تور کیش از تهران
۰۵
فروردین
۱۳۹۷

آفر ویژه برای شهروندان تهرانی، تور کیش از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 219 0
آفر ویژه برای شهروندان تهرانی، تور کیش از تهران
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

شهر تهران از چند دهه گذشته، یعنی زمانی که جمعیت یک تا دو میلیون نفری داشته تا سال های کنونی که جمعیت بالای ده میلیون نفر ثابت را در بر گرفته است، اصلی ترین مبدا برای تور کیش از تهران به شمار می رود. به عبارت دیگر، انواع و اقسام تورهای تهران به کیش همواره از استقبال شهروندان تهرانی چه در سال های قبل از انقلاب و چه در زمان حاضر و دوران پس از انقلاب اسلامی، از شکوه و رونق خاصی برخوردار بوده است. امروزه صدها هزار نفر در هر سال مقصد گردشگری خود را جزیره کیش در نظر می گیرند. این جزیره که حکم نگین در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس را دارد، تنها پذیرای مسافران و اهالی پایتخت نیست. علاوه بر پایتخت نشین هایی که در قالب سفر های تور کیش از تهران در این پهنه خشک میان خلیج فارس سیاحت می کنند، کیش پذیرای تمامی شهروندان از سایر استان ها و شهر های کشور و حتی بسیاری از توریست های غیر ایرانی از کشور های منطقه و یا اروپا و سایر قاره ها است. با این اوصاف همان طور که اشاره شد، تور کیش از تهران جزو شلوغ ترین برنامه ها بوده و از نظر تعداد مسافر انتقالی به این جزیره زیبا و بی نظیر، حائز رتبه اول است.

با مروری بر مطالب گفته شده، این سوال پیش می آید که چگونه تور کیش از تهران از تعداد طرفداران زیادی برخوردار است؟ می دانیم که بسیاری از شهروندان تهران ممکن است قبلا چند بار به مسافرت کیش رفته باشند. با این حال علی رغم آشنایی با محیط جزیره و تجربه سفر های قبلی،  باز هم به صورت منظم و دوره ای گردشگری در این جزیره را به سایر برنامه های سفری ترجیح دهند. از طرف دیگر، این سوال هم به ذهن مبادرت می شود که با وجود بالا بودن نسبی قیمت ها در کیش، باز هم عده زیادی حاضر به شرکت در تور کیش از تهران هستند؟ و در نهایت این که آیا شرایط و امکانات ارائه اقامت گاه و … متناسب با تعداد میهمانان کیش از تهران معین شده اند؟

تور کیش از تهران

برای سفر به جزیره به شکل تور، راه های مختلفی وجود دارد. برخی از علاقه مندان به گردشگری تور هوایی کیش از تهران و برخی تور کیش با قطار را ترجیح می دهند. هر کدام از این روش ها دارای چالش ها و در عین حال مزایای خاص خود می باشند. به عنوان نمونه، تور هوایی کیش قیمت بالاتری دارد، اما در عوض مسافر را در سریع ترین زمان ممکن به آن جا می رساند. تور کیش ریلی قیمت کمی دارد و بسیار آهسته تر شما را تا مقصد می رساند. با این حال، می توانید با همراهی گروهی از دوستان و آشنایان، یک یا چند کوپه دربست را رزرو کنید و در طول مسیر از بودن و مصاحبت در کنار یکدیگر لذت ببرید.

 یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود رونق تور کیش از تهران همواره و در تمامی این سال ها حفظ گردد، آب و هوای مطلوب جزیره به خصوص در دوره هایی مثل فصل های پاییز و زمستان و اوایل بهار است. طی این بازه های خاص زمانی، از یک سو آب و هوای معتدل و شب های خنک و از سوی دیگر رطوبت نسبی مناسب و مطلوبی بر کیش حکم فرما می شود. از این رو، بهترین فرصت برای برگزاری تور کیش از تهران به حساب می آید. در این شرایط باید وضعیت آب و هوایی بسیار سرد تهران را نیز در نظر گرفت که باعث می شود تا شهروندان به دنبال جایی با جوی متفاوت برای گذران تعطیلات و سفر خود باشند. از این رو، تعداد سفر ها در نیمه دوم سال و تعطیلات نوروزی به میزان قابل ملاحظه ای رو به افزایش می رود.

تور کیش از تهران

دیگر دلیلی که تاثیرش بر گرمی بازار تور کیش از تهران مشهود است، زیبایی های ذاتی و طبیعی جزیره می باشد. جزیره کیش دارای سواحل مرجانی بی نظیری است. از این رو، بسیاری از مسافران تنها برای تفریح و گذران ساعات استراحت خود در کنار این سواحل، تور کیش را بر می گزینند. علاوه بر سواحل مرجانی، بافت زمین شناسی و طبیعت جزیره نیز قابل چشم پوشی برای مسافران نیست. به خصوص این که اقلیم دریایی و گرمسیری مناطق و جزایر جنوبی ایران، شرایط زیستی منحصر به فردی را به وجود می آورد. این دو اقلیم به صورت همزمان بر سایر جزایر و نوار ساحلی جنوبی کشور حاکم است و باعث ایجاد شرایط و ویژگی های بسیار نادر و خاصی شده است. به این خصوصیات، هوای پاک و نسیم ملایم را نیز اضافه کنید!

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید