. با وجود این که نرخ هتل و بلیط رفت و برگشت برای همراهان تور قشم اقساطی در مقایسه با مسافران تور قشم عادی تفاوت چندانی ندارد، اما پرداخت هزینه در دراز مدت، موجب رضایت و بهبود شرایط برنامه ریزی مسافر می شود. تور قشم اقساطی زمینه ای فراهم می کند تا گروه های گردشگری و خانواده هایی که قصد چند نوبت سفر در طی یک سال را دادند، بتوانند بهتر و با فشار مالی کمتری ایده های خوب خود را عملی کنند. از جمله نگرانی های همیشگی شیفتگان دنیای سفر، این بوده که ممکن است هزینه های چند نوبت سفر در یک سال باعث کندی و یا توقف ادامه سفرهای ایشان باشد. تور های قسطی از جمله تور قشم اقساطی، ایده بسیار مناسب و در دسترسی برای همه اقشار جامعه و بخصوص دانشجویان رشته جهان گردی و گردشگری و تاریخ و ... به حساب می آید.

تور کیش از تهران

تور کیش از تهران

تور قشم از تهران

تور قشم از تهران

تور مشهد از تهران

تور مشهد از تهران

تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان

تور قشم از اصفهان

تور قشم از اصفهان

تور مشهد از اصفهان

تور مشهد از اصفهان

© کپی رایت. طراحی توسط توسعه تجارت آواتاج می باشد.