تور قشم زمینی
07
اسفند
1396

تور قشم زمینی و سیر در جزایر اطراف آن

ارسال شده توسط: admin/ 592 0

جزیره قشم از جمله شناخته شده ترین و پر طرفدار ترین مناطق در جنوب ایران و نشسته در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس است. این پهنه خشکی، وسیع ترین جزیره ی کشور است و هر ساله به دلایل گوناگون، مورد استقبال صدها هزار نفر از هم وطنان قرار گرفته و می گیرد.
انواع بسته های مسافرتی به جزیره قشم در شهرهای مختلف ایران اعلام می شوند و هر کدام نیز تعداد قابل ملاحظه ای طرفدار را از آن خود کرده اند. برخی از این افراد با اینکه قبلا نیز سفر به قشم را تجربه کرده اند، اما به دلیل ویژگی ها و جذابیت های منحصر به فرد این ناحیه، ترجیح می دهند هر سال یا هر دو سال یکبار به سفری مجدد بپردازند و در پهنه آرامش بخش قشم سکوت و آسایش را تجربه کنند. گزینه های مختلف پیشنهادی از سوی آژانس ها و دفاتر مسافرتی در سرتاسر کشور، به صورت ها و اشکال مختلف عاقمندان را به مقصد جزیره محبوب خود برده و بر می گرداند.
تور قشم زمینی یکی از بهترین پیشنهادات مسافرتی برای فصل های پاییز و زمستان است. طی این وقت از سال، شهر ها و استان های مرکزی و شمالی کشور در معرض هوای سرد و گاهی خشک قرار دارند و شهروندان این نواحی نیز برای سفر به جایی با اقلیم متنوع و مناسب، اشتیاق نشان می دهند. در طی ماه های آبان تا اسفند، تور قشم زمینی نه تنها فرصتی برای گشت و گذار در آن جزیره شگفت انگیز به دست می دهد، که موقعیت خوبی برای گذر از استان های در طول مسیر نیز خواهد بود. به عنوان نمونه، طبیعت زیبای استان هرمزگان و همچنین برخی آثار تاریخی استان فارس، در مسیر تور زمینی قشم از اصفهان یا تور زمینی قشم از تهران، قرار دارد و می تواند مورد بازدید مسافران قرار گیرد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  شکم گردی در تور قشم از تهران

تور قشم زمینی
به طور کلی بیشتر برنامه های تور زمینی قشم، در منطقه پیرامون همان جزیره اجرا می شوند. علاوه بر قیمت کمتر، تور قشم زمینی این امتیاز را دارد که می تواند در مدت زمان همراهی با آن، از زیبایی های راه سفر نیز لذت برده و همچنین از جزایر اقماری اطراف قشم نیز بازدید به عمل آورد.
جزیره قشم در جنوب استان هرمزگان و در فاصله نسبتا کمی از سواحل این استان قرار گرفته است و در اطراف آن خشکی هایی مانند هرمز، هنگام و لارک جای دارند. در طول همراهی با تور زمینی قشم، به خصوص برای بازدید از جزیره هنگام زمان کافی دارید. پیشنهاد می شود چند ساعت را به این بازدید اختصاص دهید. ساحل این جزیره نزدیک به سواحل شرقی قشم قرار دارد و با امکانات کم، توانسته است محیطی زیبا و جذاب برای پذیرایی از میهمانان خود فراهم آورد. اگر مسافر تور زمینی قشم هستید و قصد دارید در کافه رستوران های سنتی و بسیار بی آلایش نواحی جنوبی کشور، از غذاهای خوش طعم دست پخت بومیان نوش جان کنید، حتما سری به جزیره هنگام بزنید. نه تنها ساحل هنگام، که مسیر دریایی میان قشم و هنگام نیز به دلیل تردد و نفس گیری گله های دلفین، سوزه های بازدید جذابی برای گردشگران فراهم می اورد.
جزیره قشم تلفیقی از شگفتی های طبیعی، آثار تاریخی و همچنین زیبایی ها و چشم انداز های بی نظیر است. همچنین در هنگامی که آب و هوای سرد بر سایر مناطق کشور حاکم است، تور قشم زمینی از اقصی نقاط ایران، هم وطنان را به جزیره ای با آب و هوای معتدل و شب های خنک و رطوبت دلپسند می برد.
برای همراهی با تور زمینی قشم، لازم است پیش از حرکت به خوبی در مورد زمان بندی ها به خصوص زمان رسیدن به جزیره، تردد برای بازدید های اطراف قشم و همچنین زمان بازگشت و رسیدن به شهر مبدا، اطلاعات کافی را کسب کنید. علاوه بر این زمان ها، ضروری است تا در مورد هتل محل اقامت نیز هماهنگی و تبادل نظر کامل با راهنما و کارشناس آژانس داشته باشید. هر چند جزیره قشم یک منطقه گردشگری و میهمان پذیر است و شما نیز اولین گروهی نیستید که با تور قشم زمینی به این جزیره رهسپار شده اید، در نتیجه امکانات رفاهی و اقامتی بسیار خوبی در آنجا وجود دارد. با این حال اطمینان در مورد شرایط سفر پیش از برنامه، غیر قابل اجتناب است. ضمن گفتگو و کسب آگاهی از طرف مجری تور، علاوه بر این که می توانید میزان برخورد و اعتبار و حسن عملکرد برگزار کنندگان تور قشم زمینی را بسنجید، از موقعیت و برنامه دقیق خود حین سفر نیز به خوبی آگاه خواهند شد. در این صورت، از وقت و ساعات آزاد در تور زمینی قشم بهترین استفاده را خواهید برد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  فرهنگ قشم در تور قشم از تهران

تور قشم زمینی
تور قشم از تهران، تور قشم از اصفهان، کرمان، یزد، شیراز و … طرفداران زیادی دارد و توانسته است از محبوبیت خاصی در میان برنامه های گردشگری برخوردار شود. گردشگران از سرتاسر کشور، پاساژ گردی و خرید، طبیعت گردی، بازدید از آثار تاریخی و همچنین تفریح و ورزش در سواحل جزیره را به عنوان فعالیت های سیاحتی خاص آنجا در فهرست خود قرار می دهند. خدمات تور قشم از تهران شامل انتخاب هتل، محل اقامت و نزدیکی به مراکز خرید و جاذبه های دیدنی است.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید