۰۲
اسفند
۱۳۹۶

تفریحات جزیره کیش

ارسال شده توسط: bakrani/ 324 0
تفریحات جزیره کیش
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

گشت با قايق های تندرو
جزیره کیش به عنوان نگین خلیج فارس دارای تفریحات آبی بسیار مفرح و زیادی است. اگر با خانواده و دوستان به کیش سفر کرده و به دنبال تفریح گروهی هستید؛ حتما گشت با قایق تندرو بر روی آب های خروشان و مواج خلیج فارس همراه با شنیدن آهنگ را تجربه کنید. شاید تا به حال این تجربه را بر روی دریاچه های کوچک و مصنوعی و پشت سدها امتحان کرده اید اما حس قایق سواری بر روی دریای بیکران کاملا متفاوت است. هزینه قایق سواری به نسبت دیگر تفریحات به دلیل دسته جمعی بودن کمتر بوده که برای هر نیم ساعت ۵۰ هزار تومان است.

قايق های تندروجت اسکی
از جمله تفریحات مهیج و پرطرفدار مردم، سوار بر جت اسکی است. اگر یک بار جت اسکی را تجربه کنید، قطعا برای بارهای بعدی هم به دنبال این ورزش یا تفریح خواهید رفت.
سوار بر جت اسکی شدن باید با کمی مهارت و دقت انجام شود وگرنه با فرمان اشتباه، امکان کج شدن و وارونه شدن آن هست. البته نگران نباشید؛ در هر کلوب ورزشی که قصد استفاده از جت اسکی را دارید در ابتدای کار توسط مربی مجموعه آموزش خواهید دید. هزینه استفاده از این ورزش مهیج برای هر یک ربع ۵۰ هزار تومان است.

جت اسکیفلای بورد
از جمله تفریحات آبی که به تازگی وارد جزیره کیش شده، فلای بورد است. فلای بورد وسیله‌ای است که آن را به جت اسکی وصل می‌کنند و شخص توسط فشار بالای آب به سمت بالا می‌ رود و اگر بخواهد می‌تواند از آن بالا در آب شیرجه بزند یا حرکات نمایشی انجام دهد.
البته به این راحتی ها هم امکان استفاده از فلای بورد نیست چرا که حفظ تعادل در آن بالا سخت است و احساسی شبیه به فرار از جاذبه زمین به آدم دست می‌دهد و نیاز به عکس العمل سریع دارد. قبل از سوار شدن بر فلای بورد اگر نیاز به آموزش داشته باشید نیم ساعت به شما آموزش داده می‌شود. قطعا فلای بورد تفریحی پرهزینه است و هزینه آن هر ساعت ۴۰۰ هزار تومان است. البته بعضی از هتل ها برای این ورزش تخفیف پنجاه درصدی برای مسافران خود دارند.

فلای برد

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید