تور استانبول از تبریز
23
فروردین
1397

تور استانبول از تبریز

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 920 0

تور استانبول از تبریز را می توان بهترین و در دسترس ترین سفر برای اهالی شمال غرب کشور به ویژه استان آذربایجان شرقی دانست. چرا که این دو شهر در فاصله نسبتا کمی از هم قرار گرفته اند. برای سایر هم وطنان، شرکت در تور استانبول به دلیل فاصله طولانی می تواند محدودیت هایی ایجاد کند. این در حالی است که تور استانبول از تبریز در زمان کوتاه مسافران را از این شهر به بزرگ ترین شهر کشور ترکیه می رساند.
با در نظر گرفتن این موضوع، گزینه های زیادی برای سفر از تبریز به استانبول نیز مطرح می گردند. از جمله تور زمینی استانبول با اتوبوس و یا تور استانبول با قطار، به منظور کاهش هزینه های بلیط رفت و برگشت مورد توجه است. تور استانبول از تبریز به صورت هوایی نیز مورد استقبال افراد و گردشگرانی است که قصد سفر در کوتاه ترین زمان ممکن و سپس بازگشت را دارند.

تور استانبول از تبریز
در فصل بهار و اواخر فصل تابستان، آب و هوای شهر استانبول از ویژگی های خاص و منحصر به فردی برخوردار شده و میهمانان زیادی را به خود جلب می نماید. از سوی دیگر، مناسبت ها و مراسم آیینی در کشور ترکیه مانند جشنواره و هفته مولانا در ترکیه، بر شما استقبال کنندگان از این کشور می افزاید. با افزایش این مسافران، شهر هایی مانند استانبول نیز در معرض بازدید گردشگران قرار می گیرند.
تور استانبول را به عنوان سفری که بیشترین تعداد آگهی در مورد آن منتشر می شود، در نظر می گیرند. در هر یک از خیابان ها و محلات شهر تبریز، آژانس های مسافرتی اقدام به برگزاری این تور می کنند. دلیل این موضوع نیز واضح است: فاصله تبریز تا استانبول از فاصله تبریز تا بسیاری از شهرهای داخل کشور کوتاه تر است. حتی آن گروه از مشتریان و علاقه مندان به سفر که چندان در مورد سفر های خارج از کشور فکر نکرده اند و علاقه ای ندارند، پس از بررسی و برآورد موضوع متوجه خواهند شد که سفر از تبریز به استانبول به مراتب کوتاه تر از سفر از تبریز به شهری مانند یزد یا شیراز و استان های جنوبی ایران و همجوار خلیج فارس است.
برخی از اهالی شهر تبریز ترجیح می دهند با هزینه کمتری در تور استانبول از تبریز شرکت کنند. به همین خاطر، شیوه های مختلفی برای تور ارزان استانبول تعریف شده است. تور استانبول اقساطی از جمله این روش هاست. ضمن هماهنگی با کارشناس آژانس قادر خواهید بود در تور اقساطی استانبول شرکت کرده و نرخ تور را در بلند مدت پرداخت نمایید. از سوی دیگر، برخی از اهالی گردشگری علاقه مند به شرکت در تور های لحظه آخری هستند. تور لحظه آخری استانبول که در برخی از دفاتر سیاحتی با عنوان تور استانبول از تبریز لحظه آخری نیز منتشر و اعلام می شود، نوع دیگری از تور های ارزان به استانبول است.

تور استانبول از تبریز
اگر فردی در تور لحظه آخری استانبول از تبریز شرکت کند، امکانات و خدمات یکسانی نسبت به تور استانبول از تبریز معمولی در اختیارش قرار می گیرد. در نتیجه با صرفه جویی حاصل از پول بلیط رفت و برگشت، این امکان در اختیار شما قرار دارد که به جاهای دیدنی بیشتری سر بزنید.
جاذبه های دیدنی شهر استانبول به قدری زیاد است که حداقل یک هفته برای گشت و گذار و تماشای آن ها زمان نیاز دارید. ضمن تور استانبول از تبریز، حتما از چشم انداز های ساحل مرمره، موزه توپکاپی و همچنین باغ های تاریخی این شهر دیدن به عمل آورید. از سوی دیگر، خانه های قدیمیو بافت شهری و خیابان ها و کافه های استانبول، پاتوق های بسیار جذابی برای شهروندان تبریزی به حساب می آید. از ان جا که اهالی شهر تبریز با زبان ترکی استانبولی آشنا هستند، بر خلاف دیگر هم وطنان فارسی زبان، برای مراودات اجتماعی با مشکل مواجه نمی شوند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید