تور کیش از تهران
28
مهر
1397

تفریحاتی که تنها در کیش تجربه می کنید

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 1260 0

جدید ترین تفریحات کیش

تور کیش این روزها به اولین سفر گردشگری پایتخت نشینان بدل شده است چرا که جزیره کیش با دارا بودن شرایط آب و هوایی مطلوب خصوصا در فصول سرد سال، مقصدی مناسب برای سپران اوقات فراغت و لذت بردن از تفریحات بی نظیر است.

اما نکته ای که در خصوص تفریحات کیش وجود دارد این است که عموم مردم می پندارند تفریحاتی که در سفر با تور کیش در دسترسشان است، به جت اسکی، بنانا و قایق سواری ختم می شود؛ قصد ما از جمع آوری این مقاله این است که به شما دیگر تفریحات هیجان انگیز کیش که از آن بی خبر هستید را معرفی کنیم.

حال به سراغ معرفی این تفریحات مهیج می رویم تا در سفرتان با تور کیش از تجربه آن ها بی نصیب نمانید و یادگاری پر شور و حال از این سفر چند روزه در برگی از خاطراتتان ثبت کنید.

 

بیگ بال کی

بیگ بال کیش

شاید بارها در ویدئو های خارجی توپی بزرگی که افراد در آن محصور شده و روی سطح آب مشغول غلطیدن هستند را مشاهده کرده باشید و با خود فکر کنید که این تفریحات فقط در کشورهای خارجی وجود داشته باشد. خبر خوب برای مسافران تور کیش این است که این تفریح هم اکنون در جزیره زیبای کیش در دسترس شما عزیزان قرار دارد و می توانید ساعت ها در کنار عزیزانتان مشغول تفریح و خوش گذرانی باشید.

بازه زمانی که می توانید از بیگ بال استفاده کنید، از صبح دم تا پاسی از شب است پس نگران محدودیت زمان نباشید و برای لذت بردن از این تفریح هیجانی به ساحل مرجانی جزیره رفته و این تفریح پر طرفدار را امتحان کنید.

اسکوتر زیر دریایی

اسکوت زیر دریایی کیش

یکی دیگر از جدید ترین تفریحات دریایی کیش، اسکوتر زیر دریایی است. این وسیله پر طرفدار از سال ۱۳۹۰ در جزیره برای استفاده مسافران تور کیش در دسترس است.

به کمک این دستگاه می توانید غواصی در آب های نیلگون خلیج فارس را تجربه کنید و در جوار ماهیان رنگارنگ این پهنه آبی، از زیبایی های بی نظیر زیر دریا لذت ببرید.

برای استفاده از اسکوتر زیر دریایی نیاز به تجربه قبلی ندارید و حتی بدون آشنایی با شنا در آب می توانید از این وسیله استفاده کنید.

لوازمی که برای استفاده از این وسیله نیاز دارید شامل: مایو، حوله و دمپایی است.

 

شرایط استفاده از اسکوترهای زیر دریایی
  • حداقل سن مجاز برای استفاده از اسکوتر زیردریایی ۱۲ سال و قد حداقل ۱۵۰ سانتی متر است.
  • در صورت داشتن بیماری هایی نظیر فشار خون، بیماری های قلبی، بیماری سرع، تجربه عمل جراحی در ۳ ما گذشته، استفاده از این دستگاه برای شما ممنوع است.
  • خانم های باردار نیز مجاز به استفاده از اسکوتر برقی نیستند.
هزینه و تخفیفات در نظر گرفته شده برای اسکوتر زیر دریایی:

هزینه استفاده از این وسیله برای مدت زمانی حدود یک و نیم الی دو ساعت مبلغ ۱۲۰ هزار تومان است. با توجه به نواسانات ارزی و ریالی برای کسب اطمینان بیشتر از هزینه این دستگاه با تورلیدر خود مشورت کرده و اطلاعات دقیق را از وی درخواست نمایید.

تخفیفات در نظر گرفته شده:

تخفیفات این دستگاه شامل حال دانشجویان و افرادی است که به صورت گروهی برای تجربه این تفریح لذت بخش مراجعه می کنند؛ تخفیفات از ۲۰ تا ۵۰ درصد بسته به تعدا همراهانتان متفاوت است

کیبل اسکی کیش

کیبل اسکی کیشبه جرات می توان گفت که بزرگ ترین کیبل اسکی دنیا را می توانید در جزیره کیش بیابید. شاید یکی از دلایل شهرت این جزیره زیبا همین مسئله باشد که نه تنها مسافران را با تور کیش همراه می کند بلکه از اقصی نقاط جهان نیز افراد زیادی مشتاق سفر به این پهنه آبی هستند تا بتوانند  تجربه لذت بخش کیبل اسکی در جزیره مرجانی کیش را داشته باشند.

این تفریح آبی در منطقه ای زیبا و چشم نواز قرار دارد که با درختان نارگیل بزرگ و همچنین درختان لور که قدمتی به بلندای تاریخ کیش دارند، احاطه شده است. همچنین آلاچیق های متعددی که در این سایت وجود دارد جذابیت این منطقه را دو چندان کرده و موجب شده است تا مسافران تور کیش تمایل بیشتری به گشت و گذار در این منطقه داشته باشند.

این تفریح هیجان انگیز محدودیت سنی ندارد و همه می توانند از آن لذت ببرند. کیبل اسکی را می توان یکی از بهترین تفریحات کیش نام برد که نمی توان به راحتی از خیر تجربه آن گذشت.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید