تور قشم از تهران
23
آذر
1396

تنوع برنامه های تور قشم از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 850 0

لا به لای تمام برنامه هایی که می توان به عنوان بسته ی گردشگری زمستانه به مناطق گرمسیری جنوب ایران مورد سوال و توجه گردشگران و علاقمندان به سفر باشد، سیاحت در جزیره ی زیبای قشم است. و لذا شرکت در تور قشم از تهران ، می تواند یکی از بهترین برنامه های گردشگری مورد استقبال اهل سفر باشد.

اگر با دقت به نقشه ی جزایر جنوب کشور ایران نگاه بیندازیم و اندازه و پراکندگی جزایر جنوبی کشور را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم، می بینیم که جزیره ی قشم از چند منظر می تواند سوژه ای خاص و متفاوت برای مسافرت و گذراندن ایام فراغت و یا تعطیلات سه یا چهار روزه باشد:

از جمله مهمترین و قابل توجه ترین مشخصات و ویژگی های جزیره ی زیبای قشم، وسعت آن است.

این وسعت زیاد از طرفی موجب ایجاد برخی خصوصیات جالب توجه طبیعی و جغرافیایی شده و از طرف دیگر باعث پیدایش سکونت گاه های مختلف در سطح آن گردیده است. این سکونت گاه ها در واقع دهها روستا و محله ی قدیمی و سنتی را شامل می شود که معماری و بافت درونی هر یک، توانسته است جای خود را در بین جاذبه های گردشگری قشم به خوبی هویدا سازد.

تور قشم از تهران

به همین دلیل برای آن دسته از مسافران تور قشم از تهران که چندان تمایلی به بازارگردی و استفاده از رستوران های شیک و امروزی ندارند و تهران را برای چند روز دور بودن از هیاهو و شلوغی های پایتخت به مقصد جزیره ی قشم ترک کرده اند، بوم گردی و روستا گردی و شرکت در برنامه های فرهنگی، بازید از منازل و مسافر خانه های بومی و همچنین بهره مندی از غذاخوری های سنتی، می تواند بخش مهمی از سیاحت و قشم گردی در فضای کاملا بکر و به دور از ترافیک و آلودگی شهری را رقم بزند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  از شلوغی تهران تا جذابیت قشم در تور قشم از تهران

البته ناگفته نماند که استقبال گردشگران از این مواهب فرهنگی و تاریخی و روستاها و محلات کهن، می تواند در رونق اقتصادی آنجا و همچنین ایجاد علاقه و دلبستگی بیشتر برای بومیان نیز تاثیر بسزا و قابل توجهی داشته باشد و نقش خوبی در تقویت پیوندهای اجتماعی اقوام و اهالی سرزمین ایران ایفا کند.

باید توجه داشت که وسعت و پراکندگی عناصر طبیعی جزیره ی قشم، اقلیم متنوع و منحصر به فردی را شکل داده که این اقلیم و آب و هوای ویژه، یکی از سوژه های مورد علاقه ی گردشگران و سیاحان جزیره ی زیبای قشم از سال های گذشته تا به امروز است. عناصر طبیعی جزیره قشم و آب و هوای ویژه این منطقه از مزیت های سفر به جزیره قشم در تور قشم از تهران است.

تور قشم از تهران

به بیان دیگر، اگر به منظور طبیعت گردی و لذت بردن از مواهب محیط زیست و جغرافیای جزیره ی قشم، مشتری تور قشم از تهران شده اید، بدون شک یکی از بهترین و غنی ترین گزینه های ممکن را انتخاب کرده اید. وجود جزایر مرجانی در اطراف، صخره ها و تپه های منحصر به فرد و زیبا، جنگل های گرمسیری حرا به عنوان آب شیرین کن های طبیعی، دره و کوه های متنوع و زیبا با ظواهر و اشکال دیدنی و همچنین کوه ها و صحراهای شگفت انگیز، تنها بخشی از دیدنی های خدادادی این جزیره به شمار می روند. به علاوه اینکه جلب است بدانید این جزیره به عنوان یک ژئوپارک طبیعی در فهرست جهانی ثبت شده است. لذا برای محققان و پژوهشگران رشته هایی از جمله زمین شناسی، جغرافیا و زیست شناسی و بوم شناسی و دانشمندان عرصه حیات وحش، و نیز علاقمندان غیرحرفه ای این مباحث، تبدیل به مقصد سفر و گردش علمی و تخصصی شده است.

تور قشم از تهران را می توان از جمله راه هایی دانست که برای چند روز دوری از آلودگی کلانشهر تهران و بهره مندی از هوایی پاک و مناظری چشم نواز، مسافر تهرانی را به خود جذب می کند. به خصوص در فصل زمستان که پدیده ی وارونگی هوا نیز به سایر آلوگی های صوتی و بصری این شهر افزوده می شود و می توان آرامش، سکوت، چشم اندازهای بکر و لذت تنفس در هوایی پاکیزه را در این جزیره چشید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  از آشفتگی به آرامش در تور قشم از تهران

همچنین سیاحتی در دریا و سفری کوتاه به جزایر اقماری قشم از جمله لارک و هنگام و گشت و گذاری در روستاهای قدیمی و سواحل نسبتا دست نخورده ی این جزایر خالی از لطف نیستند.

بخش دیگری از سفر به جزیره ی قشم، شامل سرگرمی ها و تفریحات دریایی و صحرایی است. با توجه به اینکه امکان این فعالیت های ورزشی در محیط های بسته ی خانه ها یا باشگاه های تهران وجود ندارد، استفاده از فرصت سفر به جزیره ی قشم و سواحل و دشت های آن می تواند این کمبود را برای چند روز جبران کرده و گردشگر علاقمند را به دوچرخه سواری، ماهی گیری، فوتبال یا والیبال ساحلی، شنا و … وسوسه کند.

با توجه به این موارد، می توان جزیره ی کیش را مجموعه ای از مواهب خدادادی به علاوه ی خدمات و امکانات امروزی دانست که به راحتی امکان ایجاد یک تجربه ی خوب و کاملا رضایت بخش سیاحتی را برای میهمان خود از جمله شرکت کنندگان در تور قشم  از تهران فراهم کرده اند.

موارد بالا در زمینه ی تور قشم از اصفهان با در نظر داشتن بستن و اجرای موارد مهم و عولویت بندی های هرچه بهتر اجراشدن تور و رزرو تو انلاین و رزرو تور قشم از تهران در راستای موارد یاد شده بسیار مورد توجه است .

لازم به ذکر است از موارد بالا در حقیقت برای هر چه بیشتر بررسی و توضیح درباره ی خدمات تور های شرکت همای سعادت و در مجموعه سایت انلاین ایتور۲۴ می باشد و برای اطلاع رسانی هرچه بیشتر مورد برسی و اجرا قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ازتباط با مشاورین شرکت همای سعات در قسمت تماس باما در تماس باشد .

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید