تور هوایی قشم
07
اسفند
1396

تور قشم هوایی و استراحت در جزیره رنگین کمانی

ارسال شده توسط: admin/ 590 0

جزیره قشم در جنوبی ترین ناحیه ایران و در میان آب های خلیج فارس واقع شده است. قشم بزرگترین جزیره موجود در دل آب های خروشان خلیج فارس به شمار می رود و از اقلیم آب و هوایی گرمی برخوردار است که زمستان های معتدل و تابستان های گرمی دارد. این منطقه مناسب کسانی است که برای رسیدن به آرامش به دنبال مکانی هستند که سکوت دل نشین و زیبایی های منحصر به فرد دارد. برای رسیدن به جزیره آب و آفتاب راه های مختلفی پیش روی شماست اما بهترین گزینه، تور قشم هوایی است تا در کمترین زمان و بهترین امکانات به این جزیره زیبا برسید و مشغول تفریح و گشت و گذار شوید.

جزیره زیبای قشم فرودگاه بزرگی دارد که در همه فصول سال پذیرای مهمانانی است که با تور هوایی قشم، پای به این جزیره رنگین کمانی می گذارند و با گرمی از آنان استقبال می کنند تا با خاطره ای خوش سفر خود را آغاز کنند.

قشم دیدنی های بسیار دارد که هر کدام از ویژگی ها و زیبایی های منحصربه فردی برخودار هستند. از جمله مکان های دیدنی جزیره قشم می توان به دره ستارگان، غار خوربس، پارک کروکدیل ها وسواحل ناز اشاره کرد. وسعت هر کدام از این جاذبه ها به قدری است که مسافران تور قشم هوایی، اگر از قبل هم برای دیدن این مکان های گردشگری برنامه ریزی کرده باشند ممکن است وقت کم بیاورند!

جاذبه دیگری که در نزدیکی جزیره قرار دارد و هیچ کدام از مسافران تور قشم از تهران و تور قشم از اصفهان حاضر به از دست دادن آن نیستند، رفتن به جزیره زیبای هنگام است. این جزیره زیبا کمی آن طرف تر از خشکی قشم است. ساحل فوق العاده ای که دارد چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند. ماسه هایی که به سان نقره می درخشند و آب زلالی که انعکاس دهنده نور خورشید است نا خود آگاه همگان را مجذوب خود می کند. اگر با قایق به نزدیکی ساحل جزیره هنگام بروید شاهد رقص دلفین هایی هستید که چگونه داخل آب های گرم و مواج خلیج همیشگی فارس خود نمایی می کنند. آب این منطقه به قدری شفاف است که حتی ماسه های طلایی رنگ کف دریا و همچنین ماهی های رنگارنگ بومی منطقه نیز به آسانی قابل مشاهده هستند. این ها دلایلی است که مسافران تور هوایی قشم این فرصت ویژه را برای تماشای این همه زیبایی از دستت نمی دهند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  زمستان در تور قشم از تهران

تور هوایی قشم

جزیره قشم رمز و رازهای زیادی دارد که شاید کمتر کسی راجع به آن اطلاع داشته باشد، ولی ما این رموز را با شما به اشتراک می گذاریم تا اگر با تور قشم هوایی به این منطقه سفر کردید بتوانید در مورد آن با بومیان صحبت کرده و چیزهای بیشتری به دانسته هایتان اضافه کنید. از جمله خدمات تور قشم از تهران نزدیکی هتل محل اقامت به مراکز تفریحی و دیدنی جزیره است.

داستانی وجود دارد که از قدیم الایام بر سر زبان مردم جزیره قشم است، ولی این موضوع را با کمتر کسی باز گو کرده اند و آن این است که گفته می شود بخشی در جزیره قشم وجود دارد که به تسخیر جنیان در آمده و اگر کسی بمیرد نمی توانند در آن قسمت آن را دفن کنند چرا که جنیان اجساد را از دل خاک بیرون می اندازند. بنابراین کسی به این بخش از جزیره نمی رود و هیچ مرده ای را در خاک آن جا دفن نمی کنند.

داستان دیگری هم برای دره ستارگان نقل کرده اند و می گویند این دره زیبا و آرام متعلق به اجنه است، معتقد اند که از زمان غروب آفتاب به بعد کسی نباید وارد این مکان شد و آرامش جنیان را بر هم زند. شاید این یکی از دلایلی باشد که اگر شما در هنگام غروب به این منطقه گردشگری بروید، با در بسته مواجه خواهید شد و اجازه ورود به شما داده نمی شود. بنا بر این اگر با تور قشم هوایی از اصفهان یا تور قشم هوایی از تهران، به این منطقه زیبا سفر می کنید بهتر است بازدید از جاذبه های گردشگری را به زمان هایی قبل از غروب آفتاب موکول کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  فرهنگ قشم در تور قشم از تهران

در هنگام غروب بهترین مکانی که به گردشگران تور قشم هوایی پیشنهاد می کنیم، گشت و گذار در کنار ساحل است. تماشای غروب آفتاب بر روی دریای مواج خلیج فارس به قدری دلچسب و آرامش بخش است که قطعا شیفته این منظره خواهید شد. می توان این اطمینان را داد که اگر یک بار به دیدن ساحل در زمان غروب آفتاب بروید، تا آخرین روز اقامت خود و تا زمانی که با تور هوایی قشم به شهر خود باز نگشته اید این منظره را از دست نمی دهید.

امید است در هر زمانی به جزیره قشم سفر کردید، از دیدن جاذبه ها و زیبایی جزیره قشم غافل نشوید و با کوله باری پر از خاطرات خوش، همراه با تور هوایی قشم به شهرتان باز گردید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید