تور استانبول از شیراز
10
اردیبهشت
1397

تور استانبول از شیراز

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 437 0
تور استانبول از شیراز
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

تور استانبول از شیراز طی سال مشتریان و مخاطبین فراوانی دارد. شهر شیراز یک شهر گردشگری محسوب می گردد و با داشتن زیر ساخت ها و امکانات خوبی به منظور توسعه گردشگری، در جایگاه بالایی قرار گرفته است.این امکانات در شهری تاریخی مانند شیراز که از جذابیت های دیدنی زیادی مانند باغ های قدیمی و درختان بهارنارنج هم برخوردار است، باعث می شود تا عموم شهروندان این شهر علاوه بر آشنایی با رشته های گردشگری و معیار های کیفیت زندگی شهری، سوژه های خاص و جذابی را در حین سفر جستجو کنند. از این بابت می توان مطمئن بود که تور استانبول از شیراز، شماری از گردشگران حرفه ای را به سمت بزرگ ترین شهر ترکیه یعنی همان استانبول همراهی می کند.

تور استانبول از شیراز در فصل هایی مانند بهار و اواخر تابستان یا اوایل پاییز، مشتریان و مخاطبان بیشتری دارد. اگر به دنبال تور لوکس استانبول هستید، در این بازه های خاص زمانی قیمت بیشتری نسبت به سایر مواقع خواهد داشت. به همین ترتیب، خرید بلیط ارزان ترکیه و یا پیدا کردن تور استانبول ارزان نسبتا مشکل خواهد شد.

تور استانبول از شیراز

آن گروه از گردشگرانی که به بازدید از شهر استانبول با هزینه های کمتر تمایل دارند، به سختی قادر خواهند بود در این فواصل زمانی برنامه مناسبی را بیابند. در صورتی که طی سایر ماه ها و فصول سال، به ویژه در ماه های سرد سال، تور استانبول ارزان کمی راحت تر در دسترس و ثبت نام است. یکی از روش های پرداخت قیمت کمتر برای تور استانبول از شیراز، شرکت در تور استانبول اقساطی است. به علاوه این که تور لحظه آخری استانبول  نیز گزینه قابل تامل دیگری می باشد. تور اقساطی استانبول این فرصت را به مشتری می دهد تا در مدت زمان طولانی تری نسبت به پرداخت نرخ برنامه اقدام کند. با این حساب، گروهی از افراد که قصد پرداختم متمرکز هزینه ها را ندارند و البته در طول سال سفر های دیگری را نیز در دستور خود قرار داده اند، می توانند برای سیاحت و تفریح عازم کشور ترکیه و شهر استانبول شوند.

زمانی که در تور استانبول از شیراز ثبت نام می نمایید، باید توجه داشته باشید که شهر مقصد شما یک شهر آسیایی اروپایی با قدمت و پیشینه بسیار خاص است. دو بخش این شهر به وسیله یک پل به نام پل بسفر از یکدیگر مجزا هستند. زمانی که قصد ورود به بخش اروپایی را دارید، نیازی به پرداخت پول نیست، اما زمانی که برای رسیدن از قسمت اروپایی به قسمت آسیایی از پل بسفر عبور می کنید، باید مبلغی را بپردازید.

در مدت زمان اقامت به همراه تور استانبول از شیراز، تفاوت های جالبی میان دو بخش آسیایی و اروپایی این شهر خواهید دید. تعداد دانشگاه ها، سینما ها و گالری ها و همچنین هتل های محل اسکان موقت مسافران، تا حدودی در بخش اروپایی بیشتر است. از طرف دیگر، آثار تاریخی مشهور تری در قسمت اروپایی وجود دارد، با ان که قدمت بخش آسیایی بیشتر است.

تور استانبول از شیراز

تور استانبول از شیراز به نوعی یک سفر به قسمتی از اروپا شبیه است. جاذبه های دیدنی شهر استانبول به قدری زیاد هستند که تنها برای بازدید از ده اثر و جاذبه شاخص، نیاز به حداقل دو یا سه روز زمان دارید.

همان طور که گفته شد، اهالی شهر شیراز به خوبی با روش های مختلف گردشگری و رشته های گوناگون مرتبط با این حوزه درارتباط هستند. از این رو، کافه گردی در خیابان استقلال، موزه گردی در قصر-موزه های تاریخی مانند موزه توپکاپی و همچنین جزیره گردی در خشکی های سر بر آورده میان دریای مرمره، می توانند فعالیت های لذت بخش در خلال این تور باشند.

به همین دلیل لازم است پیش از قطعی شدن ثبت نام در تور استانبول از شیراز، اطلاعات جامعی از وضعیت دیدنی های این شهر به دست آورده باشید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید