تور قشم از اصفهان
03
اسفند
1396

بهترین خرید در تور قشم از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 543 0

یکی از محبوب ترین تفریح ها برای بسیاری از مردم خرید کردن است. چنین افرادی اگر پول کافی نیز در جیب هایشان نداشته باشند برای تماشای اجناس و فهمیدن قیمت آنها به پاساژ های مختلف سر می زنند. بسیاری از شهر ها و کشور هایی که جاذبه های گردشگری چشم گیری ندارند با ایجاد بازار های مختلف به یک قطب گردشگری تبدیل می شوند.
با توجه به آداب ایرانیان و ارجح دانستن آن به بازدید از برخی مراکز سبب شده سفر به قصد خرید برای مسافرین تور قشم از اصفهان هیجان انگیز باشد. قشم یکی از شهر های معروف و محبوبی است که با ایجاد بازار های مختلف گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب کرده است.

تور قشم از اصفهان
نکته ای که گردشگران تور قشم از اصفهان نباید فراموش کنند این است که قشم جزء مناطق آزاد کشور است و به دلیل نگرفتن عوارض و حق گمرک طبق قوانین، اجناس وارداتی در این منطقه از سایر مناطق ارزان تر است. عمده اجناس در این منطقه پوشاک، کیف و کفش،‌ لوازم آرایشی، لوازم خانگی کوچک و لوازم برقی کوچک است. حذف شدن هزینه حمل و نقل، دلال، سود فروش و عواملی از این قبیل خریدی کم هزینه تر را برای مسافران تور قشم از اصفهان فراهم می آورد.
خرید یک جین از یک جنس که هر جین ۱۲ عدد است یک خرید عمده محسوب می شود. خرید کردن در قشم به صورت عمده سود خوبی را به همراه دارد. در تور قشم از اصفهان خرید به صورت جینی نسبت به خرید به صورت تکی از هر جنس حداقل شصت درصد سود خالص در هر جین را دارا می باشد.
کیفیت اجناس در جزیره متفاوت است طبق همین اصل قیمت ها نیز متفاوت هستند. از گفت و گو های صورت گرفته با فروشندگان این بازار ها دریافتیم اکثر کالاهایی که در بازارهای قشم قرار دارند تولید کشور چین هستند. اما درجه بندی این اجناس متفاوت است. شاید مردم تصور بدی از اجناس چینی داشته باشند و این به واسطه بی کیفیت و بی دوام بودن آنها باشد. نکته حائز اهمیت وارد شدن کالاهای چینی با کیفیت به بازار های قشم است. البته اجناس ترک و برند نیز در این بازار ها یافت می شود که اختلاف قیمت فاحشی دارند.
بازار های قدیم و جدید هر کدام ویژگی و مزیت های خاص خودشان را دارند و خرید از هر یک از آنها خالی از لطف نیست. عمده فروشی در بازارهای قدیمی بیشتر به چشم می خورد و اغلب، قیمت در این بازارها کمتر است. ولی اجناس لوکس بیشتر در پاساژها یافت می شود. لوکس و قیمتی بودن برخی از اجناس نشات گرفته از حضورشان در این پاساژها است. قیمت در این پاساژها تقریبا ده تا بیست درصد گران تر از سایر بازار ها است.
خرید از جزیره قشم فصل خاصی ندارد. اما با توجه به اینکه قشم یک شهر جنوبی محسوب می شود ممکن است هوای گرم آن در تابستان مانع ورود تعدادی از خریداران تور قشم از اصفهان به این شهر شود. از طرفی تعطیلی مدارس و دانشگاه ها در این فصل عاملی جهت جذب گردشگر می شود. تمامی پاساژها و فروشگاه ها در این شهر مجهز به سیستم سرمایشی هستند و زیبایی های این جزیره در کنار مراکز خرید فرصت مناسبی برای تفریح و خرید در تمام فصول را فراهم می کنند. تغییر فصول بر تعیین قیمت اجناس این جزیره تاثیری نمی گذارد ولی سفر به این جزیره دوست داشتنی پیک زمانی مخصوص به خود را دارد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  خدمات تور قشم از تهران

تور قشم از اصفهان

جزیره قشم برا اساس فراوانی مراکز خرید به دو بخش شهر قشم و شهر درگهان تقسیم می شود. فاصله این دو شهر از یکدیگر زیاد نیست و این دو شهر برای خرید و پیدا کردن اجناس مختلف با قیمت ها و کیفیت های مختلف مناسب هستند. از لحاظ مسافت این دو شهر ۱۲ کیلومتر و از لحاظ زمان ۱۵ دقیقه با هم فاصله دارند.
توصیه مهم به خریداران تور قشم از اصفهان استفاده از عابر بانک هایی است که پیش از ورودی پاساژها قرار دارند چرا که برخی از فروشگاه ها مجهز به کارت خوان نیستند.
چنانچه از میزان حجم خرید خود آگاهی دارید در صورت زیاد بودن، برای راحتی بیشتر حمل خود و جلوگیری از جا گذاشتن آنها از ساک های خرید استفاده کنید.
اگر نگران کودکان خود در هنگام خرید هستید می توانید به پاساژ ستاره سر بزنید. این پاساژ علاوه بر امکان خرید، در طبقه هم کف خود جایی برای بازی کودکان به نام شهر کودک فراهم کرده و می توان کودکان را برای مدتی در آنجا سرگرم کرد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید