تور استانبول از مشهد
30
فروردین
1397

تور استانبول از مشهد

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 521 0

شهر مشهد در شمال شرق و کشور ترکیه در شمال غرب سرزمین ایران واقع شده اند. با این حساب، به منظور مسافرت از شهر مشهد به یکی از شهر های کشور ترکیه، مسیری نسبتا طولانی را به همراه دارد. از این رو، اگر مایل به شرکت در یکی از تور های سیاحتی به مقصد شهری در ترکیه مانند تور استانبول از مشهد می باشید، می بایست در مورد زمان رفت و برگشت و وسیله جابجایی و حمل و نقل برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

تور استانبول از شهر مشهد در بیشتر مواقع با استفاده از هواپیما و در مسیر خطوط هوایی انجام می گیرد. این تور با توجه به فاصله مکانی نسبتا زیاد میان مبدا و مقصد، بیشتر در قالب تور هوایی استانبول به فروش می رسد. شهر های مشهد و استانبول هر دو در عرض های جغرافیایی نسبتا یکسانی قرار داردند، اما اقلیم و آب و هوای متفاوتی در این دو منطقه حکم فرما است .

کشور ترکیه و شهر استانبول بر خلاف منطقه توس، در جوار دریا و برخوردار از رطوبت و اقلیم دریایی است. به این ترتیب زمانی که با تور استانبول از مشهد راهی کشور ترکیه می شوید، به اقلیمی متفاوت و کاملا منحصر به فرد پا می گذارید. شهر استانبول که می توان آن را به نوعی یک باغ شهر تاریخی به حساب آورد. استانبول نه تنها یک شهر وسیع با ترکیبی از سواحل زیبا و قصر ها و باغ های قدیمی، که یکی از جالب توجه ترین ویژگی ها را در دنیا دارد، و آن هم واقع شدن میان دو قاره است!

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور استانبول از تبریز

تور استانبول از مشهد

همسفر شدن با تور استانبول از مشهد، به معنای رفتن به یک شهر آسیایی و همزمان اروپایی است. این دو بخش از استانبول به وسیله پل بسفر از یکدیگر جدا شده و هر یک جداگانه خصوصیات و جذابیت های خود را دارد.

همان طور که اشاره شد، تور استانبول از مشهد با هواپیما که در آگهی های آژانس ها و دفاتر سیاحتی شهر مشهد با نام تور هوایی استانبول مطرح می شود، بیشترین استقبال را در میان شهروندان این شهر دارد. از سوی دیگر، مسیر زمینی مشهد به استانبول که با شرکت در تور زمینی استانبول قابل پیمایش است، به ویژه در برنامه هایی شبیه تور استانبول با قطار، مشتریان و محبوبیت بیشتری دارد. چرا که مسیر ریلی از میان جنگل های شمالی تا شمال غربی می گذرد و در این فاصله مناظر و چشم اندازها، به تنهایی حکم یک سفر خاطره انگیز را دارد.

از طرف دیگر، تور استانبول با قطار برای گروه های طبیعت گردی و بوم گردی که تمایل دارند تور استانبول ارزان تری را تجربه کنند، بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. این گروه ها با کرایه کردن یک یا چند کوپه، قادر خواهند بود مسیر رسیدن به مقصد را با وسیله ای راحت که همان قطار است طی کنند.

یکی دیگر از روش های تور استانبول ارزان، ثبت نام در تور لحظه آخری استانبول است. برای گروه ها و گردشگرانی که با شیوه های مربوط به تور لحظه آخری استانبول یا به مقصد هر شهر دیگر آشنا هستند، قیمت تمام شده این سفر به مراتب کمتر خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  سفری مقرون به صرفه به شهر زیبای استانبول

تور استانبول از مشهد

تور استانبول از مشهد را می توان جزو بهترین گزینه های سیاحتی از طرف آژانس ها و دفاتر مسافرتی شهر مشهد دانست. شهر استانبول با داشتن جذابیت های دیدنی فرهنگی و طبیعی، قطب بی نظیری برای گذران تعطیلات و سیر و سیاحت است. از قصرها و موزه های معروفی مانند موزه توپکاپی گرفته تا سواحل زیبای دریای مرمره، مسافران و علاقه مندان به گشت و گذار را شیفته خود کرده و به منظور برنامه ریزی شرکت در انواع تور استانبول، ترغیب می نماید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید