تور استانبول از تهران
15
اردیبهشت
1397

تور استانبول از تهران

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 569 0

در بیشتر خیابان ها و تقریبا تمام محلات شهر تهران، یک یا چند آژانس مسافرتی تاسیس شده و در حال فعالیت است. بخش مهمی از پیشنهادات این آژانس ها و موسسات سیاحتی و تفریحی را تور های خارج از کشور تشکیل می دهد، و بخش عمده ای از این تور های برون مرزی نیز به مقصد کشور های همسایه سرزمین ایران برگزار می شود. تور استانبول از تهران در میان همین برنامه های برون مرزی به کشور های همسایه، جزو پر طرفدار ترین تور ها به ترکیه محسوب می شود. همان طور که می دانیم کشور ترکیه یک کشور اروپای شرقی به شمار می رود. از این بابت، برخی از شهر های آن مانند استانبول، تحت تاثیر فضای اروپایی قرار دارند.

تور استانبول از تهران

تور تهران به ترکیه در گذشته به صورت کلی با هدف بازدید از چند شهر این کشور در یک بسته مسافرتی اجرا می شده است. امروزه چند عامل باعث شده است تا تور های ترکیه به صورت متمرکز تر به مقصد شهر های مختلف این کشور اجرا تفکیک شده است. یکی از این عوامل، گسترش امکانات حمل و نقل و جابجایی مسافر در شهر های گوناگون ترکیه است. به عنوان نمونه، تنها شهر استانبول دارای دو فرودگاه می باشد. در نتیجه این امکان وجود دارد تا برای گردش و بازدیدی از هر شهر، به صورت جداگانه شرایط و زیر ساخت های تردد وجود داشته باشد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  از استانبول تا قونیه، با تور لحظه آخری ترکیه

تور استانبول از تهران به همین ترتیب در رده های نخست سفر های اهالی پایتخت نشین ایرانی به کشور ترکیه قرار گرفته است. یکی دیگر از عوامل برگزاری تور های مجزا در هر شهر از کشور ترکیه، امکانات و جاذبه های فراوان دیدنی بسیاری از این شهر هاست. ترکیه در مجموع یک قطب گردشگری به وسعت یک کشور حساب می شود. بازمانده های امپراطوری عظیم استانی در این سرزمین به علاوه برخورداری از اقلیم های طبیعی متنوع و منحصر به فرد، سرمایه های مهم میهمان پذیری برای ترکیه تلقی می گردند. به این ترتیب، زمانی که قصد سفر به کشور ترکیه و شرکت در تور تهران به ترکیه را دارید، بهتر است در مورد شهر یا شهر های مقصد خود تصمیم گیری دقیق و بهتری داشته باشید.

طی چند دهه اخیر که این کشور در قالب جمهوری پا به عرصه مناسبات منطقه گذاشته، صنعت گردشگری را به یکی از اصلی ترین منابع تامین درآمد تبدیل نموده است. از این بابت، می توان حدس زد که اهمیت به احیای جاذبه های دیدنی در هر شهر و همچنین بالا بردن سطح امکانات و خدمات گردشگری به مسافران در هر ناحیه، تا چه حد برای تصمیم گیردندگان و دولتمردان ترکیه اهمیت دارد.

شهر استانبول بزرگ ترین شهر در کشور ترکیه قرار دارد و از نظر وسعت و جمعیت، تقریبا شبیه شهر تهران است. به این ترتیب، مسافر تور مشهد از تهران به شهری هم قد و قامت و شلوغ مانند شهر خود سفر می کند، اما می تواند تا حد زیادی بافت اجتماعی و معماری مبدا و مقصد را با یکدیگر مقایسه نماید. شهر استانبول در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته و به عبارت بهتر، شهری دو چهره است. چهره های اروپایی و آسیایی استانبول با یکدیگر تفاوت های جالبی دارند که سیر و سیاحت در آنها برای مسافر تهرانی تور استانبول بسیار خاطره انگیز است.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور استانبول از مشهد

تعداد زیادی از گردشگران اهل تهران، به موزه گردی علاقه دارند. چرا که در شهر تهران موزه های جالب و ارزشمندی پراکنده است و اهالی فرهنگ و علاقه مندان به گردشگری فرهنگی، در این شهر می توانند بازدید های پرباری داشته باشند. از این رو این عده در صورت ثبت و نام و شرکت در تور استانبول از تهران، می توانند از کاخ موزه های معروفی که شاخص ترین آن ها موزه توپکاپی است، دیدن نمایند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید