تور کیش از تهران
26
دی
1396

در انتخاب هتل، مسافران کیش باید این امکانات را مد نظر داشته باشند

ارسال شده توسط: admin/ 734 2
در انتخاب هتل، مسافران کیش باید این امکانات را مد نظر داشته باشند
۵ (۱۰۰%) ۴ votes

انتخاب هتل در تورهای مختلف گردشگری بسیار مهم و حائز اهمیت است. انتخاب هتل مناسب در مسافرت ها می تواند قیمت را تغییر دهد و آسایش و راحتی را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از تورهایی که در آن انتخاب هتل از اهمیت بالایی برخوردار است، تور کیش از تهران است. با توجه به تعداد بسیار زیاد هتل موجود در کیش و همچنین تنوع خدماتی که هر کدام از آن ها ارائه می دهند، انتخاب هتل بسیار مهم و حائز اهمیت است.
معیارهای مختلفی وجود دارد که شما می توانید بر آن اساس تصمیم بگیرید که در چه هتلی اقامت داشته باشید و به این صورت بهترین انتخاب را در تور کیش از تهران به انجام برسانید. در واقع مهمترین چیزی که در هنگام خرید تور کیش از تهران باید به آن دقت کنید، همین هتل است. شما با انتخاب صحیح هتل، هم در هزینه های خود صرفه جویی می کنید و هم لذت اقامتی دل انگیز را در هتلی دلخواه خواهید داشت.

هزینه هتل تور کیش

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب هتل تاثیرگذار است، هزینه هتل است. در واقع شما در درجه اول و قبل از اینکه بخواهید تور کیش از تهران را خریداری کنید و در خلال آن هتل مد نظر خود را برگزینید، باید مشخص کنید که قرار است چه میزان هزینه برای مسافرت خود کنار گذاشته اید و تا چه میزان از این مقدار پول را برای تور در نظر گرفته اید.
هتل های مختلفی در جزیره زیبای کیش واقع شده اند که از ستاره های مختلفی دارند. هتل های ۲ تا ۵ ستاره از جمله هتل هایی هستند که برای رزرو کردن در تور کیش از تهران مناسب هستند. بسته به اینکه چه میزان برای سفر خود هزینه کنار گذاشته اید می توانید هتل خود را انتخاب کنید. البته همیشه هم هتل های با ستاره پایین تر ارزان نیستند و ممکن است قیمت زیادی داشته باشند. قیمت گذاری برای رزرو اتاق هتل ها بر اساس پارامترهای مختلفی انجام می شود و تنها به ستاره های یک هتل وابسته نیست. نزدیکی به مراکز خرید کیش و یا نزدیکی به ساحل و کلوپ های دریایی می تواند قیمت را در هتل ها جا به جا کند.
زمان نیز تاثیرات زیادی در قیمت هتل دارد. در زمان هایی که حضور مردم در جزیره زیبای کیش کم است، هتل های ارائه شده به صورت چارتری و با قیمت های فوق العاده ای در اختیار آژانس ها قرار می گیرند و به همین علت قیمت هتل پایین می آید. اگر برای شما پایین بودن قیمت هتل بسیار مهم است، سعی کنید در زمان پیک مسافرت با تور کیش از تهران به این جزیره سفر نکنید تا بتوانید هتل های با کیفیت تر را با قیمت پایین تری رزرو کنید.
یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب هتل که بر قیمت نیز تاثیرگذار است، انتخاب هتل در پکیج های تور کیش از تهران است. اگر می خواهید هزینه های شما چه برای خرید بلیط و چه برای رزرو هتل کمتر شود، بهتر است با تور سفر کنید. هتل های خوب با قیمت مناسب، برنامه های تفریحی و گردشگری تورها و … از جمله دلایل انتخاب تور کیش است. افراد با انتخاب پکیج های مناسب تور کیش از امکانات خوب هتل ها بهره مند می شوند.

تور کیش از تهران

فاصله تا دریا؛ معیاری مهم برای انتخاب هتل در کیش

یکی از معیارهای مهم در انتخاب هتل، فاصله هتل تا دریا است. در واقع هتل هایی که در مکان های نزدیک تری به دریا و به ویژه اسکله های تفریحی قرار دارند، محبوب تر هستند. عموما این هتل ها در بالای لیست انتخاب مسافران قرار می گیرند و همیشه خیلی زود پر می شوند.
طبیعی است که هتل های هم رده، هرچه که به دریا نزدیک تر باشند، قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهند و از این جهت ممکن است برای برخی افراد جاذبه داشته باشد. در واقع برخی از مسافران تور کیش از تهران ترجیح می دهند به جای پرداخت قیمت بالاتر هتل به علت فاصله کمتر با دریا، هتل های هم رده و حتی با کیفیت تری را انتخاب کنند که در فاصله بیشتری از ساحل قرار دارند.
فاصله تا ساحل می تواند برای برخی مهم و برای برخی مهم نباشد، اما گزینه خوبی است که بر اساس آن معیارها برای انتخاب هتل مشخص شود و هتلی بهتر انتخاب شود.

نزدیکی به مراکز خرید مهم جزیره کیش

نزدیکی بودن به مراکز خرید مهم نیز یکی از معیارهایی است که برای افراد مهم است. در واقع کسانی که بیشتر به قصد خرید به کیش سفر می کنند و در تور کیش از تهران حضور پیدا می کنند، دوست دارند محل اقامت آن ها در نزدیکی مراکز مهم خرید قرار داشته باشد. البته این معیاری است که شاید برای برخی افراد به هیچ وجه مهم نباشد.
البته مراکز خرید در جزیره زیبای کیش پخش هستند و حتی اگر نزدیکی به یک پاساژ خاص مد نظر شما است، باید سعی کنید در هنگام انتخاب هتل، هتل هایی را در لیست انتخاب خود قرار دهید که فاصله کمتری تا آن مرکز خرید داشته باشند.
ناگفته نماند که حمل و نقل در کیش بسیار خوب است و شما به راحتی می توانید به هرجایی از جزیره که خواستید بروید و برگردید و بدون هیچ مشکلی خرید خود را انجام دهید. شاید آنقدرها نیاز نباشد که شما در نزدیکی یک هتل مراکز خرید مورد نظر خود را داشته باشید. در این زمینه خیلی وسواس به خرج ندهید!

کیفیت غذا در هتل

طبق نظر سنجی های انجام شده، یکی از مهمترین معیارها در انتخاب هتل برای مسافران، کیفیت غذای هتل است. البته منظور از کیفیت غذا، بیشتر کیفیت صبحانه ای است که سرو می شود. هرچند کیفیت غذای ناهار و شام نیز مهم است اما از آنجایی که در تور کیش از تهران عموما بدون این دو وعده است، صبحانه نقش مهمتری دارد.
هتل هایی که در منو غذایی خود غذاهای با کیفیت تری جای داده اند و مسافران قبلی فیدبک های بهتری از آن را بیان کرده اند، در بالای لیست قرار می گیرند و این خود به هتل ها کمک می کند تا برای محبوب تر شدن در بین مسافران تور کیش از تهران، بیبشتر به کیفیت رستوران و حتی کافی شاپ موجود در هتل اهمیت بدهند.

کیفیت اتاق ها و امکانات اتاق

کیفیت اتاق محل اقامت و همچنین امکانات موجود در این اتاق نیز از جمله مواردی است که برای افرادی که می خواهند در یک هتل اقامت کنند مهم و حائز اهمیت است. اینکه چقدر اتاق شیک و تمیز باشد شاید برای بسیاری از افراد مهم باشد و همین موضوع می تواند بر روی قیمت نیز تاثیر بگذارد.
این گزینه نیز وابستگی کاملی با قیمت هتل دارد. اگر این موضوع برای شما مهم است، سعی کنید بر اساس قیمت هایی که هر هتل دارد، بهترین کیفیت اتاق را در بین این هتل ها انتخاب کنید. برای این کار می توانید به عکس هایی که خود این هتل ها گذاشته اند و یا عکس هایی که مسافران از اتاق های هتل های مختلف گذاشته اند دقت کنید. البته عکس های کاربران واقعی تر و به واقعیت نزدیک تر است.

تور کیش از تهران

برخورد کارکنان هتل

یکی از مواردی که از معیارهای مسافران تور کیش از تهران است، برخورد پرسنل و مهمانداران هتل است. در واقع بسیاری از افراد کیش را برای تفریح و برطرف شدن خستگی انتخاب کرده اند و دوست دارند محیطی آرامش بخش را در این جزیره داشته باشند. در صورتی که برخورد کارکنان هتل مناسب نباشد و یا به درخواست های مهمانان توجهی نشود، به نظر می رسد این آرامش تا حد بسیار زیادی خدشه دار می شود.
هتل ها برا اینکه بتوانند مهمانان خود را برای سفرهای بعدی مجذوب خود کنند و یا از بازاریابی دهان به دهان مهمانان بهره مند شوند، باید پرسنلی آموزش دیده و حرفه ای داشته باشند تا به مسافران کیش برای آرامش هرچه بیشتر و لذت بردن از محل اقامت خود کمک کنند.

اینترنت و دیگر هیچ!

یکی دیگر از گزینه هایی که طبق نظرسنجی هتل های کیش مهم و تاثیرگذار است، اینترنت و به ویژه اینترنت رایگان ارائه شده در هتل ها است. هتل هایی که در اتاق و لابی خود اینترنت پرسرعت رایگان در اختیار مسافران قرار می دهند، عموما مهمانان را راضی نگه می دارند. در واقع مسافران تور کیش از تهران با استفاده از وای فای رایگان هتل در کیش، علاوه بر اینکه به خرید و لذت بردن از جاذبه های جزیره می پردازند، از اینترنت به صورت رایگان بهره مند می شوند و می توانند به کارها و تفریحات اینترنتی خود بپردازند.
البته حتی اینترنت اگر به صورت رایگان هم ارائه نشود و قیمت متعادلی هم داشته باشد باز می تواند جذابیت خوبی برای مسافران داشته باشد. طبق تحقیقات انجام شده در سال های اخیر درخواست مسافران برای دسترسی به اینترنت در هتل های تور کیش از تهران به شدت افزایش داشته است که خود نشان دهنده اهمیت این موضوع است.
موارد بیان شده تنها برخی از موراد تاثیرگذاری هستند که برای مسافران مهم و حائز اهمیت است. شما هم سعی کنید در انتخاب هتل به این موارد دقت کنید تا سفری لذت بخش تر به کیش داشته باشید. سفر به کیش و اقامت در یک هتل مناسب با توجه به ویژگی هایی که مد نظر شماست، می تواند خستگی کار را از شما دور کند و برای یک دوره کاری جدید آماده سازد.

Administrator
2 نظرات
 • زیبا حاتمی
  بهمن 12, 1396

  یه هتل خوب با امکانات متوسط پیشنهاد بدید؟ امکان رزرو هتل از طریق شما هست بدون اینکه تور خرید کنیم؟؟

  پاسخ
  • Admin
   اسفند 7, 1396

   سلام
   بله رزرو هتل هم از طریق پشتیبانی انجام میشه براتون با بهترین قیمت

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید