تور ارزان کیش از تهران
۱۲
اسفند
۱۳۹۶

انگیزه های انتخاب تور ارزان کیش

ارسال شده توسط: ContentAdmin/ 211 0
انگیزه های انتخاب تور ارزان کیش
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

قبل از این که به تورهای مسافرتی با هزینه های کمتر مانند تور لحظه آخری قشم و یا تور ارزان کیش از تهران و سایر موارد مشابه بپردازیم، بهتر است کمی در مورد سفرهای زمستانه اطلاعات به دست بیاوریم. اگر از شما در مورد سفر های زمستانه سوالی پرسیده شود، بدون شک یا به مناطق برف گیر که می توان در آن جا به اسکی و برف بازی بپردازید فکر خواهید کرد؛ و یا این که ذهنیت شما به محیطی با شرایط جوی متفاوت و حال و هوایی به دور از برف و سرما و کولاک زمستانی متمایل می شود.

در حالت دوم، استان ها و مناطقی از کشور که دارای اقلیم گرم سیری هستند را به یاد خواهید آورد. برخی از نواحی شبیه کویر های ایران نیز در زمستان هوای گرم تری دارند، اما اقامت بیش از دو روز در میان کویر به دلیل شب های بسیار سرد در فصل زمستان، چندان مورد استقبال قرار نمی گیرد.

با این حساب، بهترین مقصدی که به منظور سفر زمستانه و برخورداری از آب و هوایی متعادل با رطوبت نسبی مناسب توجه همه را به خود جلب می کند، استان های حاشیه خلیج فاس هستند. در میان گروه ها و افراد علاقمند به سیاحت در این مناطق، برخی به دنبال سفر هایی مقرون به صرفه و ارزان از جمله تور کیش از تهران، تور قشم از اصفهان و یا تور لحظه آخری مشهد می گردند. این عده با توجه به قیمت های تور به این شهر ها و جزایر، تلاش می کنند تا برنامه خود را با کمترین هزینه به انجام برسانند.

تور ارزان کیش از تهران

یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین برنامه هایی که در ماه های پاییز و زمستان طرفداران همیشگی خود را دارد، تور کیش است و البته تور ارزان کیش از تهران هم زیر مجموعه ای از همین برنامه ها به شمار می رود. جزیره کیش یکی از محبوب ترین خشکی ها در میان آب های خلیج فارس و همچنین معروف ترین قطب گردشگری جنوب کشور به شمار می رود. این جزیره را نگین خلیج فارس گفته و در متون کهن نیز با نام قیس به آن اشاره شده است. جزیره قیس دیروز، سوژه گردشگری امروز برای افرادی است که به دنبال سفرهایی مانند تور لحظه آخری کیش و یا تور ارزان کیش از تهران و حتی تور تشریفاتی کیش می گردند. هتل ها و اقامت گاه های مجلل بسیاری در این منطقه ساخته شده و یا اخیرا توسعه یافته اند. آژانس ها و دفاتر سیاحتی فراوانی در سطح شهر تهران، اقدام به اجرای تور کیش می نمایند و اقشار مختلفی از هم وطنان نیز مخاطب این سفر ها هستند. با توجه به جمعیت میلیونی تهران، و ثبت نام های بسیاری که برای این سفر در طول سال انجام می گیرد، به طور طبیعی تعداد زیادی نیز متقاضی شرکت در تور ارزان کیش از تهران خواهند بود.

برای گروهی از گردشگران که مایل به صرف اوقات تفریحی خود در محیطی تشریفاتی و راحت هستند، گروه هتل های لوکس و چند ستاره در کیش، می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. این هتل ها با دارا بودن انواع امکانات مدرن اقامت و تفریح، کم و کاستی برای یک سفر راحت و به اصطلاح لاکچری را نخواهند داشت. در مقابل، برخی دیگر از مردم و گردشگران تمایل دارند از چند روز فراغت خود برای سفر به نوعی متفاوت استفاده کنند. این گروه تلاش می کنند تا با صرف کمترین هزینه ها، با تور ارزان کیش از تهران همراه شده و پول خود را برای تنوع تجربیات این سبک مسافرت مصرف می نمایند.

به عنوان نمونه، برخی از این اشخاص، گردشگرانی هستند که مایلند یک یا دو شب را نیز در اقامت گاه های بومی یا در دامن طبیعت بگذرانند. برای بعضی دیگر، راحتی و رفاه محل اقامت چندان مهم نیست و بیشتر تمایل به بهره مندی از همه قابلیت های گردشگری جزیره را دارند و از این رو بدون توجه به سطح بالای خدمات برخی هتل ها، در تور ارزان کیش از تهران ثبت نام می کنند.

تور ارزان کیش از تهرانبرخورداری از شرایط طبیعی و اقلیمی جزیره کیش، موهبتی است که هیچ کس نمی تواند به راحتی از آن منصرف گردد. به خصوص برای اهالی شهری مانند تهران که هم با سرمای زمستان و هم با تشدید آلودگی ناشی از وارونگی دما دست و پنجه نرم می کنند. با این حال، سفر به کیش با اقامت در هتل های چهار ستاره و پنج ستاره مشتریان خود را دارد.

ناگفته نماند که علاقه مندان به رستوران گردی یا شکم گردی در کیش هم در بیشتر مواقع تور کیش از تهران را انتخاب می کنند. به این ترتیب، از موقعیت های خوبی برای صرف هزینه سفر در کافه ها و یا رستوران های گوناگون این جزیره برخوردار می شوند. چرا که به جای هزینه برای امکانات اقامتی بسیار مفصل و راحت، پول خود را در راه دیگر علایق خود صرف کرده اند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید