تور کیش از تهران
۰۹
اسفند
۱۳۹۶

بهترین خرید در تور کیش از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 287 0
بهترین خرید در تور کیش از تهران
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

جزیره کیش با بازار ها و مراکز خرید فراوان همواره یکی از نقاط گردشگری جنوب کشور محسوب می شود. تعدد مراکز خرید و پاساژها ممکن است سبب سردرگمی مسافران تور کیش از تهران شود. این سردرگمی باعث می شود مسافرین، خرید درست و مناسبی را نداشته باشند. این مراکز از جاذبه های گردشگری این جزیره هستند و مسافرین تور کیش از تهران ضمن استفاده از طبیعت و جاذبه های دیدنی آن از این مراکز نیز دیدن می کنند. همان طور که گفته شد زیاد بودن این مراکز خرید مسافرین را در انتخاب دچار سردرگمی می کند و این سبب می شود که ندانند خرید خود را از کجا آغاز کرده و از کدام یک خرید کنند.

شاید فکر کنید تعدد مراکز خرید و یا پاساژها در قیمت اجناس تاثیر گذاشته و اجناس در مراکز خرید این جزیره نسبت به سایر مناطق قیمت مناسب تری داشته باشند؛ اما اگر قیمت اجناس این جزیره را با اجناس شهر خودتان مقایسه کنید متوجه می شوید که این اجناس در شهر خودتان با قیمت کمتری عرضه می شوند. به مسافران تور کیش از تهران توصیه می کنیم عجولانه انتخاب نکنند و قیمت اجناس را در مراکز مختلف با یکدیگر مقایسه کنند. شاید لوکس بودن این فروشگاه ها شما را در اصل یا تقلبی بودن اجناس دچار شک و تردید کند. ولی باید بدانید که برند هایی همچون آرمانی، ورساچی، دیزل و لیوایز در ایران نمایندگی ندارند.

تور کیش از تهران

شما با گرفتن تخفیف از فروشندگان این مراکز می توانید خرید مناسب تری داشته باشید اما به خاطر داشته باشید از هر فروشگاهی که خرید می کنید کارت قرعه کشی خود را دریافت کنید. یکی از مراسم های مرسوم بین تمام مراکز خرید این جزیره برگزاری مراسم قرعه کشی برای خریداران است. با سوال از ساعت قرعه کشی شانس خود را در این مراسم از دست ندهید.

اکثر مراکز خرید کیش به یکدیگر نزدیک هستند و در فاصله کمی از هم دیگر قرار دارند. بسته به پولی که برای خرید از مراکز این جزیره کنار گذاشته اید می توانید این مراکز را انتخاب کنید. سه مرکز خریدی که همواره به مسافرین تور کیش از تهران توصیه می کنیم مرکز تجاری پردیس۲، مرکز تجاری کیش و مرکز خرید مروارید است. در این سه مرکز شما می توانید اجناس با کیفیت را با قیمت های مناسب خریداری کنید؛ اما به خاطر داشته باشید که برای داشتن یک خرید خوب در این جزیره باید خوب در آن بگردید.

بیشتر اجناس از طریق کشتی به این جزیره وارد می شوند و این ممکن است تصور اشتباهی در ارزان بودن اجناس این منطقه برای شما رقم بزند. یکی از اشتباهات رایج مردم خرید لوازم الکترونیکی از قبیل دوربین عکاسی و فیلمبرداری، موبایل، لپ تاپ و سیستم های صوتی و تصویری در این جزیره است. اگر قصد خرید چنین اجناسی را دارید از برندهای آن در شهر خودتان که نمایندگی نیز دارند خرید کنید. چرا که برخی از این اجناس در این جزیره نه تنها ارزان تر نیستند بلکه با قیمت بیشتری به فروش می رسند.

فروش لوازم خانگی در این جزیره رواج دارد. برخی بر این باورند که در بازار های کیش می توان لوازم خانگی اصل با قیمت مناسب پیدا کرد. مسافرین تور کیش از تهران اگر قصد خرید لوازم خانگی از این جزیره دارند می توانند به بازار پردیس ۲ مراجعه نمایند.

تور کیش از تهران

از سوغات این شهر به شکلات و قهوه می توان اشاره کرد. در تمام مراکز خرید این جزیره شکلات فروشی ها پیدا می شوند. افراد با تجربه به مسافرین تور کیش از تهران پیشنهاد می کنند برای خرید شکلات و قهوه به شعب فروشگاه های آرتاکیش که هم تنوع بالاتر و هم قیمت مناسب تری دارند مراجعه کنند. این شعب در تمامی مراکز خرید این جزیره یافت می شوند.

کسانی که به خرید عطر های اصل علاقمند هستند می توانند به بازار زیتون مراجعه کنند. این بازار برای خرید عطر های اصل بسیار مناسب و قابل اعتماد است. پاساژ خلیج فارس و بازار عرب ها از بهترین مراکز برای خرید لباس نوزاد و بچه گانه به شمار می آیند.

اگر بخواهیم مراکز خرید کیش را بر اساس قیمت دسته بندی کنیم مراکز خرید پردیس ۱، پردیس ۲ و مرکز خرید دامون جزو گران ترین مراکز خرید کیش و مراکز خرید پانیذ، ونوس و مروارید از ارزان ترین مراکز خرید کیش محسوب می شوند.

شایان ذکر است که عمر سفر کوتاه است و شاید بهتر باشد به جای گذراندن تمام وقت خود در این مراکز، از جاذبه های گردشگری این جزیره زیبا بیشتر دیدن کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید