26
اردیبهشت
1397

چرا بهار بهترین فصل برای سفر به استانبول است؟

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 619 0

تعداد زیادی آگهی هایی که شهروندان استان و شهر اصفهان را برای مسافرت به ترکیه و شهر استانبول ترغیب می کند، زیاد است. تور استانبول از اصفهان یا تور اصفهان استانبول، عناوینی هستند که معمولا بیشترین تیتر های این آگهی ها را به خود اختصاص می دهند. با در نظر گرفتن این موضوع که هر دو شهر اصفهان و استانبول از قدمت و پیشینه بالایی برخوردارند، و هر دو شهر به نوعی سوژه های گردشگری به حساب می آیند، می توان مقایسه ای میان صنعت گردشگری در این دو خطه انجام داد.

تور لحظه آخری استانبولهنگامی که با تور استانبول از اصفهان راهی کشور ترکیه می شوید، در حقیقت مقصد شما شهری میان دو قاره خواهد بود. استانبول را می توان از این نظر شهری منحصر به فرد و یگانه دانست. برخورداری از چنین خصوصیتی، باعث شده تا ساختار های اجتماعی و بافت شهری استانبول دارای جذابیت های زیادی باشد.

تور استانبول از اصفهان یک مزیت جالب برای هم وطنان اصفهانی به دنبال دارد و آن هم مقایسه میان دو شهر است که در طی یک دوره تاریخی، دقیقا رو در روی یکدیگر قرار داشته اند. جنگ ها و تنش های شاهان صفوی و سلاطین عثمانی، بخش مهمی از تحولات قرون گذشته و روابط میان حکمرانان ایرانی و حاکمان پیشین جمهوری فعلی ترکیه را تشکیل می دهد. به این ترتیب، می توان طی برنامه تور استانبول از اصفهان، از آثار و باقی مانده امپراطوری عثمانی در این شهر شگفت انگیز بازدید کرده و ردپای مناسبات حاکمان صفویه و عثمانی را در آن جستجو کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور استانبول از تبریز

تعداد زیادی از برنامه های تور استانبول از اصفهان یا تهران یا دیگر شهر های کشور، در زمان هایی مانند عید نوروز یا تعطیلات چند روزه انجام می شود. در این بازه های زمانی، مسافران زیادی که شاید شمار آن ها از یک میلیون مسافر تجاوز کند، راهی کشور ترکیه می شوند و بخش اعظم این مسافران، شهر استانبول را برای سیاحت بر می گزینند. به همین دلیل، جستجوی برنامه های جانبی مانند تور استانبول ارزان و یا تور استانبول قسطی در این مواقع، چندان میسر نیست. چرا که قیمت بلیط پرواز و یا قطار اصفهان به استانبول افزایش یافته و بسته های مسافرتی مانند تور لحظه آخری استانبول نیز نایاب خواهد شد.

تور استانبول از اصفهاندر سایر مواقع سال، می توان با برنامه ریزی قبلی و در نظر گرفتن نوسانات مربوط به نرخ بلیط، برای تور ارزان استانبول از اصفهان یا هر شهر دیگر اقدام نمود. اگر اهل تور های لحظه آخری خارجی باشید، این امکان وجود دارد که تور استانبول از اصفهان ارزان تری را تجربه کنید. چرا که با شرکت در تور لحظه آخری استانبول، بخش مهمی از هزینه ها یعنی قیمت بلیط به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت.

تور استانبول از اصفهان در اوایل فصل بهار و همچنین اواخر فصل تابستان، از طرفداران بیشتری برخوردار است. به همین نسبت نیز ممکن است پیدا کردن تور لحظه آخری کمی دشوار تر باشد. در نتیجه می توانید به دنبال تور استانبول اقساطی از اصفهان باشید. مزیت چنین برنامه هایی این است که تمرکز هزینه های پرداختی شما را در یک زمان خاص از بین می برد. در حال حاضر مشتریان تور اقساطی، قسمت قابل ملاحظه ای از برنامه های تور استانبول از اصفهان را تشکیل می دهند. سفر به استانبول و بازدید از موزه توپکاپی، قصر ها و عمارات سلاطین عثمانی و همچنین سواحل دریای مرمره، به قدری هیجان بر انگیز است که با هر کدام از روش هایی که توضیح داده شد، مسافر را برای بازدید از این خطه وسوسه خواهد کرد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  از استانبول تا قونیه، با تور لحظه آخری ترکیه

بهتر است پیش از پیوستن به تور استانبول از اصفهان، از منابع و کتاب های راهنما و همچنین صفحات اینترنتی، به خوبی اطلاعات مربوط به ترکیه و شهر استانبول را مرور کرده باشید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید