تور قشم از اصفهان
21
تیر
1397

تفریحات جزیره ناز، یکی از عجایب جزیره هفتگانه قشم

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 534 0

راه رفتن روی آب زمانی معجزه به شمار می رفت ولی الان ما از یک اتفاق کاملا طبیعی برایتان سخن می گوییم! اگر با تور قشم به جزیره قشم سفر کرده باشید، پی خواهید برد که راه رفتن روی آب آن قدر ها هم که تصور می کنید دور از ذهن نیست. جزایر ناز یکی از مهم ترین جاذبه های جزیره قشم به شمار می روند این جزایر کوچک که در نزدیکی ساحل هستند با کمی ناز کشیدن از سوی دریا، راه را برای مسافران تور قشم از تهران باز می کنند و خشکی شبیه به جاده که امتداد آن به جزیره ناز ختم می شود، پیش روی شما ظاهر خواهد شد. می توانید پیاده و یا با ماشین به دل دریا بزنید و خود را به جزیره ناز برسانید. برای تجربه این حس دلچسب در سفره چند روزه تان به قشم به ساحل بروید و تا پایین رفتن آب دریا صبر کنید؛ اگر حساب جزر و مد دریا دستتان باشد می دانید که چه زمانی به سمت جزیره ناز بروید و چه زمانی برگردید. پاچه های شلوارتان را کمی بالا بزنید و روانه این ناز پرورده خلیج فارس شوید.

در این مکان و در زمان جزر راه باریکی تا جزیره ناز برای شما باز می شود و ماسه های درخشان از میان صخره های جزیره برای شما دست تکان می دهند. اینجا مقصدی مناسب برای لذت بردن از جاذبه ایست که همه آن را به معجزه دریا می شناسند. با این وجود که به نظر می رسد کسی در جزایر ناز سکونت نداشته و فقط ماهی گیر ها، آن هم برای استراحت به ناز می رفتند اما بر روی دیواره های صخره ها آثاری مسقف دیده می شوند که نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  طعم اصیل غذاهای محلی قشم را کجا امتحان کنیم؟

تفریحات و دیدنی‌های جالب توجهی در جزیره ناز انتظار شما گردشگران قشم را می کشد.

تور قشم از اصفهان

 

پیاده ‌روی در دریا

برای لذت بردن از زیبایی های ناز لازم نیست کار خاصی انجام دهید کافیست کفش هایتان را در بیاورید و پا روی شن های خیس خورده ساحل بگذارید و حس آرامش مطلق را در رگ هایتان تزریق کنید. نسیم ملایم و موج های کوتاه که به سختی تا مچ پایتان می آیند این حس آرامش را برایتان تکمیل خواهند کرد.

دور تا دورتان را آب فرا گرفته است، به دل دریا بزنید و رویای راه رفتن روی آب را در تور قشم با حقیقت پیوند بزنید. در مسیر خود مراقب موجودات ساکن این منطقه باشید. در این مکان جانوران مختلف و بچه خرچنگ های زیادی با صدف های رنگارنگ زندگی می کنند و باید مراقب باشیم تا برای لذت بردن خود آن ها را قربانی نکنیم. اگر در فصل زمستان با تور قشم به این منطقه سفر کنید شاهد پرندگان مهاجر مختلفی خواهید بود که در ناز مشغول استراحت هستند.

تور قشم از اصفهان

آفرودسواری در جزایر ناز

تفریحات مختلف ساحل ناز از جمله عوامل جذب گردشگران مختلف به ویژه مسافران تور قشم به این منطقه است؛ آفرود سواری در کنار ساحلی به زیبای ناز امتیاز مهمی است که مسافران را به سوی خود فرا می خواند. خودرو های لوکس و مجهزی برای آفرود سواری در ساحل وجود دارند که شما را با تجربه این ورزش مهیج آشنا کنند و بتوانید بهترین تور قشم را تجربه کنید.

پاراگلایدر، کایت بورد، پاراموتور، چتربازی و بادسواری

پرواز بر فراز دریای خلیج فارس لذت غیر قابل وصفی دارد. اگر هوس تجربه یک عمل هیجان انگیز به سرتان زد حتما ورزش های هوایی که در ساحل ناز وجود دارند را امتحان کنید. بازار ورزش های هوازی در ساحل جزیره ناز بسیار داغ است به گونه ای جشنواره های هوایی در این بخش از جزیره برگزار شده و دوست داران این ورزش ها همه ساله از همه نقاط دنیا در ساحل ناز گرد هم می آیند. این ورزش های هیجان انگیز ارزش امتحان کردن دارند و مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  سبک خاص لباس بانوان هرمزگانی

تور قشم از اصفهان

جت اسکی، قایق سواری و غواصی در ساحل ناز

از کنار ورزش های هوایی ساحل ناز که عبور کنیم، به جت اسکی و قایق سواری میرسیم. اگر از ارتفاع هراس دارید می توانید ورزش های دیگری همچون جت اسکی و قایق سواری را امتحان کنید. جت اسکی یک ورزش مهیج است که همه مسافران با آن آشنا هستند و برای استفاده از آن حاضراند مدت ها در صف طولانی جت اسکی منتظر بمانند. قایق سواری برای افرادی که به دنبال آرامش اند تجربه ای لذت بخش خواهد بود. اگر تور قشم از اصفهان، تهران و یا از هر شهر دیگر سفر کنید می توانید از این زیبایی های طبیعی لذت ببرید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید