• 02188145415 - 03136262929

شرکت خدمات گردشگری مسافرتی همای سعادت

تور استانبول

از جمله شناخته شده ترین و پر طرفدار ترین برنامه های گردشگری خارج از کشور که توسط آژانس ها و دفاتر سیاحتی سطح کشور مطرح می شود، تور استانبول است. امروزه با توجه به گسترش صنعت گردشگری و استقبال از رشته های مرتبط با این صنعت، تور های برون مرزی نیز توانسته اند جایگاه بهتری نزد عموم مردم پیدا کنند. تور استانبول، تا چند سال گذشته به این میزان از توجه و همراهی شهروندان و هم وطنان برخوردار نبود. چرا که امکانات چندانی برای سفر به کشور ترکیه و به طور کلی شرایط مناسبی به منظور انجام سفر های خارجی، در همه جا گسترده نشده بود. امروزه از کلان شهر های کشور ایران برای فرودگاه های ترکیه خطوط هوایی و پرواز تعریف و اجرا شده است. در نتیجه، راه های دستیابی به کشور ترکیه و شهر استانبول نه تنها دشوار نبوده، بلکه با شیوه هایی شبیه تور ارزان استانبول، قیمت پایینی هم خواهند داشت.

تور استانبول را می توان جزم شاخص ترین و معروف ترین تور های سیاحتی به کشور ترکیه نامید. شهر استانبول به قدری نزد ایرانیان از شهرت برخوردار است، که بسیاری فراموش می کنند پایتخت ترکیه آنکارا می باشد. این تصور اشتباه که استانبول پایتخت کشور ترکیه است، به دلیل فراوانی سفر هایی مانند تور استانبول و آگهی های زیادی از این تور در شهر ها و شهرستان های مختلف است. استانبول در واقع بزرگ ترین شهر کشور ترکیه است. آنکارا در رتبه دوم می باشد و البته جنبه سیاسی و حاکمیتی قوی تری نسبت به استانبول دارد. با این حال، جاذبه های آنکارا نیز توجه مسافران تور ترکیه را جلب می نماید. تور استانبول فرصت بی نظیری برای بازدید از یک بافت تاریخی و جذاب شهری در یک کشور آسیایی اروپایی است.

تور استانبول

شاید دانستن این نکته جالب باشد که استانبول یک شهر دو قاره ای است. به این معنی که بخشی از آن در قاره آسیا و بخشی دیگر در قاره اروپا قرار دارد. از این رو، زمانی که در این شهر به گشت و گذار می پردازید، تفاوت های میان تکوین شرقی و غربی یک شهر را خواهید دید. مسافران تور استانبول که نسبت به زیبایی های شهر سازی و معماری حساس هستند و وقت خود را تنها در موضوعاتی شبیه تفریح و خرید و سرگرمی صرف نمی کنند، تجربه خوبی از گردش در ترکیه خواهند داشت.

تور استانبول همزمان با فصل بهار و اواخر تابستان یا اوایل پاییز، یکی از خاطره انگیز ترین سفر هایی است که ممکن است مسافران و گردشگران خارجی پشت سر بگذارند. اگر مسافر تور استانبول هستید، وقت زیادی را باید برای شناخت بیشتر شهر های مختلف ترکیه از جمله استانبول صرف کنید. کشور ترکیه و به تبع آن شهر های گردشگری این کشور مانند استانبول، آنتالیا و ازمیر و آنکارا، از چند ویژگی مهم بهره مند هستند. این ویژگی ها باعث شده است تا تور ترکیه همچنین گزینه های تور استانبول، با تعداد زیاد شرکت کننده مواجه می گردد.

جذابیت های گردشگری شهر استانبول ترکیه به قدری زیاد است که می تواند چند روز شما را به خود مشغول دارد. از مساجد و قصر های پراکنده در این شهر گرفته تا سواحل زیبای دریای مرمره، و تلفیق سنت و مدرنیسم در خیابان ها و کوچه های این شهر، نمونه های بی نظیر وسوسه کننده در این شهر هستند.

تور استانبول قسطی

برخی از مسافران و علاقه مندان به حوزه گردشگری، هر ساله چند سفر مختلف داخلی یا برون مرزی را در برنامه منظمی دنبال می کنند. در نتیجه برای نیاز به شرکت در تور های ارزان قیمت خارجی از جمله تور استانبول اقساطی هستند. تور استانبول قسطی می تواند تمرکز هزینه های برون خارج از کشور برای یک گردشگر را تا حد زیادی کاهش دهد. مسافر تور استانبول قسطی، این امکان را دارد که با پرداخت قیمت کمتر، در یک بسته سفری به مقصدی شگفت انگیز سفر کند.

تور استانبول می دانیم که بخش مهمی از تصمیم گیری برای نوع و محل مسافرت را نرخ بلیط و هزینه های اقامت تشکیل می دهد. این موضوع باعث می شود تا برخی از گردشگران تصمیم خود برای سفر به نواحی خاصی را تغییر دهند. قیمت انواع تور استانبول و تور ترکیه، از زمان فراگیر شدن سفر به ترکیه در میان آژانس های مختلف کشور، تا حدی افزایش یافته است. در نتیجه پیشنهاداتی مانند تور استانبول اقساطی را نمی توان نادیده گرفت. گردشگرانی که سالی چند سفر را در برنامه خود دارند، با شرکت در تور استانبول اقساطی، می توانند زمان بندی و همچنین برنامه ریزی بهتر مالی داشته باشند. تور استانبول قسطی همچنین به عنوان تور ارزان استانبول، برای گروهی که امکان پرداخت قیمت تور را به صورت یکجا ندارند، مورد استقبال می باشد. سفر به ترکیه و شهر استانبول به اندازه ای جذاب است که مسافر ترجیح می دهد علی رغم قیمت های نسبتا بالایی که توسط برخی از آژانس ها ارائه می شود، آن را از دست ندهد. سوژه های فراوان دیدنی در شهر استانبول، باعث می شود تا علاقه مندان به دیدن مساجدی مانند مسجد ایاصوفیه و مسجد سلیمانیه، موزه هایی مانند موزه توپکاپی و خیابان هایی مثل خیابان استقلال، از ثبت نام خود در این سفر وسوسه گردند.. در نتیجه شیوه پرداخت بلند مدت در قالب تور استانبول اقساطی، برای بیشتر گروه های گردشگری مورد توجه و استقبال است.

تور استانبول ارزان / تور ارزان استانبول

تور اقساطی استانبول، از جمله راه هایی است که به عنوان تور استانبول ارزان شناخته می شود. شما می توانید تور استانبول را به روش ها و با ترفند های متفاوتی همراهی نمایید. انواع تور استانبول ارزان، غیر از روال تور استانبول قسطی، شامل برنامه هایی مانند تور لحظه آخری استانبول می شود. در سفر های لحظه آخری نیز هزینه های رفت و برگشت تا حد زیادی کمتر از هزینه های مربوط به سایر برنامه های مشابه خواهد بود.

تور استانبول ارزان به روش لحظه آخری، که در آگهی های مختلف تور لحظه آخری استانبول نیز گفته می شود، با متد خاصی توسط بعضی از گردشگران حرفه ای دنبال می گردد. برخی تصور می کنند شرکت در برنامه های لحظه آخری دشوار باشد. چرا که زمان اعلام این برنامه ها چند ساعت یا یک روز مانده به زمان حرکت وسیله نقلیه و آغاز تور می باشد. در صورتی که اگر لوازم و اسباب سفر خود را آماده و در دسترس داشته باشید، شرکت در تور لحظه آخری استانبول چندان دشوار نخواهد بود. با توجه به اینکه فصل های بهار و اوایل پاییز جزو بازه های مناسب برای اب و هوای دلچسب کشور ترکیه است، این احتمال وجود دارد که برای یافتن تور ارزان استانبول در این مواقع کمی با مشکل مواجه شوید. تور استانبول ارزاناز طریق لحظه آخری نیز در این فصول نمی تواند شانس زیادی برای یافتن آگهی مناسب داشته باشد. اما فراموش نکنیم هر چقدر استقبال از آگهی های یک آژانس بیشتر باشد و پیدا کردن گزینه هایی مانند تور لحظه آخری استانبول یا تور ارزان استانبول دشوار تر باشد، نشان می دهد که خدمات و اعتبار و کیفیت کار آن آژانس برگزار کننده، بالاتر است.

قبلا هم اشاره شد که شهر استانبول دارای جاذبه های فراوان دیدنی و گردشگری است. بخش مهمی از این زیبایی ها، به طبیعت و اقلیم ترکیه و شهر استانبول مربوط می شود. افرادی که از شهر های گوناگون کشور در تور استانبول از اصفهان، تور استانبول از شیراز یا تور استانبول از تهران و ... شرکت می کنندف همگی نسبت به مساعد بودن آب و هوای این کشور معترف هستند. هم جوار بودن با دریای مرمره و واقع شدن در عرض های خاص جغرافیایی، ویژگی های خاصی به آب و هوا و اقلیم شهر استانبول بخشیده است.

مسافران تور ارزان استانبول این امکان را دارند که هزینه های صرفه جویی شده برای بلیط و اقامت را به منظور بازدید از آثار تاریخی و مساجد و موزه های این شهر صرف کنند.

غیر از وضعیت آب و هوایی عالی، عبور این کشور از دوران امپراطوری وسیع عثمانی و تحولات برخورد این امپراطوری با سرزمین های شرق و غرب خود، باعث به وجود امدن مواهب تاریخی و فرهنگی زیادی در این شهر شده است. تور استانبول ارزان اگر حتی با هدف بازدید از چند نقطه دیدنی و قطب گردشگری این شهر باشد، مسلما تجربه ای فوق العاده خواهد.

هر زمان با مشاهده اگهی های مربوط به تور ارزان استانبول ، بهتر است در مورد ترتیب بازدید ها و گشت و گذار در طبیعت و تاریخ این شهر نیز برنامه ریزی داشته باشید.

علاوه بر مسجد ایاصوفیه که جزو شاخص ترین بناهای اسلامی و همچنین کشور ترکیه به حساب می آید، موزه توپکاپی دیگر مکانی است که گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. همچنین جزایر زیبای دریای مرمره، فرصت خوبی برای بهره مند شدن از اقلیم و طبیعت دریایی به دنبال خواهد داشت. بیرون قصر توپکاپی، باغ یا پارک گلخانه واقع شده که برای استراحت و تماشای چشم انداز های بی نظیر ساحلی جای خوبی است.

تور استانبول

مسافرانی که از چند شهر مهم کشور در قالب تور استانبول از اصفهان یا استانبول از شیراز یا استانبول از تبریز راهی کشور ترکیه می شوند، به خوبی با حمام های تاریخی شرق آشنا هستند. چرا که حمام یکی از عناصر اصلی شهرسازی ایران قدیم به شمار می رفته است. با این آگاهی، بد نیست مسافران تور ارزان استانبول که آن این شهر های تاریخی راهی استانبول می گردند، سری به حمام خرم سلطان بزنند. می توانید اتاق هاف راهرو ها و حجره های زیبای سنگی این حمام را با دیگر حمام های تاریخی ایران مقایسه نمایید.

یکی دیگر از جاذبه ها و کاخ های دیدنی شهر استانبول، قصر دلما بهچه می باشد. این قصر نیز که تا زمان تاسیس جمهوری جدید ترکیه، برای دولت عثمانی کاربری اداری داشته است.

اگر به دنبال پاتوق های پر رفت و امد، کافه های شلوغ و تکاپو جمعیت شهری پیاده هستید، به هیچ عنوان قدم زدن و کافه گردی در خیابان استقلال را از دست ندهید. این خیابان که به نوعی خیابان نمادین شهر استانبول است، دارای انواع دیدنی ها از جمله فروشگاه و چایخانه و کافه و رستوران و مغازه های کوچک و بزرگ می باشد. برای گروهی از مشتریان تور ارزان استانبول که خیابان گردی و یا مثلا شکم گردی و رستوران گردی را در برنامه خود قرار داده اند، خیابان استقلال قابل چشم پوشی نیست.

قایق، سواری در تنگه بسفر که محل اتصال دریای سیاه و مرمره می باشدف تجربه فوق العاده و جذابی است که کمتر مسافری ان را نادیده می گیرد. به این ترتیب، می توانید ضمن قایل سواری در این تنگه، دور نما و مناظر ساحلی را نیز به خوبی ببینید.

تور استانبول ارزان در نگاه اول به نظر یک سفر محدود بدون امکان چندانی برای سیاحت در زیبایی های ترکیه باشد. در صورتی که نباید فراموش کنیم این شهر یکی از قطب های گردشگری بی نظیر اروپای شرقی برای اهالی قاره اروپا و کشور های امریکایی است. به دلیل این که بخش عمده ای از اقتصاد کشور ترکیه به موضوع گردشگری وابسته است، می توان حدس زد که دولتمردان و تصمیم گیرندگان آن جا تا چه اندازه به گسترش و توسعه زیر ساخت ها و امکانات گردشگری توجه نشان داده اند.

با بررسی توضیحات داده شده، بهتر است قبل از شرکت در تور استانبول ارزان، به خوبی با مسئول برگزاری و راهنمای آژانس هماهنگ باشید. در این صورت، می توانید قبل از ثبت نام اطلاعاتی راجع به تاریخچه و جذابیت های ترکیه و استانبول گرد آوری کرده و به بررسی آن بپردازید. تور استانبول می تواند بهترین خاطره شما از سفر به یکی از سرزمین های همسایه ایران باشد. بخشی از کشور ترکیه در خاک اروپا و تحت تاثیر این قاره قرار گرفته است. در نتیجه ضمن تور ارازن استانبول، می توانید بخشی از فضای اجتماعی و فرهنگی اروپایی را نیز تجربه کنید.

هر ساله میلیون ها ایرانی به خصوص در تعطیلات عید به کشور ترکیه سفر می کنند و عموم این سفر ها از تور لحظه آخری استانبول و تور استانبول اقساطی گرفته تا تور لوکس استانبول، بیشتر در مورد وسیله حمل و نقل و محل اقامت مسافر متفاوتند. در حالی که زیبایی ها و دیدنی های این شهر شگفت انگیز، در دسترس و معرض دیده تمامی مسافران قرار دارد.

تور کیش از تهران

تور کیش از تهران

تور قشم از تهران

تور قشم از تهران

تور مشهد از تهران

تور مشهد از تهران

تور کیش از اصفهان

تور کیش از اصفهان

تور قشم از اصفهان

تور قشم از اصفهان

تور مشهد از اصفهان

تور مشهد از اصفهان

© کپی رایت. طراحی توسط توسعه تجارت آواتاج می باشد.