تور قشم از اصفهان
13
آذر
1396

بررسی تور قشم از اصفهان

ارسال شده توسط: admin/ 791 0

در میان عموم مردم، بخصوص مردم اصفهان که سابقه و استعداد قابل توجهی در فعالیت اقتصادی و داد و ستد تجاری و خرید و فروش محصولات داشته و دارند، اسکله ها و بنادر جنوبی ایران بخصوص جزایر واقع در خلیج فارس و دریای عمان، بعنوان مقاصد ویژه برای گردشگری تجاری و عقد قراردادهای بازرگانی و همچنین ورود به بازارهای ملی یا برون مرزی داشته و دارد. تور قشم از اصفهان یکی از تورهای پر طرفدار در بین مردم اصفهان است.

به همین دلیل است که هر یک از شهروندان اصفهانی که مایل به از سر گیری فعالیتی تجاری باشند، می توانند برای آغاز کار بررسی قابلیت های این مناطق از جمله جزیره ی قشم، در یکی از آژانس های ارائه دهنده ی تور قشم از اصفهان ثبت نام کرده و سپس طی سفری تفریحی و آزاد، ضمن استفاده از امکانات و خدمات تفریحی و سیاحتی این جزیره ی وسیع و بی نظیر، فرصت های کاری و قابلیت ههای سرمایه گذاری و بازرگانی را نیز بررسی کرده و مورد واکاوی قرار دهند.

برای ثبت نام در تور و همچنین معرفی تور قشم از اصفهان، لازم است به چند نکته و پیش نیاز مهم توجه کنیم:

اول اینکه جزیره ی زیبای قشم، صرفا محلی برای خرید کالا و یا پیگیری مناسبات تجاری نیست. بعبارت دیگر، علیرغم آنکه بازارها و پاساژهای بزرگ و متنوع این جزیره بخصوص بازار درگاهان، فرصت های زیادی برای خرید و تبادلات بازرگانی در مقیاس کوچک و یا کلان فراهم می کند، اما تمامی این فرصت ها و شرایط تنها بخشی از ویژگی های این جزیره برای گشت و گذار چند روزه ی مسافر تور قشم از اصفهان است.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  لذت تجربه ی شکم گردی در تور قشم از اصفهان

در واقع جزیره ی قشم، قبل از آنکه یک منطقه ی آزاد تجاری و سوژه ی سرمایه گذاری یا خرید و فروش جزئی و عمده ی کالا باشد، یک ژئوپارک طبیعی است که در فهرست جهانی ثبت شده و مورد توجه بسیاری از گردشگران محیط زیست، طبیعت دوستان، و حتی صاحب نظران و پیشکسوت ها و اساتید زمین شناسی و جغرافیا بوده است. به بیان دیگر، قابلیت های خاص جغرافی و اقلیمی این جزیره بخصوص وسعت قابل توجه آن و برخورداری از نقاط خاص طبیعی با جذابیت های منحصر بفرد، موجب ایجاد مجموعه ای از خصوصیات جالب توجه زمین شناسی گردیده است که تنها در چند مناطق خاصی از کره ی زمین می توان نظیر آنرا پیدا کرد.

تور کیش از اصفهانهمانطور که اشاره شد، شاید برای مسافر تور قشم از اصفهان، تنها مراکز خرید و فرصت های سرمایه گذاری تجاری مورد توجه باشد، اما برای علاقمندان به حوزه ی گردشگری و سیاحت، این قابلیت های طبیعی می تواند ایده های خوب سرمایه گذاری بمنظور توسعه پایدار و منطبق با اقلیم و بوم منطقه بدون آسیب به خصلت های منحصر بفرد آن را به همراه داشته باشد.

از جمله دیگر خصوصیات جزیره برای مشتریان تور قشم از اصفهان، برخورداری از شرایط مسافرتی آرام در هوای پاک به دور از ترافیک و شلوغی های معمول شهرهای بزرگ است. بدون شک پس از چند ساعت بحث و گفتگوی کاری و بعد از چندین جلسه ی مهم تجاری و بازرگانی، قدم زدن یا دوچرخه سواری و حتی دویدن در ساحل جزیره ای مانند قشم، بتواند بار خستگی و تنش های آن گفتگو ها و جلسات را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

بهمین دلیل است که بعد از چند روز یا هفته و شرکت در جلسات و گفتگوهای شغلی در ساختمان ها و شرکت های واقع در شهرهای بزرگ، خستگی فکری و ذهنی فراوانی در وجود شخص باقی مانده و انرژی ادامه ی کار را از وی می گیرد، اما با سفر به چنین مناطقی، می توان بدون نگرانی از استرس و فشارهای تشدید شده و تجمع نگرانی ها، هر روز پس از زمان های کار به تفریح یا ورزشی مفرح پرداخت و روز بعد را دوباره با انرژی و نشاط آغاز کرد.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور قشم از اصفهان و ساختن خاطره ای بی نظیر

همچنین سیاحت در مناطق تاریخی جزیره نیز، برای مسافر تور قشم از اصفهان ممکن است جالب توجه باشد. علیرغم آنکه شهر اصفهان از نظر قابلیت ها و مناطق تاریخی و کهنف در میان شهر های ایران شهرت قابل توجهی دارد، اما دیدنی های تاریخی و جاذبه های فرهنگی و مناطق و محوطه های باستانی جایی شبیه جزیره قشم نیز می تواند بسیار دیدنی بوده و قدم زدن در میان دیوارها و خانه ها و یا تماشای آب انبارها و دست کندها و روستاهای قدیمی قشم، چاشنی لذتبخشی در کنار یک سفر تجاری و اداری به جزیره ی قشم است.

این مناطق تاریخی و باستانی نیز می تواند با ایجاد فرصت های خوب گردشگری، گامی در جهت افزایش درآمدهای غیر نفتی و رواج انواع زمینه های مورد استقبال سیاحان و علاقمندان به فرهنگ، تاریخ و هنر سرزمین های شرقی و سکونت گاه های دریایی کشور ایران باشد.

تور کیش از اصفهان

تور قشم از اصفهان، با ایجاد فرصت سفر بدون دغدغه ها و نگرانی بابت رزرو محل اقامت، بلیط و زمان های رفت و برگشت و همچنین برنامه ریزی جزئیات یک سفر تجاری تفریحی پربار، این فرصت را به مشتریان خود می دهد که چند روز به دور از شهر و شلوغی های معمول آن، از مجموعه ی جذابی از قابلیت های کاری و سرگرمی استفاده کرده و گامی برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی و کارآفرینی فراهم آورد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید