تور کیش از تهران
25
تیر
1397

تجربه ای بی نظیر با تفریحات آبی کیش

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 259 0
تجربه ای بی نظیر با تفریحات آبی کیش
به این مطلب امتیاز دهید

جزیره زیبای کیش همچون مرواریدی درخشان در دل آب های خلیج فارس خود نمایی می کند و همگان را برای تجربه بهترین و به یاد ماندنی ترین لحظات به سوی خود فرا می خواند. تور کیش از اصفهان یکی از تور های پر جمعیت است که هر ساله تعداد زیادی از هم میهنان اصفهانی را همراهی کرده و لحظات مفرح و به یاد ماندنی به دور از آلودگی ها و تشنج های روزمره برایشان رقم می زند. کیش مقصدی مناسب برای کسانی است که می خواهند با یک تیر چند نشان بزنند و چند روزی را به دور از هیاهو و شلوغی های شهر در کنار خانواده به استراحت مشغول شوند.

جاذبه های تاریخی متعدد و همچنین تفریحات بی نظیر این پهنه خوش آب و رنگ، مسافران را بر آن می دارد تا به جز تور کیش از اصفهان به هیچ تور دیگری فکر نکنند و بی درنگ خود را به کیش برسانند. فرصت های نابی برای خوش گذرانی همراه با طعم هیجان در کیش منتظر شماست. اگر برای تفریح و تجربه ورزش های آبی، تور کیش از اصفهان را انتخاب کرده اید، باید به شما تبریک بگوییم! این جزیره از امکانات تفریحی و ورزش های آبی ویژه ای برخوردار است که هر کدام از دیگر لذت بخش تر و البته پر هیجان تر هستند. در ادامه شما همراهان عزیز تور کیش از اصفهان را با ورزش ها و تفریحات آبی جزیره کیش آشنا خواهیم کرد.

تور کیش از اصفهان

غواصی

تجربه شنا کردن در کنار ماهیان رنگارنگ دریای شور و دیدنی چگونگی زندگی موجودات زیردریا، لذتی بس نا گفتنی دارد و تنها با غواصی می توانید این رویداد ها را از نزدیک لمس کرده و پی به خلقت اعجاب انگیز خداوند ببرید. اگر به دنبال تجربه چنین حسی هستید، تور کیش از اصفهان را انتخاب کرده و غواصی در آب های گرم خلیج فارس را تجربه کنید.

  • برای غواصی کردن نیازی نیست که حتما شنا کردن بلد باشید.
  • اگر مبتلا به فشار خون هستید و یا اینکه دچار آسیب در قسمت ستون فقراتتان هستید حتما قبل از غواصی مسئولین را مطلع کنید.
  • برای اینکه در مدت غواصی، امنیت خود را حفظ کنید و دچار آسیب دیدگی نشوید، آموزش های مربی را به دقت گوش داده و به آن ها عمل کنید.
  • خدمات غواصی برای خانم ها و آقایان به صورت جداگانه ارائه می شود و از این بابت نگرانی نداشته باشید. خانم های همراه با تور کیش از اصفهان می توانند به صورت جداگانه و با آسودگی خاطر به غواصی در آب های خلیج فارس بپردازند.

تور کیش از اصفهان

جت اسکی

قطعا جت اسکی در اولویت برنامه های مسافران تور کیش از اصفهان خواهد بود. اکثر کسانی که به کیش سفر کرده اند با این وسیله هیجان انگیز آشنا هستند. حداکثر ۲ نفر می توانند از جت اسکی استفاده کنند و لحظات هیجان انگیزی را برای خود رقم بزنند.

برای استفاده از جت اسکی باید به موارد زیر توجه کنید:

  • افراد سنگین وزن نمی توانند با شخص دیگری از این وسیله استفاده کنند و بایستی به تنهایی جت اسکی سواری کنند.
  • از جت اسکی فقط در فاصله محدود و معیین شده توسط کلوپ ارائه دهنده تفریحات دریایی می توانید استفاده کنید و دور شدن از محوطه مشخص شده ممکن است خطر آفرین باشد.
  • سعی کنید از انجام حرکات خطر ناک و آکروباتیک خود داری کنید تا از تجربیات تلخ در طول سفر با تور کیش از تهران خود جلوگیری کنید.
  • اگر در زمان استفاده از جت اسکی دچار واژگونی شدید، دسته خود را از فرمان جدا کنید تا جت اسکی به حالت اولیه باز گردد.
  • استفاده از جلیقه نجات و کلاه ایمنی در هنگام استفاده از جت اسکی برای تمام افراد الزامی است.

تور کیش از اصفهان

چتر پاراسل

اگر می خواهید بر فراز دریا چتر سواری کنید و منظره زیبای دریای خلیج فارس را از زاویه بالا نظاره گر باشید، حتما چتر پاراسل را انتخاب کنید. چتر به یک قایق متصل می شود و زمانی که قایق سرعت می گیرد چتر شما ارتفاع گرفته و به پرواز در می آید. برای اینکه بتوانید پاهای خود را داخل آب کنید می توانید از مسئولین این ورزش در خواست کنید تا ارتفاع شما را کم کنند تا لذتی نا گفتنی را در تور کیش از اصفهان تجربه کنید.

تور کیش از اصفهان

شاتل

یکی از تفریحات پر طرفدار و در عین حال مهیج جزیره کیش که گردشگران تور کیش از اصفهان نیز طرفداران پرو پا قرص آن هستند، شاتل است. شاتل در واقع یک تیوپ است که که با بند های مخصوص به یک قایق تند رو متصل می کنند. چند نفر می توانند روی این تیوپ نشسته و روی سطح آب با سرعت زیاد کشیده شوند. سرعت بالای قایق تند رو سبب تکان های شدید به شاتل می شود که این امر هیجان شاتل سواری را دوچندان خواهد کرد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید