تور کیش از تهران
۲۴
دی
۱۳۹۶

آرامش در تور کیش از تهران

ارسال شده توسط: admin/ 271 0
آرامش در تور کیش از تهران
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

یکی از بهترین مقصد ها برای گذراندن ساعت های آرامش و سکوت، جزیره ی کیش است. بخش های گوناگون این جزیره به دلیل طبیعت و نسیم دلپسند دریایی، پاتوق بی نظیری برای دوری از شلوغی و هیاهوی شهر فراهم کرده است. این جزیره ی زیبا به خاطر وسعت نسبی خود، علاوه بر سواحل مرجانی شگفت انگیز، صحرای آرامی را نیز در دل جای داده است. به همین ترتیب، مسافر تور کیش از تهران می تواند علاوه بر سیاحت در سواحل بی نظیر کیش، به صحرا گردی و شتر سواری بپردازد.


به خاطر همین آرامش فوق العاده، جزیره ی کیش از دهها سال پیش مورد استقبال شهروندان تهرانی بوده است. می دانیم که یکی از اصلی ترین معضلات شهری پایتخت ایران، ترافیک روزافزون آن است. همچنین سر و صدا و شلوغی و آلودگی فضای شهری به خصوص در قسمت های پرتردد، شرایط زندگی را برای اهالی پایتخت نشین دشوار کرده است. با توجه به این موارد، پیدا کردن فرصتی چند روزه برای سفر به جایی آرام و خوش آب و هوا، برای هم وطنان تهرانی، غنیمتی بی نظیر محسوب می گردد. از یک سو فضای آرام جزیره، برای تفریح و پیاده روی و بهره مندی از سکوت و حسی آرام، مقصد بسیاری از مسافران تور کیش از تهران است. از سوی دیگر، آب و هوای خاص کیش، مسافران زیادی را از شهرهای مرکزی و شمالی کشور به سمت خود می کشاند.

تور کیش از تهران
در واقع اهمیت توجه به جزیره ی کیش به دلیل برخورداری از اقلیم گرمسیری، آب و هوای دریایی است و این تلفیق ویژه باعث شده تا به قطبی خاص با اقلیمی متفاوت تبدیل شود. به خصوص اینکه در فصل زمستان، که سایر مناطق کشور از جمله شهر تهران با سرمای نسبتا زیادی مواجه است، می توان در کیش روزهای معتدل، و شب های خنکی را سپری نمود. این وضعیت منحصر به فرد آب و هوایی نیز یکی دیگر از دلایلی است که طرفداران تور از تهران را در زمستان عازم آن جزیره می کند.
هر ساله نزدیک به یک میلیون نفر از سرتا سر کشور و حتی گردشگرانی از کشورهای دیگر، جزیره ی کیش را برای سیاحت بر می گزینند. این تعداد مسافر و استقبال رو به ازدیاد آنها از تور های کیش، موجب توسعه ی امکانات گردشگری جزیره نیز شده است. به عبارت دیگر، با افزایش انتظارات و خواسته ها از طرف مسافران برای بهبود شرایط میهمان پذیری کیش، مدیران محلی نیز تلاش کرده اند تا بخش قابل توجهی از سرمایه گذاری و توسعه را به موضوع گردشگری کیش اختصاص دهند.
به تناسب این رویکرد، دفاتر و شرکت های مختلف برگزار کننده ی تور کیش از تهران نیز مانند سایر شهرهای کشور به ویژه کلان شهرها، به طور مداوم در حال افزایش است. گزینه ی سفر به مناطق جنوبی سرزمین ایران، بخش جدانشدنی از برنامه های پیشنهادی این دفاتر و موسسات به مشتریان خود می باشد. از میان این برنامه ها، شاید بتوان تور کیش از تهران را جزء قدیمی ترین و پر طرفدار ترین گزینه ها دانست. حتی در سال های پیش از انقلاب که عموم هم وطنان ایرانی اطلاع زیادی از وجود جزیره ای بنام کیش نداشتند، این تور برای اهالی تهران برقرار بوده است. از این رو نمی توان با خدمات و امکاناتی سطحی و نه چندان حرفه ای، انتظار پاسخگویی به نیاز رو به رشد مسافران کیش را داشت.
به همین سبب، این منطقه به عنوان قطب نمونه ی گردشگری مورد توجه سرمایه گذاران و مسئولین قرار گرفت. همچنین تبدیل آن به منطقه ی آزاد تجاری، مقدمه ی گسترش زیرساخت های گردشگری و تجار را به وجود آورده است. در حال حاضر نیز می دانیم که بخش قابل توجهی از مخاطبین تور کیش از تهران، به نیت خرید برخی اقلام ضروری و ویژه، و همچنین گفتگو برای آغاز یا ادامه ی یک ارتباط بازرگانی به این سفر عازم می شوند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  چرا تور کیش از تهران ؟

تور کیش از تهران

امکانات ورزشی و تفریحی در تور کیش از تهران

یکی دیگر از مزایای تور کیش از تهران را می توان بهره مند شدن از امکانات ورزشی و تفریحی آن دانست. در حقیقت به دنبال سیاست توسعه ی گردشگری کیش، بخش قابل توجهی از سرمایه گذاری ها بر روی امکانات تفریحی و ایجاد شرایط مطلوب سرگرمی مسافرین متمرکز شده است. با توجه به خصوصیات طبیعی خاص کیش، می توان برخی از این تجهیزات و امکانات را برای رونق انواع ورزش های آبی و صحرایی عنوان نمود. امروزه کیش یکی از پایگاه های مهم تفریح و ورزش در جنوب ایران به حساب می آید و توانسته است با جمع آوری انواع امکانات مدرن، نظر علاقمندان از جمله مشتریان تور کیش از تهران را به خود جلاب کند.
همچنین افزایش تعداد هتل ها و اقامت گاه های کوچک و بزرگ در نقاط مختلف یکی دیگر از راه های توسعه ی صنعت گردشگری کیش بوده است. وجود بیش از چهل هتل که بیشتر آن ها از دهه ی هفتاد ساخته شده و توسعه یافته اند، موجب شده تا ظرفیت پذیرایی از مسافران و میهمانان کیش به طرز چشمگیری افزایش یابد. این اتفاق همچنین باعث بهبود امکانات اقامتی تور کیش از تهران است تا جایی که مسافر نگرانی برای موضوع اسکان و رفاه در حین اقامت نداشته باشد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید