تور قشم از تبریز
11
اردیبهشت
1397

تور قشم از تبریز

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 427 0
تور قشم از تبریز
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

از شمال غرب کشور تا جنوب، مسیری طولانی است که استان های زیادی را در بر می گیرد. به همین دلیل تور قشم از تبریز، به عنوان یکی از سفر های طولانی مدت مدنظر قرار می گیرد.

همزمان با فصل زمستان تا اواسط پاییز، شهر ها و استان های شمالی کشور به دلیل سرمای هوا و بارش های فراوان، چهره دیگری به خود می گیرد. به همین دلیل، ممکن است اهالی این شهر ها به منظور برخورداری از تنوع آب و هوایی در اقلیمی متفاوت، جزایر جنوبی کشور را هدف مسافرت قرار دهند.

تور قشم از تبریز، یکی از همین برنامه ها برای اهالی استان آذربایجان شرقی به حساب می آید. مناطقی همچون آذربایجان، از نظر شرایط جوی با نواحی جنوبی و کرانه های خلیج فارس تفاوت بسیار دارند. به این ترتیب، شمار زیادی از شهروندان این خطه تمایل دارند تا روز های تعطیل خود را در محلی متفاوت مانند جزایر جنوبی کشور سپری نمایند. آب و هوای این جزیره به خاطر اقلیم گرمسیری و دریایی، از رطوبت و دمای بالاتری نسبت به استان های شمال غرب کشور برخوردار شده است.

تور قشم از تبریز

اهالی استان آذربایجان شرقی و مشتریان تور قشم از تبریز، به طور کلی با تور هوایی قشم به این جزیره رهسپار می شوند. هوای معتدل این جزیره برای هم وطنان تبریزی، موهبت بی نظیری به شمار می رود. از طرف دیگر، طبیعت و آثار تاریخی قشم و روستاها و محلات قدیمی آن، نشان دهنده بافت زندگی اجتماعی آن ها است. با این حساب، برای ان گروه از مسافران تور قشم از تبریز که به طبیعت گردی و بوم گردی و مقایسه فضای فرهنگی و اجتماعی این خطه با مناطق شمال غرب کشور علاقه دارند، فرصت بسیار خوبی فراهم خواهد شد. جزیره قشم دارای جذابیت های زیادی برای بازدید میهمانان خود از سرتاسر کشور است. یکی از مهم ترین فعالیت هایی که می تواند برای همراهان تور قشم از تبریز، خاطرات به یاد ماندنی شکل دهد، شکم گردی و رستوران گردی در جزیره است. غذاها و خوردنی های بسیار خوشمزه و منحصر به فردی را می توانید در قشم پیدا کنید. رستوران ها و سفره خانه های زیادی نیز در این جزیره پراکنده اند و هر یک گزینه های خوش طعمی را در معرض انتخاب شما قرار می دهند.

برخی از شهروندان تبریزی که ترجیح می دهند با تور قشم ارزان یا تور قشم اقساطی این سفر را به انجام برسانند، امکان و فرصت چند سفر دیگر در طول سال را نیز خواهند داشت. به دلیل فاصله زیاد جزیره قشم تا تبریز، بیشتر سفر های رفت و برگشت میان این دو شهر با هواپیما انجام می شود. به این ترتیب، هزینه تور قشم از تبریز در مقایسه با دیگر شهر ها به ویژه در مقایسه با تور قشم از اصفهان یا تور قشم از تهران، بالا تر است. از این رو کسانی که قصد دارند هزینه های کمتری برای سفر به قشم بپردازند، و همچنین زمان کافی برای همراهی با انواع تور قشم زمینی مثل تور قشم با قطار ندارند، باید به دنبال روش های دیگری برای کاهش قیمت تمام شده سفر باشند. یکی از بهترین این روش ها، تور لحظه آخری قشم از تبریز است. این تور ممکن است در بسیاری از آژانس ها با عنوان تور قشم از تبریز لحظه آخری نیز منتشر شده و جذب مشتری کند.

تور قشم از تبریز

آن دسته از هم وطنان تبریزی که در پایتخت زندگی می کنند نیز می توانند از تور های لحظه آخری بهره مند شوند چرا که آژانس های گردشگری بسیاری در پایتخت وجود دارد که تور قشم از تهران را در قالب تور لحظه آخری و ارزان به فروش می رساند. اگر در شهر خود نبودید نگران نباشید چرا که با رزرو تور قشم از تهران می توانید در هر زمانی خود را به این جزیره پهناور که به عجایب هفت گانه ایران شهرت دارد برسانید و چند روزی را به دور از آلودگی هوا و دغدغه های فکری زندگی شهری مشغول سیاحت با دوستان و آشنایانتان شوید.

تور لحظه آخری قشم از تبریز با هواپیما، ترفند بسیار مناسب برای آن گروه از مسافران است که به دنبال تور قشم ارزان می گردند. این گروه در صورتی که اسباب سفر و چمدان خود را همیشه در دسترس قرار دهند، قادر خواهند بود در تور قشم از تبریز آخری ثبت نام و شرکت کنند و در این صورت پرداخت کمتری بابت بلیط داشته باشند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید