تور قشم از تهران
10
بهمن
1396

از آشفتگی به آرامش در تور قشم از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 831 1

در صورتی که همراه تور قشم از تهران باشید، می توانید خود را میهمان یک ژئوپارک جهانی بدانید. چرا که به دلیل برخورداری این جزیره از شرایط و خصلت های منحصر به فرد اقلیمی و جغرافیایی، پهنه ی آن به عنوان یک پارک اکولوژیک خاص، در فهرست جهانی ژئوپارک ها ثبت و مستند سازی شده است. از همین رو، همراه شدن با تورهایی به مقصد استان هرمزگان و جزایر اطراف تنگه هرمز از جمله تور تهران به قشم ، زمان بسیار مغتنمی به منظور تماشای عناصر زیبای طبیعت و حیات وحش قشم در اختیار خواهید داشت. یکی دیگر از جاذبه های مربوط به این جزیره که گاهی در آگهی های انواع تور قشم نیز دیده می شود، سفری کوتاه به جزایر اقماری آن، از جمله هرمز و هنگام خواهد بود.
بدون اغراق می بایست جزیره قشم را نگین و جواهری درشت در میان گنجینه های خلیج فارس نامید. نه تنها پهنه ی قشم، که جزایر هرمز و هنگام و لارک نیز هر کدام به تنهایی طبیعتی منحصر به فرد و غیر قابل تکرار دارند. از جمله زیبایی هایی که مشتری تور قشم از تهران نباید از دست بدهد، بازدید از گله های دلفین است که در آب های میان قشم و هنگام تردد می کنند. البته یکی از مشکلاتی که برای این بازدذید وجود دارد، سر و صدا و آشفتگی و آلودگی آن محل به دلیل حضور قایق های تندرو و موتوری است. این تردد و شلوغی باعث ترس دلفین ها و ایجاد اختلال در روند زیست طبیعی آن ها خواهد شد. به نظر می رسد نظارت جدی تر سازمان های متولی محیط زیست دریایی و گردشگری برای رفع این مشکل این امکان را فراهم خواهد کرد تا هم موجودات دریایی بی نظیر به زندگی طبیعی خود بپردازند و هم گردشگران با فاصله و ملاحظات از پیش تعیین شده و دقیق، از تماشای آن ها لذت ببرند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  خدمات تور قشم از تهران

تور قشم از تهران
در میان برنامه های گوناگون تور قشم از تهران ، بازارگردی و خرید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هر چند در سطح شهر تهران، پاساژها و بازارهای سنتی و مدرن ساخته شده و در حال فعالیت می باشند، اما گشت و گذاری در فضاهای خرید و داد و ستد مختلف، خالی از لطف نیست. بیشتر این بازارها در شهرهای بزرگ جزیره یعنی قشم و درگهان قرار دارند و شاید جذابیت خاصی برای علاقمندان به خرید و مشتریان تور قشم از تهران فراهم کنند. برخی از بازارها نیز، بومی بوده و علاوه بر ساختار و روش های سنتی فروش، نشان دهنده ی فرهنگ تجارت و تهیه کالا در روزگاران مختلف و در طول تاریخ این خطه ی اصیل است.
به عبارت دیگر، خرید و فروش کالا و مایحتاج روزمره، بخش مهمی از زندگی همه ی اقوام و ساکنان در نقاط مختلف را تشکیل می دهد. از این بابت، بازارهای محلی نشان دهنده پیشینه و سابقه ی فرهنگ و اصالت قشم محسوب می گردد. در صورتی که مسافر تور قشم از تهران علاقمند به آشنایی با ویژگی های فرهنگی و بومی ناحیه باشد، می تواند بخشی از تمایل و علاقه ی خود با پبیاده روی در بازارهای جدید و قدیمی برآورده سازد.
پیش از سفر، حتما باید با راهنمای تور قشم از تهران گفتگو و تعامل لازم انجام گردد. همزمان با گفتگو و هماهنگی مسافر و راهنمای تور، پرس و جو از سایر اشخاصی که در گذشته به این منطقه راهی شده و در قسمت های گوناگون آن به سیاحت پرداخته اند، لازم و ضروری است. دلیل اهمیت این پرس و جو، اشراف کامل افرادی است که قبلا تجربه حضور در تور قشم از تهران را داشته اند. این افراد به خاطر اینکه از نزدیک و در موقعیت واقعی، جنبه های مختلف تور قشم از تهران را لمس کرده اند، می توانند راهنما و مشاور خوبی برای مسافر قشم به شمار روند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  مزایای تور قشم از تهران

تور قشم از تهران
یکی از موضوعات مهمی که کسب اطلاع در مورد آن برای همه ی مسافران تور قشم از تهران ضروری و اجتناب ناپذیر است، موضوع اقامت می باشد. هتل ها و اقامت گاه های مشخص و زیادی در شهرها و محلات قشم ساخته شده اند. حتی در برخی روستاها و بافت های اصیل و قدیمی آنجا نیز اقامت گاه های بوم گردی راه اندازی شده اند. اقامت گاه بوم گردی، مجموعه ای برای پذیرش مهمان است که ساخت و خدمات آن، بر اساس فرهنگ و ویژگی های بومی جزیره شکل گرفته اند. مشتریان تور قشم از تهران، که از شلوغی و ترافیک یک پایتخت پر ترافیک و آلوده به محیطی آرام با آسمان آبی و هوای پاک سفر کرده اند، می توانند ساعاتی سراسر آرامش و آسودگی را در این اقامت گاه ها سپری کرده و از لذت پذیرایی اهالی باصفا و خونگرم آن خطه بهره مند گردند.
در مجموع، قشم را باید نمایشگاهی تمام عیار از زیبایی های طبیعی، فرهنگی و گردشگری نامید که زمینه ی حضور و تفریح و سیاحت بسیار دلپسندی برای مسافران تور قشم از تهران ایجاد نموده است.

Administrator
1 دیدگاه
  • علی
    بهمن 12, 1396

    سلام. لطفا برنامه زمانی تور قشم و قیمت های آن را در سایت قرار دهید یا اینکه برای من ارسال نمایید. با تشکر

    پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید