تور قشم از تهران
12
دی
1396

تفریحات زمستانی تور قشم از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 723 0

قشم یکی از بهترین مقاصد گردشگری در فصل زمستان است. هرچقدر که در فصل تابستان جزیره قشم گرم و بد آب و هواست، در فصل زمستان هوایی مطبوع و دلنشین دارد. گویی به نظر می رسد که جزیره قشم در فصل زمستان مثل پاییز یا بهار است و هوایی معتدل و قابل قبول دارد. روزها هوا خوب و عموما آفتابی است و شب ها کمی سردتر می شود. استفاده از این آب و هواست که تور قشم از تهران را جذاب کرده است. عموما در فصل زمستان خرید تور قشم آنقدرها کار ساده ای نیست و برای اینکه بتوانید به تور قشم بروید باید از مدتی قبل تصمیم گرفته تا در هتل مورد نظر خود در زمان مد نظر اقامت کنید. انتخاب هتل محل اقامت از جمله خدمات تور فشم از تهران است.
یکی از جذابیت هایی که در فصل زمستان جزیره قشم را جذاب می کند این است که شما در این فصل با خیال راحت می توانید به دریا بروید. احتمال آفتاب سوختگی در این فصل کمی کمتر است و دمای هوا نیز برای شنا کردن در آب های نیلگون خلیج فارس فوق العاده عالی است. البته باید مراقب بادهایی که ممکن است سرماخوردگی را برای شما به همراه داشته باشد بود. شاید مهمترین جذابیت تور قشم از تهران در فصل زمستان این است که شما می توانید با خیال راحت تری در کنار ساحل قدم بزنید و بدون نگرانی از گرما زدگی و آفتاب سوختگی به افق های بیکران دریای جنوب نگاه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  از شلوغی تهران تا جذابیت قشم در تور قشم از تهران

تور قشم از تهران
از تفریحات مورد علاقه مردم در فصل زمستان، جت اسکی است. شما با سوار شدن به جت اسکی می توانید اوج لذت حرکت روی آب را تجربه کرده و انرژی مضاعفی بگیرید. البته دقت کنید که جت اسکی قوانین خاص خود را دارد. درست است که افتادن در آب لذت فوق العاده زیادی را برای شما به همراه دارد اما مراقب باشید جت اسکی شما وارونه نشود وگرنه مجبور خواهید بود متحمل هزینه شوید. همچنین بهتر است زمانی که برای شما برای برگشت تعیین شده را با دقت به خاطر بسپارید و الا در هنگام برگشت باید جریمه دیر کرد زمانی خود را بپردازید. علاوه بر این ممکن است افراد دیگری در انتظار جت اسکی شما باشند و دیرکرد شما باعث معطلی آن ها شود. در واقع باید گفت که  یکی از بهترین تفریحات در تور قشم از تهران، استفاده از جت اسکی است.
لذت پرواز در هوای مطبوع قشم در زمستان نیز فوق العاده است؛ آن هم پرواز با چتر پاراسل. به اعتقاد برخی افراد هیجانی که در استفاده از چتر پاراسل در تور قشم از تهران وجود دارد را حتی در بانجی جامپینگ هم نمی توان تجربه کرد. شما با استفاده از این چتر بر روی دریا پرواز می کنید و لذت فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد. البته برای افرادی که در تور قشم از تهران شرکت کرده اند و از ارتفاع ترس دارند، نمی توان استفاده از چتر پاراسل را توصیه کرد، اما دیگر افراد باید حتما برای یکبار هم که شده تجربه چتر پاراسل را در تور قشم از تهران را داشته باشند.
یکی از تفریحات آبی دیگری که در قشم می توانید به آن دسترسی داشته باشید، قایق بنانا است. این قایق که شبیه موز است می تواند لحظات شاد و مفرحی را برای شما و همراهانتان در تور قشم از تهران فراهم کند. شما سوار بر قایقی بادی می شوید و به وسیله یک قایق دیگر بر روی سطح آب کشیده خواهید شد. لذت خیس شدن و پاشیدن آب به دست و صورت و لباس اوج هیجانی است که در بنانا در تور قشم از تهران می توان تجربه کرد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  توسعه و بهبود تور قشم از اصفهان

تور قشم از تهران
علاوه بر موارد گفته شده استفاده از پارک های آبی نیز برای تور قشم از تهران در فصل زمستان فوق العاده عالی است . البته این نوع تفریح عموما در فصل تابستان مورد استفاده قرار می گیرد اما زمستان نیز زمان مناسبی برای آب تنی در سرسره های پیچ در پیچ پارک های ابی است که نمی توان به این سادگی ها از خیر آن گذشت.
به جز تفریحات آبی اما می توان به تفریحات دیگری نیز در فصل زمستان در جریان تور قشم از تهران فکر کرد. شما در قشم می توانید ماشین بدون راننده کرایه کنید و از دور زدن در جزیره لذت ببرید. لذت سوار شدن به ماشین های لوکسی که برای دسترسی به آن ها در شهر تهران نیاز به هزینه ها گزاف است، فوق العاده عالی است. البته باید در انتخاب نوع ماشین و محدودیت هایی که برای شما گذشاته می شود دقت کنید. در فصل تابستان آنقدرها نمی توان از ماشین سواری لذت برد چرا که هوا گرم و آفتاب سوزان است اما فصل زمستان فرصتی بی نظیر برای لوکس سوار شدن به ماشین های فوق العاده ای است که هیچ جا به آن دسترسی نداشته اید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید