تور قشم از تهران
26
دی
1396

بازار های قشم در تور قشم از تهران- قسمت دوم

ارسال شده توسط: admin/ 773 0

بازارگردی و پاساژ به پاساژ گشتن در تور قشم از تهران، نوعی تفریح و جاذبه برای این منطقه به حساب می آید. در سال های گذشته خرید در بازارها و مناطق مختلف قشم افزایش چشم گیری داشته است و به همین علت بسیاری از افراد زمان زیادی از وقت خود در تور قشم از تهران را صرف خرید و پاساژگردی می کنند.

البته پیشنهاد می شود که زمان محدود خود را در سفر به قشم برنامه ریزی و تقسیم بندی کنید. در واقع اگر قرار باشد که مسافر تور قشم از تهران شوید و همه وقت خود را در مراکز خرید بگذرانید، شاید لذت کافی را از جزیره زیبای قشم نبرید. این جزیره پر است از جاذبه های گردشگری طبیعی و غیرطبیعی که می توانند شما را حسابی غافلگیر کنند. به همین علت است که اهمیت برنامه ریزی در تور قشم از تهران بسیار مهم است. شما باید بتوانید طبق برنامه به بهترین جاذبه ها و همچنین بهترین مراکز خرید سر بزنید.

ناگفته نماند که برخی واقعا به هدف خرید به قشم می روند و هدفی غیر از سر زدن به مراکز خرید ندارند. البته این نیز خود نوعی تفریح و سرگرمی فوق العاده عالی در قشم محسوب می شود. با توجه به تنوع بالای پاساژ و مجتمع های تجاری در قشم، سر زدن به هر کدام از آن ها می تواند لذت بخش و خاطره ساز باشد.

اما چه برای گردش در جزیره قشم و چه برای خرید و پاساژ گردی در تور قشم از تهران، مسافر تور قشم از تهران شده اید، باید با برنامه ریزی و دقت عمل کنید. در واقع شما در هر صورت زمان محدودی در اختیار دارید و به همین علت حتما باید با برنامه عمل کنید تا به بهترین پاساژ های موجود در جزیره قشم سر بزنید و دست خالی از تور قشم از تهران بر نگردید.

در قسمت قبل از این مطلب سعی کردیم به نکاتی بپردازیم که شما در زمینه انتخاب مراکز خرید با دقت بیشتری عمل کنید. همچنین برای گلچین کردن پاساژ های قشم، تعدادی از مهمترین این مراکز خرید را به شما معرفی کردیم. در این قسمت می خواهیم افرادی که با تور قشم از تهران یا دیگر شهرهای کشور به جزیره سفر می کنند را با برخی از مراکز خرید دیگر موجود در جزیره زیبای قشم آشنا کنیم. البته باز هم تاکید می کنیم که این پاساژ ها یا بازارها و مراکز خرید تنها به عنوان مکان های معتبری برای فروش معرفی شده اند و این شما هستید که باید در هنگام خرید دقت کافی را به خرج دهید تا مشکلی از نظر کیفیت جنس و یا قیمت آن برای شما پیش نیاید.

تور قشم از تهران

مجتمع تجاری زمرد

همانطور که در قسمت قبل نیز اشاره کردیم، درگهان یکی از مهمترین مراکز خرید به ویژه خرید پوشاک است که علاقه مندان در تور قشم از تهران می توانند با سفر به این منطقه که در فاصله کمی از شهر قشم قرار گرفته است به خرید مشغول شوند.

مجتمع تجاری زمرد یکی از بهترین مجتمع های تجاری موجود در درگهان است که محصولات با کیفیت و مناسبی نیز در آن عرضه می شود. اگر به درگهان رفتید، حتما سری به این پاساژ بزنید. البته توجه کنید که شما باید مراقب باشید تا اجناس بی کیفیت و یا با قیمت بالاتر از حد خود به شما فروخته نشود. سعی کنید قبل از سفر با تور قشم از تهران قیمت بگیرید تا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  از شلوغی تهران تا جذابیت قشم در تور قشم از تهران

توجه به این نکته هم ضروری است که نباید خرید پوشاک را به صورت جین انجام دهید. البته خرید برخی کالا ها به صورت جین امکان پذیر است اما اگر همه خرید خود را از این مجتمع به صورت جین و چندتایی انجام دهید، بعدا در فرودگاه به مشکل بر می خورید.

مرکز خرید فردوسی قشم

یکی از مراکز خرید معتبر در قشم، مرکز خرید فردوسی است. این مرکز خرید ۳ طبقه است. دو طبقه اول آن به صورت تجاری و طبقه بالایی به صورت اداری تعبیه شده است. در ۲طبقه تجاری این مرکز خرید، ۴۵۰ واحد قرار گرفته است که در زمینه های مختلفی مشغول به فروش هستند. توجه کنید که مرکز خرید فردوسی به عنوان یک مرکز خرید معتبر در قشم مطرح است و شما با خیال راحت تری می توانید از این مجتمع خریدهای خود را انجام دهید اما مراقب گرانفروشی ها و فیک فروشی ها باشید.

اگر در موقع ناهار یا شام در این مجموعه خرید در قشم بودید، می توانید غذای خود را در رستوران این مرکز خرید میل کنید. علاوه بر رستوران تریای این مرکز خرید نیز کیفیت مناسبی دارد. عموما افرادی که با تور قشم از تهران به این جزیره می روند از مرکز خرید فردوسی هم دیدن می کنند. تنوع کالاهای موجود در این مرکز خرید زیاد است.

برای افرادی که با پله ها مشکل دارند، پله برقی و آسانسور نیز در این مجتمع تعبیه شده تا بالا رفتن به طبقه دوم ساده تر و در دسترس تر باشد.

مرکز خرید پردیس

یکی از مراکز خرید جالب توجه در جزیره زیبای قشم که در سفر خود با تور قشم از تهران می توانید به آن سر بزنید، مرکز خرید پردیس قشم است. این مرکز خرید یا همان پاساژ، ۴ طبقه است و فقط ۲ طبقه از آن تجاری است. جالب است که ۲ طبقه بالایی این مرکز خرید مسکونی است.

در طبقه سوم این مرکز خرید نیز رستوران قرار دارد. رستوران مرکز پردیس قشم از جمله گزینه هایی است که افراد در تور قشم از تهران برای صرف غذا به آن مراجعه می کنند. البته عموما افرادی که در زمان ناهار و شام در این پاساژ باشند این کار را انجام می دهند.

در دو طبقه تجاری این مجموعه خرید نیز انواع فروشگاه های مختلف وجود دارد. بوتیک ها و فروشگاه های پوشاک بیشترین حجم از این دو طبقه را تشکیل داده اند. علاوه بر پوشاک، لوازم خانگی، لوازم تزئینی و کالاهای دیگری در این مجموعه قرار گرفته است.

در این دو طبقه شما می توانید به کافی شاپ و کافی نت نیز دسترسی داشته باشید. البته کافی نت آن عموما خلوت است ولی کافی شاپ خوب و با کیفیتی دارد. اگر خسته شدید می توانید در کافی شاپ مرکز خرید پردیس با نوشیدن یک قهوه خستگی را از تن به در کنید و به ادامه بازدید و خرید خود بپردازید.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  فرهنگ قشم در تور قشم از تهران

مرکز خرید پردیس دارای چند واحد کلاس آموزشی هم هست که عموما برای افراد بومی یا ساکنین قشم کاربرد دارد. لازم به ذکر است راه جا به جایی بین طبقات مختلف پردیس آسانسور و پله است.

مرکز خرید خلیج فارس

یکی دیگر از مجتمع های تجاری و مراکز خرید خوب و باکیفیت در قشم، مرکز خرید خلیج فارس است. خلیج فارس ۴ طبقه دارای ۲ طبقه تجاری یک طبقه مسکونی و یک طبقه رستوران است. رستوران مرکز خرید خلیج فارس در طبقه چهارم این مجموعه قرار گرفته است و با استفاده از آسانسورهای متعددی که در قسمت های مختلف قرار گرفته اند می توانید به طبقه ۴ بروید. کیفیت غذای این رستوران فوق العاده خوب است و به عنوان یکی از رستوران های خوب در جزیره شناخته می شود.

برندهای معتبر و معروفی در خلیج فارس شعبه دارند که در نوع خود بی نظیر است. برندهای مختلف لوازم خانگی و برندهای معروف پوشاک در این مجتمع شعبه دارند و به همین علت می توانید خریدهای لوکس خود را از این مرکز خرید انجام دهید. بسیاری از نمایندگی های برندهای معتبر در این مرکز خرید مشغول به فعالیت هستند و شما می توانید در تور قشم از تهران با خیال راحت از این برندها خرید کنید. البته توجه داشته باشید که قیمت ها به چه صورت محاسبه می شوند و اگر با نمایندگی تهران تفاوتی ندارند، خرید خود را به تهران موکول کنید.

تور قشم از تهران

مرکز خرید مرجان

یکی دیگر از مراکز خرید معتبر در قشم، مرجان است. مرکز خرید مرجان دارای ۲ فاز است که هر کدام از این فازها مغازه های خاص خود را دارد.

فاز اول دو طبقه است و البته با حساب طبقه زیرزمین که سوپرمارکت بزرگی در آن قرار دارد، ۳ طبقه محسوب می شود. طبقه همکف و اول اداری و طبقه دوم نیز مسکونی است.

فاز دوم این مرکز خرید برای خرید و فروش بهتر است. این فاز که ۵ طبقه است، دارای واحدهای تجاری ، اداری و همچنین واحدهای مسکونی است. همچنین کافی شاپ و رستوران نیز در این مرکز خرید قرار دارد که می توانید به ان ها نیز مراجعه کنید. در تور قشم از تهران می توانید حتی زمان زیادی را در این مجتمع سپری کنید و غذای خود را نیز در همین مکان صرف کنید.

در فاز دوم مرکز خرید مرجان می توانید به بهترین برندها دسترسی داشته باشید، البته توجه کنید که مغازه های زیاید نیر در این مجتمع هستند که محصولات تقلبی را با قیمت بالایی به فروش می رسانند.

بازار سیمرغ قشم

یکی از مجتمع های تجاری که نه تنها یک مرکز خرید بلکه مجموعه ای از خدمات مختلف است، بازار سیمرغ قشم است. بازار سیمرغ علاوه بر واحد های تجاری مناسب خرید، رستوران و کافی شاپ های فوق العاده خوبی دارد که کیفیت آن ها بسیار مناسب است. علاوه بر این در طبقه دوم این مرکز خرید شما می توانید به سالن بیلیارد بروید که یکی از بهترین سالن های بیلیارد در قشم است.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید