تور کیش از تهران
۰۸
اسفند
۱۳۹۶

تنفس در هوای پاک با تور کیش از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 223 0
تنفس در هوای پاک با تور کیش از تهران
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

در طول سال، فرصت های فراغت خوبی برای بیشتر افراد به وجود می آید. طی این فرصت، می توانند چند ساعتی را به دور از هیاهوی روزمره زندگی، به سیاحت در میان دیدنی های تاریخی و طبیعی سرزمین ایران بپردازند. به خوبی باور داریم که ایران را باید کشوری چهار فصل نامید. دلیل این نام گذاری نیز کاملا واضح است: علاوه بر آنکه همزمان در سرتاسر این کشور می توانید چند آب و هوا و اقلیم متفاوت را تجربه کنید، همچنین آب و هوای هر ماه و فصل از سال در یک منطقه ثابت، با ماه ها و فصل های قبلی آن متفاوت است. به این ترتیب، ایران در یک لحظه قادر است نمایشگاهی از چهارفصل را به نمایش بگذارد. به بیان واضح تر، با پیمودن مسیر سفر به شمال و جنوب و شرق و غرب، اقلیم گوناگون و منحصر به فردی تجربه خواهد شد.
از سوی دیگر، هر یک از مناطق و نواحی این کشور، در طول سال دچار تغییرات جوی و تفاوت آب و هوایی می شوند. با این حال، برخی از مناطق شبیه جزایر و نوار ساحلی جنوبی ایران، معمولا در نیمه اول سال، از آب و هوایی گرم، آفتابی سوزان و رطوبت بالا برخوردار هستند و نیمه دوم سال، هوایی معتدل و خنک و رطوبتی دلچسب دارند.
از چنین توصیفاتی، باید این طور نتیجه گیری کنیم که فصل های پاییز و زمستان، بهترین زمان برای اهالی استان های مرکزی کشور است تا سفری به جنوب ایران داشته باشند. این نوع سفر ها، در قالب انواع تور سیاحتی از جمله تور قشم از تهران، تور کیش از تهران، تور چابهار از شیراز و … برنامه ریزی و اجرا می شوند. علاوه بر این که در ماه های نیمه دوم سال، هوای مطبوع جزایر جنوبی کشور هم وطنان را به سمت خود می خواند، در شهر های بزرگ مانند اصفهان و تهران نیز، آلودگی و پدیده هایی مانند وارونگی دما، مشکلاتی را برای سلامت و زندگی شهروندان به وجود می آورند. به همین سبب، همراه شدن با گروهی در قالب تور کیش از تهران، تور قشم از تهران و یا حتی با تور دبی، می تواند بخش قابل ملاحظه ای از خستگی و کلافگی های روزمره و ناشی از مشغله را کاهش دهد. حتی استفاده از هوای پاک کیش به قدری مهم است که بعضی از شهروندان به ویژه اهالی کلان شهرهای کشور، تنها برای چند روز تنفس و قدم زدن آسوده، با تور کیش از تهران رهسپار نگین خلیج فارس می شوند.
تور کیش از تهران، یکی از برنامه های پر طرفدار است که از سال های گذشته، زمینه سیاحت علاقمندان به این جزیره زیبا و بی نظیر را فراهم ساخته است. برای همراه شدن با تور کیش از تهران، لازم است نکات و پیش نیاز هایی مد نظر قرار گیرند تا در صورت اجرای برنامه، مشتری آژانس و همراه تور با مشکلات کمتری مواجه گردد. یکی از این پیش نیازها، دریافت اطلاعات و اطمینان پیدا کردن از حسن سابقه آژانس برگزار کننده است. دفاتر و موسسات زیادی در طول چند دهه اخیر، مبادرت به برگزاری تور کیش از تهران شده اند. یکی از عوامل این حجم زیاد برنامه ها، جمعیت زیاد شهروندان تهرانی و بالطبع آن گروه از علاقمندان به مسافرت است. عامل دیگر، همان گونه که اشاره شد، آب و هوای خوب و مساعد جزیره در فصول سرد سال و همچنین هوای آلوده تهران و کلان شهر ها در همین ایام است.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تفریحاتی که تنها در کیش تجربه می کنید

تور کیش از تهران
موضوع بعدی که سبب شده تا اجرای تور کیش از تهران رونق بیشتری گیرد، برگزاری جشنواره ها و حراج های مناسبتی در این خطه از استان هرمزگان می باشد. نکته جالب توجه اینجاست که برخی از این تورها، در فصل گرم سال و علی رغم هوای شرجی اجرا می شوند، اما با این حال، از استقبال خوبی برخوردار هستند. شاید دلیل این استقبال را باید در وضعیت مناسب و تجهیزات پیشرفته تهویه هوا در پاساژها و مراکز تفریحی و همچنین هتل های کیش دانست. چرا که اگر این میزان از آسودگی خاطر برای مشتریان تور کیش از تهران به وجود نمی آمد، حضور این تعداد گردشگر و مسافر کیش، تقریبا غیر ممکن بود. از دیرباز جزیره کیش و تور کیش از تهران را به عنوان پاتوق بازارگردی و خرید و فرصتی برای تهیه کالا و اسباب وارداتی می دانستند. سابقه تاریخی این رویکرد، به زمان های دور و هنگامی که نخستین کشتی های تجاری بین قاره ای از خلیج فارس و تنگه هرمز عبور کردند می دانیم. در این راستا، هنوز هم کیش در کنار مسیر آبی بین المللی به آب های آزاد می باشد. به این ترتیب می بینیم که علاوه بر زیبایی های طبیعی و جاذبه های تاریخی، گشت و گذار در بازارهای سنتی و مدرن کیش جزو جدا ناشدنی از دلایل همراهی با تور کیش از تهران است.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید