تور کیش از تهران
14
دی
1396

تور کیش با این ۲ مورد سنجیده می شود

ارسال شده توسط: admin/ 1019 2
تور کیش با این ۲ مورد سنجیده می شود
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

بسیاری از شرکت های مسافرتی و آژانس های برگزار کننده ی تورهای سیاحتی و تفریحی، طی سال های اخیر توجه ویژه ای به نواحی و مناطق جنوبی ایران داشته اند و از این میان، تور کیش از تهران یکی از گزینه ها و پیشنهادات اصلی این دفاتر و موسسات بوده است. در واقع بسیاری از این شرکت ها از همان ماه های ابتدای فعالیت خود، اجرای تورهای کیش و یا قشم را در دستور کار قرار می دهند.یک سوی ماجرای تورهای کیش، آژانس ها و دفاتر برگزار کننده هستند و سوی دیگر، جمعیت زیاد شهر تهران و فراوانی روز افزون تعداد مسافرهایی است که قصد دارند چند روز از تعطیلات و فرصت آزاد خود را در جایی خوش آب و هوا با چشم اندازهای دریایی بگذرانند. از این رو، می توان گفت جزیره ی کیش بخش قابل توجهی از میهمانان خود را از مبدا شهر تهران دارد.

۱) هتل لوکس از مهم ترین خدمات تور کیش

یکی از موارد مهم که برای انتخاب هتل و اقامت گاه باید مد نظر قرار گیرد، خدمات و امکانات آن و همچنین مقایسه با هزینه های اقامتی است. همچنین همان طور که اشاره شد، فاصله ی هتل تا جاذبه های تفریحی، سواحل و بازارهای مهم کیش، یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب به حساب می آید.
برخی از آژانس های متولی تور کیش از تهران نیز، ترنسفر یا خودروی حمل و نقل برای مسافرین از هتل تا مقاصد خاص را در نظر می گیرند. این امکان، راهی برای جبران برخی از اقامت گاه هایی است که فاصله ی آنها تا برخی محل های مهم برای بازدید مسافرین، شاید کمی طولانی تر باشد. به همین دلیل علاوه بر شرایط هتل و فواصل و …، کیفیت ترنسفر نیز از جمله دیگر موارد قابل توجه برای انتخاب تور کیش خواهد بود.

یکی از معیارهای مهم برای انتخاب تور کیش از تهران، فاصله ی محل اقامت تا بازارها و پاساژها و مراکز دیدنی است. چرا که بیشتر مسافران این جزیره، به قصد خرید و بازارگردی در تورهای تهران به کیش ثبت نام می کنند. همچنین مسافران برای بازدید از مناطق و محوطه های تاریخی و طبیعی دیدنی در کیش، می بایست موقعیت محل اسکان خود تا این نقاط خاص را مدنظر قرار دهند. در نتیجه شرکت های برگزار کننده ی تور، تلاش می کنند تا با مد نظر قرار دادن این موضوع و درخواست و تمایل مشتریان، رضایت ایشان را تا جای ممکن تامین کنند. ممکن است برخی افراد صرفا قصد گشت و گذار در مناطق تاریخی و دیدنی کیش را داشته باشند و با هدف خرید در تور کیش از تهران شرکت نکنند، و یا برخی دیگر از مسافران برای تفریح و سرگرمی و ورزش این جزیره را برگزیده باشند.

غیر از موقعیت جغرافیایی و موضوع ترنسفر در انتخاب هتل، وضعیت اتاق ها و رتبه نیز برای مشتریان تور کیش از تهران مورد بررسی قرار می گیرد. البته تمام امکانات هتل بر اساس رتبه ی استاندارد و امتیاز آن قابل مقایسه است، و باید از هر اقامت گاه، به نسبت رتبه ی مشخص آنجا انتظار و توقع کیفیت سطح خدمات داشته باشید. به عنوان نمونه، نمی توان از مسافرخانه انتظار خدمات هتل سه ستاره داشت. ضمن اینکه برعکس این موضوع نیز کاملا صادق است: هتل چهار یا پنج ستاره نیز نباید در حد رتبه ی دو یا سه ستاره امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
برای تشخیص و اطمینان خاطر بابت تمامی این موارد، بهتر است با کارشناس و اپراتورهای آژانس برگزار کننده ی تور مشورت و گفتگوی لازم را انجام دهید. در صورتی که آژانس برگزار کننده به اندازه ی کافی تجربه و تبحر در اجرای تور کیش از تهران داشته باشد، به سادگی اطلاعات و نکات مورد نیاز مشتری خود را در اختیار ایشان قرار خواهد داد.
اصولا خدمات هتل های جزیره کیش، مواردی همچون خشک شویی داخلی ، رستوران، کافه تریا و کافی نت و … را دربر می گیرد. بهتر است مسافر تور کیش از تهران، جهت اطمینان خاطر، در هنگام سفر راجع به این موارد نیز با مسئولین تور صحبت و اتفاق نظر لازم را داشته باشد.

تور کیش از تهران
منوی غذایی رستوران ها و کافه های هتل نیز از جمله سایر موارد قابل توجه است. چرا که گاهی اوقات منوی برخی رستوران ها، با رژیم غذایی و ملاحظات میهمان همخوانی ندارد و در صورتی که از قبل در مورد آن صحبتی نشده باشد، مسافر با مشکل مواجه خواهد شد.
باید توجه داشته باشیم که در صورت محرز بودن و اطمینان از وضعیت محل اقامت، بخش مهمی از سفر با آرامش و خاطرات خوش همراه خواهد بود. زیرا مسافر تور کیش از تهران با خیال راحت می تواند به سایر برنامه های مدنظر خود اعم از خرید و پاساژگردی، ورزش و تفریح و سرگرمی و همچنین شرکت در تورهای کوتاه مدت درون جزیره برای شنا یا غواصی و فعالیت های دریایی و ساحلی بپردازد.
در حال حاضر، تعداد قابل توجهی از آژانس های برگزار کننده تلاش می کنند این معیارها را در بسته ی پیشنهادی سفر کیش خود اعمال کنند.

یکی از موارد مهم که برای انتخاب هتل و اقامت گاه باید مد نظر قرار گیرد، خدمات و امکانات آن و همچنین مقایسه با هزینه های اقامتی است. همچنین همان طور که اشاره شد، فاصله ی هتل تا جاذبه های تفریحی، سواحل و بازارهای مهم کیش، یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب به حساب می آید.
برخی از آژانس های متولی تور کیش از تهران نیز، ترنسفر یا خودروی حمل و نقل برای مسافرین از هتل تا مقاصد خاص را در نظر می گیرند. این امکان، راهی برای جبران برخی از اقامت گاه هایی است که فاصله ی آنها تا برخی محل های مهم برای بازدید مسافرین، شاید کمی طولانی تر باشد. به همین دلیل علاوه بر شرایط هتل و فواصل و …، کیفیت ترنسفر نیز از جمله دیگر موارد قابل توجه برای انتخاب تور کیش خواهد بود.

۲) بازارهایی برای تمام سلیقه ها از دیگر خدمات تور کیش

در جزیره کیش مراکز خرید بسیاری وجود دارد که به معرفی شاخص ترین آنها را می پردازیم. بازار مروارید کیش، بازار زیتون کیش، بازار مریم کیش، بازار پردیس یک و دو، بازار ونوس کیش، بازار سارینا یک، بازار دیپلمات و بازار مرکز تجاری کیش دانست.

تور کیش از تهران

معرفی بازارهای کیش

بازار سارینا کیش یک، این بازار دارای ۱۰ طبقه است.یک طبقه پارکینگ، دو طبقه تجاری و هفت طبقه اداری است.نزدیکی این مجتمع به هتل های ارم و داریوش، رستوران ها و چشم انداز های زیبا یکی از حسن های این مجتمع است.

بازار دیپلمات کیش، دارای ۵ طبقه و ۱۱۹ غرفه است. دو طبقه تجاری، دو طبقه اداری و در طبقه ی اخر آن دو واحد رستوران است. تور کیش این بازار را از لحاظ نزدیکی به هتل ها و رستوران ها و چشم انداز های زیبا همانند بازار سارینا می داند.

ساخت بازار مریم کیش چوبی است و ۵۲ غرفه دارد. تقریبا تمام این غرفه ها به فروش پوشاک و کیف و کفش اختصاص یافته و به خاطر محیط دلنشین این بازار و تعداد غرفه هایی که دارد مورد توجه عده ی زیادی از گردشگران قرار گرفته است.

بازار پردیس ۱ جزیره کیش، بازار بین المللی و یکی از معروف ترین بازار هاست. فروشگاههای تجاری بازارپرديس ۱ شامل انواع مختلف پوشاك، وسايل صوتي وتصويري، لوازم آرایشی و بهداشتی، تلفن هاي همراه،كيف وكفش، ساعت، مكمل هاي غذائي، سيستم هاي كامپيوتري، تعميرات موبايل، آژانس های مسافرتي، شعب بانک ها، یک رستوران، یك چایخانه سنتى و یك کافی ‌شاپ و كافی ‌نت  می باشد.

تور کیش از تهران

بازار مرکز تجاری کیش، به دلیل کامل بودن این بازار یکی از برنامه های تور کیش از تهران، رفتن به این بازار است. بازار مرکز تجاری کیش دارای ۴۷۹ غرفه است.

بازار مروارید کیش، ظاهری بسیار زیبا دارد و از بناهای دوره هخامنشی الهام گرفته است. در این بازار ۸ بازارچه و۲۰۸ غرفه وجود دارد. هر بازارچه دارای نام های ایرانی از قبیل آپادانا، پرسپولیس، پاسارگارد، پارس، بیستون، ایران، تیسفون و آریا مشخص شده اند. و این بازارچه غرفه هایی در زمینه های پوشاک مردانه و زنانه، بلوریجات، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی، عطر و ادکلن و لوازم خانگی و… را دارا است.

بازار پانیذ، این بازار در دو طبقه احداث شده است که ارائه ‌کننده انواع مختلف کیف، کفش، پوشاک، وسایل صوتی و تصویری، انواع تلفن‌ های همراه، ساعت، مکمل ‌های غذایی، انواع شکلات و قهوه، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، لوازم تزیینی و دکوری، کافی‌شاپ و کافی‌نت است. بازار مروارید و پانیذ به عنوان مناسب ترین بازارها معرفی شده است. با تور کیش از تهران  می توانید از این بازارها دیدن کنید.

همانطور که اشاره شد بهتر است برای تفریح و استفاده از جاذبه های طبیعی در سفر از تور استفاده کنید تا بتوانید از اتلاف وقت جلوگیری کنید. گشت و گذار و خرید از مجتمع های تجاری برای اکثر افراد بسیار مهم است. چه بسا خرید از مراکز تجاری کیش قابل توجه است. این بار در تور کیش از تهران فقط به مراکز تجاری بروید. نگران نباشید، هر شخصی به هر غرفه ای که بخواهد می رود و خرید خود را انجام می دهد و در زمانی مشخص همه ی افراد درب خروجی مجتمع تجاری جمع می شوند.

توجه داشته باشید که همه ی بازار های کیش، کارت های تخفیف و… معتبر نیستند پس تاکید می کنیم که با تور همراه باشید تا از کلاهبرداری ها در امان و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و صرفه جویی در وقت داشته باشید تا بتوانید طبق برنامه ی تور پیش برید.

Administrator
2 نظرات
 • ذره
  بهمن 26, 1396

  سلام
  یه سوالی دارم از حضورتون، می خواستم ببینم تور کیش از اصفهان واسه تعطیلات عید از کی باز می شه؟ امکان رزرو هم هست؟ شرایط رزرو به چه صورته؟ چه زمانی باید برسم خدمتتون
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • Admin
   اسفند 7, 1396

   سلام
   درحال حاضر پکیج ها درحال فروش می باشد.جهت رزرو با پشتیبانی تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید