تور اسپانیا
13
اردیبهشت
1397

تور اسپانیا

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 577 0

در میان کشور های تاریخی اروپا، یکی از شاخص ترین و شناخته شده ترین کشور که حتی عموم مردم با اطلاعات عمومی کم نیز آن را می شناسند، کشور اسپانیا است. دلیل این موضوع نیز به پیشینه تاریخی بسیار قوی کشور اسپانیا از یک سو، و محبوبیت مردمی و بین المللی تیم های فوتبال این کشور از سوی دیگر باز می گردد. در نتیجه هم در میان علاقه مندان به حوزه گردشگری و تجربه سیاحت در سرزمین های دیگر و هم در میان کسانی که به گردشگری علاقه زیادی ندارند اما مسابقات فوتبال را دنبال می کنند، کشور اسپانیا یک منطقه کاملا مشهور است.

به این ترتیب، اگر ادعا کنیم که تور اسپانیا جزو پر طرفدار ترین تور های سیاحتی خارجی است، ادعای بی پایه ای نخواهد بود. اسپانیا جزو کشور هایی است که از قدیم مورد توجه گردشگران و علاقه مندان به اروپا گردی بوده و هنوز نیز می باشد. حتی برای گروه هایی که قصد شرکت در تور اروپا را دارند، و ممکن است چند کشور در مسیر گردشگری ایشان در نظر گرفته شده باشد، به احتمال زیاد کشور اسپانیا به عنوان یکی از مناطق در فهرست بازدید شرکت کنندگان خواهد بود. زیبایی ها و جذابیت های این سرزمین به اندازه ای است که به عنوان بخشی از یک سفر قابل استفاده کامل نبوده و نیازمند یک برنامه جداگانه تحت عنوان تور اسپانیا می باشد. حتی برای تور مختص همین کشور نیز دو یا سه شهر شاخص در نظر گرفته می شود و فرصت چند روزه برای گردش در تمامی شهر ها و نقاط مختلف کشور در اختیار مسافران نیست.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  لذت تجربه ی شکم گردی در تور قشم از اصفهان

تور اسپانیا

دو شهر اصلی اسپانیا که در فهرست سیاحت تور های گردشگری قرار دارند، بارسلون و مادرید بوده و هر دو از جنبه های گوناگون می توانند بهترین سوژه های سیاحت و تفریح باشند. تور اسپانیا از آن جهت اهمیت دارد که می تواند نمونه کوچکی از گردش در بافت فرهنگی و اجتماعی کل اروپا باشد. تاریخ بسیاری از تحولات اروپا به این کشور بر می گردد و همچنین توسعه و پیشرفت در زمینه های گوناگون نیز در این کشور به خوبی ملموس می باشد.

تور اسپانیا فرصت بسیار خوبی برای بازدید از باغ های درون شهر های بزرگ این کشور است. به ویژه برای برخی از هم وطنان ساکن شهر هایی مانند اصفهان، که به خوبی با در هم تنیدگی باغ و بافت مسکونی آشنا هستند، تور اسپانیا از اصفهان و مقایسه وضعیت مشابه در شهره های آن جا به حساب می آید.

از طرف دیگر، با قدم زدن در خیابان ها و کوچه های شهره های اسپانیا، گالری ها و کافه های زیادی را مشاهده می کنید. عتیقه یا به اصطلاح آنتیک فروشی های دنج و جذابی نیز در گوشه های مختلف این شهر ها قرار گرفته اند. به این ترتیب، می توان برای کافه گردی یا گالری گردی، سوژه های بسیار خوبی در خلال تور اسپانیا پیدا کرد. قدمت برخی از کافه ها در خیابان های این کشور به حدود صد سال می رسد. از این رو نمی توان از نشستن و خوردن یک فنجان کافه با شیرینی محلی در چنین پاتوق هایی چشم پوشی کرد.

تور اسپانیا

همان طور که اشاره شد، بسیاری از مردم اسپانیا را به تیم های فوتبالی می شناسند. این نکته از هوشمندی مدیران برنامه ریزی و تصمیم گیرندگان حوزه گردشگری در اسپانیا است که صرفا به جاذبه های معماری و طبیعی و شهری بسنده نکرده و تلاش داشته اند پیشرفت ها و افتخارات و هیجانات فوتبالیست ها را به یکی از انگیزه ها برای ورود و لذت مسافران تبدیل کنند. به این ترتیب تیم های اسپانیایی طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد و سالانه ممکن است صدها هزار نفر به بهانه تماشای مسابقات فوتبال داخلی و یا رقابت های تیم ملی این کشور، به اسپانیا سفر و تیم محبوب خود را تشویق کنند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  خدمات مسافرتی تور کیش از اصفهان

اگر تور اسپانیا از شهر بارسلون شروع می شود، و همچنین به معماری و زیبایی های منظر شهرسازی علاقه مند می باشید، ساختمان ها و مجسمه ها و آثار گائودی را از یاد نبرید. در حقیقت می توان شهر بارسلون را نمایشگاه صد ساله از آثار آنتونی گائودی، معمار قرن نوزدهم و بیستم دانست که در هر سو پراکنده شده و چهره خاصی به این شهر داده اند. از کلیسای معروف گرفته تا باغ یا پارک گائودی، هر کدام جداگانه می تواند چند ساعت از وقت شما را برای بازدید به خود مشغول کند.

با توجه به قابلیت ها و جاذبه های فراوان گردشگری در اروپا و اسپانیا، پیشنهاد می شود قبل از ثبت نام و شرکت در تور اسپانیا به خوبی در مورد بخش های گوناگون و جاذبه های مقصد خود مطالعه کرده و حتما با کارشناس یا مسئول آژانس هماهنگی داشته باشند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید